Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar regl 3 gün sonra bitiyo benim eşimde denemzmi Ailemize bayram ziyareti yapalım diye bende surat astım tabi çünkü ben Ankara dayım Ailelerimiz kocaeli ve ist ben regl dönemi bitince planlar yapmıştım çünkü mum ışığında yemek yicektim eşimle bide güzel süslenip aşk tazelemek gecede ona 2 ay beklediği hediyeyi vermek yani vajiden kurtulacağım günü hayal ediyodum neyseki vaji daha önemli dedi ve gitmekten vazgeçti ve benide çok mutlu etti inşallah gitmediğimze değer ve ben onu mutlu ederim inşallah başarabilirim kızlar dua edin

Canım herşey gönlünce olsun.Umarım hayalindeki geceyi yaşarsın.sende eşinde çok mutlu olursunuz.Eminim gitmediğinize değecektir dualarım seninle,sizinle başarılarr

kızlar haberim var bugun hamile olduğumu öğrendim biz yapay pen denemesindeydim tam sonuca yaklaştık derken adetim geçikti şüphelendim tahlikl yaptırdım hamile çıktı şok oldum ağladım çok istiyordum ama önce vaji yendikten sonra istemiştim şimdi sorunum nasıl devam edicez benim durumumda olan kimler oldu nasıl bir yol izlicez çok korktum ve heyecanlıyım kızlar akıl verin

canım hayırlı olsun.her işte bir hayır vardır.Allah tamamına erdirsn ve tüm isteyenlere versin inş

canım benim güzel haberini bekliyordum çok çok geçmiş olsun.
tebrik ederim :nazar::nazar:
evet insan inanamıyor onca zaman bekledikten sonra.
allah başka dert keder vermesin mutluluklar aslıcancım.

teşekkürederim canım sağol. bayrama taze gelin olarak giriyoruz :)))
herkes bize bayatladı gözüyle bakıyor ama olsun eşlerimiz gözünde tazeyiz darısı herkesin başına opuyorumnanaktan

Aslıcım tebrik ederim darısı bizim başımıza zafer senindir :1hug:

teşekkürler pamukcum dediğin gibi darısı sizlerin başına inşallah. gözünüzde büyütmeyin ezgersizden bir farkı yok. sorunu ne kadar küçük görürsen aşmak okadar kolay oluyor. başaracağım diye odaklanın

yaa bu yazı ne güzel ışıl ışıl
kaybolmasın hersayfaya kopyalayalım :)) delikafadulden

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER
[/I]

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kızlar regl 3 gün sonra bitiyo benim eşimde denemzmi Ailemize bayram ziyareti yapalım diye bende surat astım tabi çünkü ben Ankara dayım Ailelerimiz kocaeli ve ist ben regl dönemi bitince planlar yapmıştım çünkü mum ışığında yemek yicektim eşimle bide güzel süslenip aşk tazelemek gecede ona 2 ay beklediği hediyeyi vermek yani vajiden kurtulacağım günü hayal ediyodum neyseki vaji daha önemli dedi ve gitmekten vazgeçti ve benide çok mutlu etti inşallah gitmediğimze değer ve ben onu mutlu ederim inşallah başarabilirim kızlar dua edin
seni en iyi ben anlıyorum diyebilirim...ben tüm gün hayal kuruyodum.akşam eşim geliyodu.çok yorgunum yatıp uyuycam diyodu.sonra bende surat asıp olur olmadık şeyleri bahane edip kavga ediyodum....şükür sorunum kalmadı eskisi kadar.inş sende atlatırsın en kısa zamanda.senin ve diğer hasta arkadaşlar için dua edeceğim:)....şimdiden İYİ BAYRAMLAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRR:))))

seni en iyi ben anlıyorum diyebilirim...ben tüm gün hayal kuruyodum.akşam eşim geliyodu.çok yorgunum yatıp uyuycam diyodu.sonra bende surat asıp olur olmadık şeyleri bahane edip kavga ediyodum....şükür sorunum kalmadı eskisi kadar.inş sende atlatırsın en kısa zamanda.senin ve diğer hasta arkadaşlar için dua edeceğim:)....şimdiden İYİ BAYRAMLAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRR:))))

canım çok sağol ya kızlar belki bana kızabilirsiniz ama ben adetliyim yani adetimin 4. günüydü az önce parmak egzersizi yapayım dedim kasıldı yine ya bide acıdı darlaşmış gibiydi adetten mi kaynaklanıyo ya tekrar başamı dönüyorum :KK43:((

sen vajiyi yendinmi arkadaşım

ya kızlar bana cvp verin ya neolur regl döneminden dolayımı kasıldım ben offf yaaa :KK43:((

Fazla bir bilgim yok ama kızlar regli döneminde bu normal diyorlardı, daha önceki sayfalarda okuduğuma göre:1hug:.Biraz gergin olabiliyormuş sanırım kaslar ama geçici.Başa dönmüyorsun bence,merak etme canım.kaydirigubbakcemile5

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

hndckr
aisha2010
mano
gulcel
Nazli1982
PoLiMeR
Nazlı1982
HapyySelly
Aypar

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
Masalelif
Suboom
Palyaco
yaren42
betty_elt
Pamuk58

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

soryy
Hayrunemin
fimu
morphem
fzbn
aslican07
Bocuss
suboom
Umutsuzanneadayi
Yaren42
Betty_elt

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685 - Destinaa - szn_dnzl - Bengisu81- Fusuncuk- Dilbo​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

tebrikler aslıcannn mutluluğun daim olsun

Hayır happy öyle bişey yok. 8 e kadar sayarak burnundan nefes aliyosun 8 e kadar sayarak ağzından veriyosun. İlla ıkınman gerekmiyo. Ağzından nefes verirken parmağını itebilirsin.

böyle olduğunu bilmiyodum , canım teşekkür ederim...
:dance: Herkese hayırlı-mutlu bayramlar....Rabbim tekrarını nasip etsin...:dance:

canım bende egzersizlerden sonra regl oldum şimdi regl bitince başa dönme korkusu yaşıyorum bende umarım sen yaşamıyosundur morelimizi yüksek tutalım seninde bayramını kutluyorum bende hayırlı bayramlar

inşallah canımm düne kadar yaşıyordum aslında ama eşimle konuştuk falan baya rahatlattı sağolsun:)))evet bencede moral çok önemli daha önce yaptığımız bişey sonuçta neden tekrar korkalım kiii??? herkese hayırlı bayramlaarr

X