Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

iyi bayramlar kızlar,fırsat buldukca ara ara girmeye çalışıyorum 28.haftama girdim haber veriyim dedim:nazar:12haftam kaldı duanızı bekliyorum allahım bir sancıda kurtarır inş. yarın eşim iş görüşmesine gidiyor onun içinde ayrıca dua istiyorum sizden allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

Allah tek nefeste kurtarsın, ve eli-ayağı sağlam-çok sağlıklı bir şekide bebişini kucağına almayı nasip etsin inş...(canım o dakika-doğum anında aklına gelir mi bilmiyorum ama 7 tane Ayet'ül Kürsü okursan Allahında izniyle çok rahat geçer doğumun inş...abimin eşine de söylemiştim, okumuş, doğum nasıl geçti anlamadım diyo...seninde öyle olur inş)

canım bende yenilerdenim, 1 yıldır evliyim, bende hala ilişkiye giremiyorum, aslında psikolojik olarak oraya bişeyin girme fikri beni rahatsız etmiyo sadece birkaç deneme de çok ağrıdı ucunu alabildim ancak o kadar...o acıya dayanamıyorum...çok nazlıyım galiba :)

misafirlerim vardı bugün gittiler egzersizler başlıycam hemen, bende biran önce kurtulmak istiyorum(herkes kurtulur inş) misafrilerim gelmeden önce işaret pamagımı 2. boğuma kadar rahat bir şekilde almıştım, artık kaldığım yerden devam edeceğim hızlı bir şekilde...seninde yardımlarını-görüşlerini bekliyorum...
Rabbim herkesin yardımcısı olsun...

slm kızlar geçmiş bayramınız kutlu olsun...

ramazanın son 10 günü iftarlar, davetler, misafirlikler derken foruma hiç bakamamıştım.
bi ara girdim bakımdaymış forum.şimdi düzelmiş şükür.

onca zamandır üyeyim sadece 47 mesaj yazmışım.buda 48.olacak

ayy mesaj sayımı en azından 50 yapıp öle mi mutlu haberii versemmmmmmm

onca zamandır üyeyim sadece 47 mesaj yazmışım.buda 48.olacak

ayy mesaj sayımı en azından 50 yapıp öle mi mutlu haberii versemmmmmmm

mutlu haber derken ? yoksa opuyorumnanaktan ?

selam kızlar ... uzun zamandır yoktum taşınma + tatil + bayram derken şimdi fırsat bulabildim ... inşallah hepiniz iyisinizdir... inşallah bu illeti yenmişsinizdir.
mesajları okuyamadım cok sayfa ilerlemiş
benim durumum hala aynı hatta gerilemiş bile olabilirim cünkü hiç egzersiz yapmadım
tedaviye başlayacagım inşallah lina k.s. merkezini tercih edecegim ...

ve artık siteye de giremeyecegim kızlar eşim farketmiş cok kızdı aslında kızmaya hakkı yoktu ama kızdı her neyse ... buraya girmeme izin vermiyor ...

yendiğim zaman inşallah yazacagım ...

sizleri seviyorum benı hep cesaretlendirdiniz ... Rabbim hepinizin yardımcısı olsun

selam ve dua ile olumunekankayizsmile

elifnil ,ece,happy,eslina
kızlar ALLAH sizden razı olsun
inş çözerim ama çokda umutlu degilim :1no2:
çünkü herseferinde geçici çözümler oluyo........
dualarınızı eksik etmeyin
ben bi süre yokum inş bu sürede vajili olanlardanda iyi haberler alırım.....

canım benim dualarımız seninle umarım herşey yoluna girer:Saruboceq:

iyi bayramlar kızlar,fırsat buldukca ara ara girmeye çalışıyorum 28.haftama girdim haber veriyim dedim:nazar:12haftam kaldı duanızı bekliyorum allahım bir sancıda kurtarır inş. yarın eşim iş görüşmesine gidiyor onun içinde ayrıca dua istiyorum sizden allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

inşallah canım eşinin görüşmesi olumlu geçer.bebişinide kolaylıkla dünyaya getirip büyütürsün amin amin.dualarım seninle balım :Saruboceq:

üzülme balım sağlık olsun bende aynı durumu çok yaşadım zamanla bugünlerde geçecek bak nasıl peşimizden koşacaklar kaydirigubbakcemile

fusuncum sağol canım benim ne dicem dün deneme yapıcam dedim de yapamadık ya deneme yapıcas diye ben aparatla çalışayım az dedim içerisi çok şiş gibiydi aparat girmedi ben kasıyormuyum yoksa ya daha önce yaptım aparatla ama dün sanırım kastım içerisi beni şaşırttı kocaman kocaman şişlik vardı sanki yada psikolojikmi canım ya sence

fusuncum sağol canım benim ne dicem dün deneme yapıcam dedim de yapamadık ya deneme yapıcas diye ben aparatla çalışayım az dedim içerisi çok şiş gibiydi aparat girmedi ben kasıyormuyum yoksa ya daha önce yaptım aparatla ama dün sanırım kastım içerisi beni şaşırttı kocaman kocaman şişlik vardı sanki yada psikolojikmi canım ya sence

canım şişliği nasıl farkettin anlamadım.parmakmı soktun.zaman zaman bende yapabildiğim aparatla başaramıyordum.herkes yaşıyor bu durumu.üzülüyordum geriledim diye.o zamanlarda bir küçük boy aparatla çalışıp sonra yine kalınla yapıyordum.

canım şişliği nasıl farkettin anlamadım.parmakmı soktun.zaman zaman bende yapabildiğim aparatla başaramıyordum.herkes yaşıyor bu durumu.üzülüyordum geriledim diye.o zamanlarda bir küçük boy aparatla çalışıp sonra yine kalınla yapıyordum.

evet ya bende işte geriledim diye morelman çöktüm füsun :KK43:(( aparatla denemeye çalıştığımda olmadığında parmakla denediğimde oluyo ve orada dediğim gibi koca koca şişlikler farkettim acaba tahrişten olabilirmi sebebi ne bunun

kızlar ben bugün eşimle deneme yapıcam yapmadan önce duş alayım dedim aparatla bugün deneyemedim her neolduysa sanki içi şiş gibiydi neden anlamadım bilgisi olan varmı kendimi kasmadığım halde böyle oluyo ve bugün inşallah başarabilirim :KK43:(((

selam bu şişlik konusunda bende geçen gün yazdım popo tarafına değil yukarı doğru bir şişlik var benimde neden acaba doktora gitcem yoksa takıyoz diyemi oluyo..:nazar:

evet ya bende işte geriledim diye morelman çöktüm füsun :KK43:(( aparatla denemeye çalıştığımda olmadığında parmakla denediğimde oluyo ve orada dediğim gibi koca koca şişlikler farkettim acaba tahrişten olabilirmi sebebi ne bunun

canım gerilemedin önceden yapabiliyorsan yine yaparsın.kendimizi kastığımız için olmuyor.yapamadığında nefes alıp ver gevşe.ben bir en fazla iki kez parmak denedim.içerisi akordiyon gibi kıvrımlı kıvrımlı.yani herkesinki öyle canım.bana kalırsa bunları düşünmeyin ve egzersizleri aparatla yapın.

canım gerilemedin önceden yapabiliyorsan yine yaparsın.kendimizi kastığımız için olmuyor.yapamadığında nefes alıp ver gevşe.ben bir en fazla iki kez parmak denedim.içerisi akordiyon gibi kıvrımlı kıvrımlı.yani herkesinki öyle canım.bana kalırsa bunları düşünmeyin ve egzersizleri aparatla yapın.

füsuncum sağol canım inşallah gerilememişimdir içerisi zaten kıvrımlıydı sonradan tanımaz oldum işte birgün geçsinde kaldığım yerden egzersizlere devam ederim canım

Bacılar o şişlik normal vajinin yapısından.. bende de var sositososito korkmayın kızlar o kasmaktan olyor şişilik filan yok aslında biraz rahat bırakıp nefes egzersizi ile çözersiniz ben de yaşadım çünkü ordan şeettim :)yerimseniben

X