Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlarr uzunca bı aradan sonra bugun inşallah tekrardan baslayacagım bayramdı tatıldı derken adetım de bıttı.. en son p.. denemsı yapmıstım yarısına kadar zorlanmadan almıstım. şimdi ultrasan jelı alacagım ve kararlıyımm bıtıcek bu kabus aşk dolu gunler baslayacak :):asigim: ben bu sıteyı evlendıkten sonra buldum.aslında tam vajımıydım bılmıorum evlendıkten sora sadece basını alabıldım.sonra burdakı arkadaslar egzersızlere baslamamı soledıler önce tanımaya basladım aynayla. normaldede cok hırslıyımdır. parmak denemesı yapmadan yavas yavas denedım ve yarısına kadar aldım..ve acısız jelsız bı sekılde..eşim sağolsun bı gun bıse demedı hep ben kendıme kızdım agladım ilk ay boyunca ama çok sukur su anda hersey yolunda. ve en son deneme yaptıgımda ayıptır solemesı içime bşl.. dı.. ve hiç dısarı cıkmadı sıvılar galıba dedım olduu. ama kırmızı yoktu.cok umursamıom kırmızıyı artık.. ve tek tavsıyem yavas nefes alıp vererek yapmak ve 1 saatte de olsa dısarı cıkmasına ızın vermeyın bekleyın dınlenın devam edınn

Azönce eczaneye gittim,sordum ultrason jeli var mı dye?Kadın soruyo size mi lazım?Niye lazım diye?deli oldum yaa...Uydurdum bişey,depoya sordurdular yokmuş.Başka bir eczaneye sordum,orasıda depoya sordu yarın sabah getirtecekler 2,5 lira dedi.Fiyatıda baya düşük geldi belki gramajı azdırda ondan olabilir diye düşünüyorum.

Azönce eczaneye gittim,sordum ultrason jeli var mı dye?Kadın soruyo size mi lazım?Niye lazım diye?deli oldum yaa...Uydurdum bişey,depoya sordurdular yokmuş.Başka bir eczaneye sordum,orasıda depoya sordu yarın sabah getirtecekler 2,5 lira dedi.Fiyatıda baya düşük geldi belki gramajı azdırda ondan olabilir diye düşünüyorum.

Ay neden o kadar sorguladılar acaba. Medikalden aldım ben kimse birşey sormadı...

Hayret bir şey kime lazımsa lazım napacaksın yani ? :kızgın:

selam kızlar bende dün gece 2 parmak egzersini nihayet yapabildim ilk boğuma kadar aldım yalnız dışarıya doğru çıkartırken öyle zor bir yoldan çıkmış gibi oldu sanki daracık sımsıkı bir yer neyse bu akşam da devam edicem ama sanırım parmakların ikisininde tamamını bu hafta almam lazım dimi .))) zaten haftaya kısmetse p.. denemsi umarım sorunsuz devam eder

selam kızlar bende dün gece 2 parmak egzersini nihayet yapabildim ilk boğuma kadar aldım yalnız dışarıya doğru çıkartırken öyle zor bir yoldan çıkmış gibi oldu sanki daracık sımsıkı bir yer neyse bu akşam da devam edicem ama sanırım parmakların ikisininde tamamını bu hafta almam lazım dimi .))) zaten haftaya kısmetse p.. denemsi umarım sorunsuz devam eder

Vajina parmağı sımsıkı kavrıyor, çıkartırken ondan öyle gelmiş sana.

Tebrikler, 2 parmakta rahat olduktan sonra p... çook kolay oluyor olumunekankayizsmile

Bende anlamadım yani.Nedir bu sorgu sual varsa var,yoksa yok demesi yeterli.Anlamıyorumki insanlardaki bu merakı,söyleyebilecek birşey olsa açıkça sorarım heralde :1no2: Geçiştirdim soruyu ama ters biri olsa ona böyle cevap vermezdi,eminim.

X