Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaslarım ben 23 yasındayım 8 aydır evlıyım ve bu işi yapamıyorum ne kadar kendı kendımede konuşsam tamam acı olmucak desemde olmuyor...

eşim bana çok nazık sevişirken sorunumuz yok ınanılmaz zevk alıyoruz ıslanıyorum ama o an gelınce bırde butun ıslaklık hersey bıtıyor korku eşimi gerı ıtme içimden bişi olmucak olmucak desemde yokkkk oraya kadar gelıyor tam duvarına dayanıyor azcık itse sankı içerıye o degıl bır bıçak sokuyorlar aynadan falan baktım acaba benım vajınam mı dar dıyorum bakınca şöle açıp mınıcık bır delık göruyorum parmagımın ucu gırcek kadar...

çok aklı basında kulturlu ve gercekten guzel bır kızım....

yanı dısardan bakınca bakıre kalmış olabılecegıme kımseler ınanmaz:S

egzersız falan dıyorsunuz ama ben bakıreyım öle parmakla falan bozulsun da istemıyorum duzgun sekılde olsun istıyorum o anı ömrumce hatırlıcam ben...

ıkımızde çok gencız ben guzelım oda yakışıklı ve hayatımız zehır oldu resmen..

çok mutlu anlar yasamamız gerekırken sadece sevısmekle kalıyoruz

artık oda tepkı gösterıyor bana...bu yaptıgımız ne böle çocuk gibi dıyor...

nasıl yenıcem bunu :KK43:(

bunu yenmış bır abla bana yardım etsın nolurr

Cnm merhaba hoşgeldin biz hepimiz burada senin yaşadıklarını yaşadık. maalesef ki ben sonunda doktora bir sürü para bayılarak 2 günde yendim vajiyi. ama bu siteyi hiç görmemiştim ben daha önce. eminimki bu kadar yüzlerini bile görmediğimiz ama bir o kadar da candan dostlarla ve deneyimlerle başarabilirdim. opuyorumnanaktan ama kısmet... hayırlısı böyle imiş.. neyse diyeceğim o ki, b siteyi takip et ve egzersizlere biran evvel başla. elini dahi süremeyen arkadaşlara neredeyse silah zoruyla egzersiz yaptırdık ve hepsi çok yol katetti :dance: şimdi sen aparatlar edin önce yada parmakla rahat edersen küççüüük parmağına emla sürerek ve kayganlaştırıcı sürerek ittirmeye çalış gerisi gelecek. yani aşama aşama.. önce egzersiz yapman gerek canım. ayrıca nefes egzersizi de var sen şimdi şunu yapmayı dene. madem oradaki deliği gördün bu da büyük başarı. önce kulak çöpü ile deneyebilirsin ya da doğm günü mumu ile.. başına emla etrafına bepanten sür önce burnundan koca bir nefes al ve ağzından verirken çbuğ hafifçe içeri ittir. yanma olacaktır emladan dolayı 5 dk. sonra geçer ama kasma sakın kendini sakin bir odada en az günde 2 saat egzersiz yap bu şekilde ve gelişmeleri bize aktar 2 haftada b iş tamamdır Allah'ın izniyle en geç. hadi bakalım Allah kolaylık versin:teselli::1rolleyes:

canım ya bende p.ss boyutunda aparatla deneme yaptım dün ama çok kötü yandı ya ancak sabah iyileştim normalmiş sanırım bu inşallah en kısa zamanda bende başarabilirim

Hemşocum o bende de oluyordu sanırım döl yolu açılırken bu oluyor. birde şundan olabiliyormuş.. şimdi biz normal önsevişme yapsak orası kendi zevk sıvımız ile ıslansa da öyle ilişkiye girsek o kadar acı olmuyormuş çünkü biz neler neler sürüyoruz o aparatlara. kendi sıvısı mukozaya uygun yaratılmış. yani biz yapay işlemler uyguluyoruz o bölgeye. birde zevk sıvısı gelince rahim geriye çekilip döl yolu açılıyormuş. e biz napıyoruz aparatı ittir babam ittir.. o kadar ittirmeye b kadar acı normal tabi.. yavaş yavaş yoluna girecek.. ben de aynıyım eşimle aramız limonu kızgınım daha denemedim ama bir iki gün sonra emlasız denicem bakalım ne olacak önsevişme yapıcam.. yani böyle böyle yenicez artık sen de bu aşamaya bir haftaya kalmaz gelirsin :dance: ben eminim :içelim:

Nasıl yani kendi sıvınla mı yaptın? Baya ilerdesin hatta sen vajiyi öldürmüşsün tamamen ben hala kayganlaştırıcı ve emlayla yapıyorum? nasıl yaptın? kayganlaştırıcısız acı olmadı mı? kuruluk yok mu?

evet canım emla veya kayganlaştırıcı kullanmadım.ilk denemede bol emla sürmüştüm eşimde bende hiçbişey anlamamıştık. sonra hemen regl olmudum. araya özlem girdi bide uzun ön s...:kedi:kuruluk olmadı. kendimi çok rahat bıraktım.pek zevk alamadım ama benim için bu bile büyük başarı.kaydirigubbakcemile2

evet canım emla veya kayganlaştırıcı kullanmadım.ilk denemede bol emla sürmüştüm eşimde bende hiçbişey anlamamıştık. sonra hemen regl olmudum. araya özlem girdi bide uzun ön s...:kedi:kuruluk olmadı. kendimi çok rahat bıraktım.pek zevk alamadım ama benim için bu bile büyük başarı.kaydirigubbakcemile2

ne diyosun ya başarı olmaz mı? muhteşem tabi. zevki daha sonra alırsın çünkü o zamanla olucak bişi.. çok normal yani . ama emlasız ve kayganlaştırıcısız yapman harika bişi. du bakalım ben de deniyim nası olcek amaann geçtim zevkinden Şeniz

KIZLARR YAAA ASLICAN HAMİLE DEGİL Kİ NERDEN ÇIKARDINIZ BEN MSJLARINDA BÖLE Bİ İFADE GÖRMEDİM Kİ
AYRICA KIZIN REGL GÜNÜ BİTTİ VAJİYİ YENDİ EGER İKİ GÜN İÇİNDE HAMİLE KALINIYOSA VE BELLİ OLUYOSA BİLERMİCEM ohaoldumsmile
HANGİ MSJ MIŞ BİRİ BULUP KOPYALAYA BİLİR Mİ

ne diyosun ya başarı olmaz mı? muhteşem tabi. zevki daha sonra alırsın çünkü o zamanla olucak bişi.. çok normal yani . ama emlasız ve kayganlaştırıcısız yapman harika bişi. du bakalım ben de deniyim nası olcek amaann geçtim zevkinden Şeniz

valla bende zevki bende geçtim.bide hırs yaptım çevremde herkes hamile.eşimde bende :ecrin_bebek:istiyoruz.evleneli 3 yıl olacak nerdeyse.millette sorup sorup duruyor.isteyipte olmayınca çok üzülüyorum :nazar:

canım bende senin gibi parmak hiç yapamadım.kulak çöpüyle başladım.ardından beyaz bakkal mumu ile devam ettim.tamamen rahat hissedince mumu 2 parmak kalınlığına getirdim.en sonda p...s boyutundaki aparatla yaptım.mutlaka egzersizlerini düzenli olarak hergün yapmalısın.rahat egzersiz yapabildikçe kalınlığı arttırırsın.ne kadar süre yapmana gelince ben yeri geldi kendimle inatlaşıp 2 saatte yaptım yeri geldi 15 dk da o sana kalmış artık.kasılmaların oraya birşeylerin girip çıktığını görünce zamanla geçecek üzülme canım.

Sağol canım,verdiğin bilgiler için. :1hug: Seninde dediğin gibi egzersizde rahatladıkça aparatı kalınlaştıracağım.Çok teşekkürler opuyorumnanaktan İnşallah en kısa zamanda başarırım :Saruboceq:

KIZLARR YAAA ASLICAN HAMİLE DEGİL Kİ NERDEN ÇIKARDINIZ BEN MSJLARINDA BÖLE Bİ İFADE GÖRMEDİM Kİ
AYRICA KIZIN REGL GÜNÜ BİTTİ VAJİYİ YENDİ EGER İKİ GÜN İÇİNDE HAMİLE KALINIYOSA VE BELLİ OLUYOSA BİLERMİCEM ohaoldumsmile
HANGİ MSJ MIŞ BİRİ BULUP KOPYALAYA BİLİR Mİ

valla canım bende baktım özellikle ama yok öyle bişey.yanlış anlaşıldı galiba.aklinialirimsmile

valla canım bende baktım özellikle ama yok öyle bişey.yanlış anlaşıldı galiba.aklinialirimsmile

EWET CANIM HAMİLE OLAN BAŞKASI ŞUAN HATIRLAYAMADIM İSMİNİ VE BİRİSİ YANLİŞLIKLA YAZDI HERKES ÖLE SANDI kaydirigubbakcemile3
İNAN ASLI BU DURUMA ÇOK SEWİNİRDİ AMA MAALESEF DOGRU DEGİL :1no2:
YANİ İNŞ TÜM İSTEYENLERE RABBİM NASİP EDERR...........:Saruboceq:

EWET CANIM HAMİLE OLAN BAŞKASI ŞUAN HATIRLAYAMADIM İSMİNİ VE BİRİSİ YANLİŞLIKLA YAZDI HERKES ÖLE SANDI kaydirigubbakcemile3
İNAN ASLI BU DURUMA ÇOK SEWİNİRDİ AMA MAALESEF DOGRU DEGİL :1no2:
YANİ İNŞ TÜM İSTEYENLERE RABBİM NASİP EDERR...........:Saruboceq:

kızlar aslıcan07 hamile ama kendi yazmış ama ya :bbo:

valla bende zevki bende geçtim.bide hırs yaptım çevremde herkes hamile.eşimde bende :ecrin_bebek:istiyoruz.evleneli 3 yıl olacak nerdeyse.millette sorup sorup duruyor.isteyipte olmayınca çok üzülüyorum :nazar:

Çocuk meselesi bizede soruluyor.Ne yapacağız bilmiyorum?Eşimin bizden sonra evlenen akrabaları,arkadaşları var.Onların bazısı hamile bazısının çocuğu doğdu bile.Eşimde istiyor.Ailesi,akrabaları,benim akrabalarımda tabii soruyoBenim en kısa zamanda bu işi halletmem lazım yaasenağlama.

X