Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

olabilir mi ?daha önceki denemelerde üstteydim.dün yan denedik olmadı bir türlü ne bileyim başa dönmekten korkuyorum.eyvahedigeldismile

Yan pozisyon biraz zor canım...
Onu biz de denedik sadece başı oldu yani ve acıdı...
Bence altta olmayı dene en çok öyle rahat edersin canım...

olabilir mi ?daha önceki denemelerde üstteydim.dün yan denedik olmadı bir türlü ne bileyim başa dönmekten korkuyorum.eyvahedigeldismile

olabilir cnm benim ilkiyle ikincisi arasında bir aya yakın bi zaman geçti bende ikinciyi yapana kadar baya zorlanmıştım ama başa dönmezsin korkma kendini hala sıkıyorsun demekki ondan olmuyor kasma kendini rahat bırak bak gör nasıl olcak

canım ben anestol ve bebek yagıyla yaptım. kendim yaptım istersen mesajlasırız

Canım merhaba dün yazmışsın yeni gördüm ilgilendiğin için çok teşekkür ederim.
Nasıl yaptığını lütfen en ince ayrıntısına kadar özelden anlatırmisin?anestol nereye ne kadar sürüyorsun?hangi bebek yağını kullanıyorsun vajina içine de sürüyormusun bebek yağını anlatırsan sevinirim.
Bu arada özelden yazmak istedim fakat 50 mesaj yazmadan özel mesaj atamazsınız diye uyarı çıktı sadece kendilerinin belirledikleri kişiler var onlara atabilirmisim sanırım yöneticiler.ben niye istediğim kişiye atamıyorum ya ne kadar saçma...

olabilir cnm benim ilkiyle ikincisi arasında bir aya yakın bi zaman geçti bende ikinciyi yapana kadar baya zorlanmıştım ama başa dönmezsin korkma kendini hala sıkıyorsun demekki ondan olmuyor kasma kendini rahat bırak bak gör nasıl olcak

canım aslında hiç korkmuyorum çok kolay olduğunu anladım.bu 4.denemeydi.ilk denemeden sonra emlayı ve kayganlaştırıcıyıda bırakmıştım. derinin dediği gibi yanda zor oluyor sanırım bilmiyorumkismile

canım aslında hiç korkmuyorum çok kolay olduğunu anladım.bu 4.denemeydi.ilk denemeden sonra emlayı ve kayganlaştırıcıyıda bırakmıştım. derinin dediği gibi yanda zor oluyor sanırım bilmiyorumkismile

hayatım sen beyninde üstte olmayı kabul ettirmişsin sanki başka türlü olmuyo gibi düşünüyorsun kendine güven sen atlattın artık vajiyi aklına kötü şeyler getirme alışana kadar sen yinede kayganlaştırıcı sür derim canım

hayatım sen beyninde üstte olmayı kabul ettirmişsin sanki başka türlü olmuyo gibi düşünüyorsun kendine güven sen atlattın artık vajiyi aklına kötü şeyler getirme alışana kadar sen yinede kayganlaştırıcı sür derim canım

çok acık olacak ama canım kayganlaştırıcıya ihtiyacım olmuyorki opuyorumnanaktan
birde tam o sırada krem vs sürünce eşimin dikkati dağılıyor bu sefer hiçbişey olmuyor.

canım benim yazdıklarımdan etkilenme sakın olurmu herkesin farklılık gösterebiliyo ben ilk denememde emla sürmüştüm ve hiç anlamadn kırmızı gelmişti yani olmuştu iyileşmişimdir diye ertesi gün denedim yani dün tekrar kırmızı geldi bunun üzüntüsünü yaşıyorum şuan

Canım kan gelmesine neden üzülüyorsunki bende senin gibi çok üzülmüştüm ne oluyor diye.Ama zamanla unutuyorsun.Ben ilk parmak egzersizinde kanama geldi 1 hafta kadar sürdü.Daha sonra başardığım gecede geldi ve oda 3 gün sürdü aradan zaman geçti ve 2 p..s denemesinde de geldi ama ikinci denemede gelende o kadar üzülmedim demekki öyle olması gerekiyormuş.Sakın sıkma canını normaldir birkaç gün gelmesi emi?

Canım kan gelmesine neden üzülüyorsunki bende senin gibi çok üzülmüştüm ne oluyor diye.Ama zamanla unutuyorsun.Ben ilk parmak egzersizinde kanama geldi 1 hafta kadar sürdü.Daha sonra başardığım gecede geldi ve oda 3 gün sürdü aradan zaman geçti ve 2 p..s denemesinde de geldi ama ikinci denemede gelende o kadar üzülmedim demekki öyle olması gerekiyormuş.Sakın sıkma canını normaldir birkaç gün gelmesi emi?

rabiacım çok tşk ederim ilk gün kırmızı geldi ertesi gün denediğimde neden diye çok üzülmüştüm sizlerinde dediği gibi normalmiş bende kendimi çok kötü hissettim bide aklıma kötü kötü şeyler geliyo yok damar yırtılmasımı oldumu çatlamasımı oldu dün ağlıyorum eşimde zavallı neyin var neoldu doktora götüreyim seni diyo bende doktordan korkuyorum dedim yani anlayacağın baya etkilendim canım ya sağol

çok acık olacak ama canım kayganlaştırıcıya ihtiyacım olmuyorki opuyorumnanaktan
birde tam o sırada krem vs sürünce eşimin dikkati dağılıyor bu sefer hiçbişey olmuyor.

maşallah ozaman hayatım şu dikkat olayına gelince çok haklısın biliyomusun eşimde bana yine neler sürüyosun offf offf diyo artık :)))))

kızlar birşey sormak istiyorum dün eşimle denedık tek parmagını cok rahat içime alabiliyorum 2 parmak alamadım cok canım yandı ve p.. denemesındede yarısına kadar geldi gerisi gelmıyor canım cok yanıyor kasıyorum kayganlastırı ve anestol kullandık,daha fazla ileri gidemedık,sizce hergün denenmelimi yoksa araya 2 gün girse bi sakıncası olurmu.hergünde pek şansımız olmuyor acıkcası aaya dinlenme payı bıraksakmı ki?

haklısın balım.eşimin gazına geldim :KK3:bide vajiyi yendimya sürekli venüstenin deyimiyle kaynatasım geliyor.aslında zevk aldığımdan filan değil olunca çok mutlu oluyorum.vaji bitti diye aklinialirimsmile

Ben de en başta öleydim. Zevk yok ama yapmak istiyorum. Sırf alışmak için ve eşimin mutlu olduğunu görmek için opuyorumnanaktan

kızlar birşey sormak istiyorum dün eşimle denedık tek parmagını cok rahat içime alabiliyorum 2 parmak alamadım cok canım yandı ve p.. denemesındede yarısına kadar geldi gerisi gelmıyor canım cok yanıyor kasıyorum kayganlastırı ve anestol kullandık,daha fazla ileri gidemedık,sizce hergün denenmelimi yoksa araya 2 gün girse bi sakıncası olurmu.hergünde pek şansımız olmuyor acıkcası aaya dinlenme payı bıraksakmı ki?

canım ben eşimle ilk denediğimde parmak egzersizlerini onun 2 parmağıyla denedim çünkü kafamda soru işaretleri olacaktı tek parmak yapsaydım 2 parmakta yapabilirmiyim düşüncesi ve kasıntısı olacaktı kendini hazır hissettiğin an 2 parmağıyla dene derim bide orası geniş yani korkma kasma kendini oraya bişeyin rahatça girebildiğine inan

canım ben eşimle ilk denediğimde parmak egzersizlerini onun 2 parmağıyla denedim çünkü kafamda soru işaretleri olacaktı tek parmak yapsaydım 2 parmakta yapabilirmiyim düşüncesi ve kasıntısı olacaktı kendini hazır hissettiğin an 2 parmağıyla dene derim bide orası geniş yani korkma kasma kendini oraya bişeyin rahatça girebildiğine inan
canım onu düşünüyorum çocuk cıkıyor ordan dıyorum kendi kendime derin nefes alıyorum ama canım inanılmaz acıyor felaket sanırım korkudan beynıme öyle mi yerleştirdim ne?

canım onu düşünüyorum çocuk cıkıyor ordan dıyorum kendi kendime derin nefes alıyorum ama canım inanılmaz acıyor felaket sanırım korkudan beynıme öyle mi yerleştirdim ne?

o gün motive et kendini morelini yüksek tut kendini kötü hissettiğin an da başaramıcam düşüncesi olduğun da zaten başaramassın ama olumlu düşünüp az da cesaretim var benim dediğinde bunu yapmadan bir yere gitmiyorum de ve başar ucunda ölüm yok ya canım sonuçta bak herkes başarıyo ki bende kesinlikle umutsuz bir vakkaydım ben yapıyosam ki dokunamıyodum bile şimdi yaptım kızların tavsiyeleri ve egzersizlerle başardım al 2 parmağını derin derin nefes al hafif ittir parmaklarını hatta şarkı söyle iyice rahatla bak göreceksin oraya parmaklarının nasıl kaydığını

X