Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar ya bişey sorucam ben aparatla egzersiz yaparken vajinin içinde sanki bir şişlik var bu normalmi sizde de böyle oluyomu bana cvp verin lütfen

kızlar ben dün gece ikinci denemeyi yaptım.emlasız ve kayganlaştırıcısız.ağrı yok sızı yok ya bunun için mi bu kadar üzülmüşüm yıpratmışım evliliğimi.ben bunu yapabiliyorsam inanın herkes yapar.tek yol egzersizler lütfen aksatmayın yapamıyorum demeyin.buradaki yardım eden arkadaşlarıma tekrardan çok çok teşekkür ederim.allah hepinizden razı olsun.

kızlar ben dün gece ikinci denemeyi yaptım.emlasız ve kayganlaştırıcısız.ağrı yok sızı yok ya bunun için mi bu kadar üzülmüşüm yıpratmışım evliliğimi.ben bunu yapabiliyorsam inanın herkes yapar.tek yol egzersizler lütfen aksatmayın yapamıyorum demeyin.buradaki yardım eden arkadaşlarıma tekrardan çok çok teşekkür ederim.allah hepinizden razı olsun.

vayy be senden bunları duymak çok güzel seni tebrik ediyorum canım nerden nereye geldin ve diyorum ki darısı başımaaaaaaalkisalkisalkis

arkadaslarım ben 23 yasındayım 8 aydır evlıyım ve bu işi yapamıyorum ne kadar kendı kendımede konuşsam tamam acı olmucak desemde olmuyor...

eşim bana çok nazık sevişirken sorunumuz yok ınanılmaz zevk alıyoruz ıslanıyorum ama o an gelınce bırde butun ıslaklık hersey bıtıyor korku eşimi gerı ıtme içimden bişi olmucak olmucak desemde yokkkk oraya kadar gelıyor tam duvarına dayanıyor azcık itse sankı içerıye o degıl bır bıçak sokuyorlar aynadan falan baktım acaba benım vajınam mı dar dıyorum bakınca şöle açıp mınıcık bır delık göruyorum parmagımın ucu gırcek kadar...

çok aklı basında kulturlu ve gercekten guzel bır kızım....

yanı dısardan bakınca bakıre kalmış olabılecegıme kımseler ınanmaz:S

egzersız falan dıyorsunuz ama ben bakıreyım öle parmakla falan bozulsun da istemıyorum duzgun sekılde olsun istıyorum o anı ömrumce hatırlıcam ben...

ıkımızde çok gencız ben guzelım oda yakışıklı ve hayatımız zehır oldu resmen..

çok mutlu anlar yasamamız gerekırken sadece sevısmekle kalıyoruz

artık oda tepkı gösterıyor bana...bu yaptıgımız ne böle çocuk gibi dıyor...

nasıl yenıcem bunu :KK43:(

bunu yenmış bır abla bana yardım etsın nolurr

yani artık aldatılmakdan korkuyorum... unı de bır suru kız var yolun yolcusu olmuşş:S

oda ılgı gören bır erkek ve artık baska bırılerıne kayıcak dıye korkuyorum yanı yapsa savuncak lafım yok...

ben ona bunu veremıyorum ve bunu nereye kadar surdurebılır...

o kadar dualar ettım yınede olmuyor:KK43:

arkadaslarım ben 23 yasındayım 8 aydır evlıyım ve bu işi yapamıyorum ne kadar kendı kendımede konuşsam tamam acı olmucak desemde olmuyor...

eşim bana çok nazık sevişirken sorunumuz yok ınanılmaz zevk alıyoruz ıslanıyorum ama o an gelınce bırde butun ıslaklık hersey bıtıyor korku eşimi gerı ıtme içimden bişi olmucak olmucak desemde yokkkk oraya kadar gelıyor tam duvarına dayanıyor azcık itse sankı içerıye o degıl bır bıçak sokuyorlar aynadan falan baktım acaba benım vajınam mı dar dıyorum bakınca şöle açıp mınıcık bır delık göruyorum parmagımın ucu gırcek kadar...

çok aklı basında kulturlu ve gercekten guzel bır kızım....

yanı dısardan bakınca bakıre kalmış olabılecegıme kımseler ınanmaz:S

egzersız falan dıyorsunuz ama ben bakıreyım öle parmakla falan bozulsun da istemıyorum duzgun sekılde olsun istıyorum o anı ömrumce hatırlıcam ben...

ıkımızde çok gencız ben guzelım oda yakışıklı ve hayatımız zehır oldu resmen..

çok mutlu anlar yasamamız gerekırken sadece sevısmekle kalıyoruz

artık oda tepkı gösterıyor bana...bu yaptıgımız ne böle çocuk gibi dıyor...

nasıl yenıcem bunu :KK43:(

bunu yenmış bır abla bana yardım etsın nolurr

Bunu her ne kadar istemesen de parmak egzersiziyle yenebilirsin. Vajinismusu yaşayan herkes zaten bakire haliyle egzersiz yapiyor. Büyük ihtimalle de parmakla genişlettiğin için bekaretin bozulmayacaktır. Burdaki çoğu kişinin parmakla bozulmadi bekareti ilişki sırasında bozuldu canim

Arkadaşlar sormak istediğim bir soru var? :1hug:Ben vajinin içine parmağımı deydiremiyordum önceden.Zor oldu ama kulak çubuğu sokup çıkardım,seri bir şekilde git gelde yaptım.Dünde doğum günü mumu denedim,sokup çıkarabiliyorum,git gelde yapabiliyorum ama çok yavaş yapıyorum.Çok kasılıyorum yaaa...Yani bu kasılma azalacak mı,zamanla?Bu egzersizleri hergün mü yapmalıyım ve ne kadar süre yapmalıyım?Birde daha büyük aparata bunu tamamen rahat yapınca mı geçmeliyim?Bilgisi ve deneyimi olanlar bana yardım edebilir mi? :uhm:En kısa zamanda çözmem lazım bu sorunu yaaa...mafoldumben

Arkadaşlar sormak istediğim bir soru var? :1hug:Ben vajinin içine parmağımı deydiremiyordum önceden.Zor oldu ama kulak çubuğu sokup çıkardım,seri bir şekilde git gelde yaptım.Dünde doğum günü mumu denedim,sokup çıkarabiliyorum,git gelde yapabiliyorum ama çok yavaş yapıyorum.Çok kasılıyorum yaaa...Yani bu kasılma azalacak mı,zamanla?Bu egzersizleri hergün mü yapmalıyım ve ne kadar süre yapmalıyım?Birde daha büyük aparata bunu tamamen rahat yapınca mı geçmeliyim?Bilgisi ve deneyimi olanlar bana yardım edebilir mi? :uhm:En kısa zamanda çözmem lazım bu sorunu yaaa...mafoldumben

canım bende senin gibi parmak hiç yapamadım.kulak çöpüyle başladım.ardından beyaz bakkal mumu ile devam ettim.tamamen rahat hissedince mumu 2 parmak kalınlığına getirdim.en sonda p...s boyutundaki aparatla yaptım.mutlaka egzersizlerini düzenli olarak hergün yapmalısın.rahat egzersiz yapabildikçe kalınlığı arttırırsın.ne kadar süre yapmana gelince ben yeri geldi kendimle inatlaşıp 2 saatte yaptım yeri geldi 15 dk da o sana kalmış artık.kasılmaların oraya birşeylerin girip çıktığını görünce zamanla geçecek üzülme canım.

Nasıl yani kendi sıvınla mı yaptın? Baya ilerdesin hatta sen vajiyi öldürmüşsün tamamen ben hala kayganlaştırıcı ve emlayla yapıyorum? nasıl yaptın? kayganlaştırıcısız acı olmadı mı? kuruluk yok mu?

Canım cesaretin geldiyse büyük aparata geç. çünkü vajinin yapısı itibariyle büyük aparatta kasılman tamamen azalıcaktır. ne kadar cesaret o kadar başarı :dance:

İlişkiden 5-10 dk. sonra yanma yşadın mı?:uhm:

X