Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

inşallah canımm düne kadar yaşıyordum aslında ama eşimle konuştuk falan baya rahatlattı sağolsun:)))evet bencede moral çok önemli daha önce yaptığımız bişey sonuçta neden tekrar korkalım kiii??? herkese hayırlı bayramlaarr

evet canım benim daha önce yaptık ama tekrardan yapamassam korkusu sarıyo beni ama sonuçta başarmak istemiyormuyuz tabiki evet bizde yazıcaz buraya başardık diye ececim de bizi renklendirecek :))))

evet canım benim daha önce yaptık ama tekrardan yapamassam korkusu sarıyo beni ama sonuçta başarmak istemiyormuyuz tabiki evet bizde yazıcaz buraya başardık diye ececim de bizi renklendirecek :))))

:)) ece beni renklendirdi öyle:)) ben 2 kez yaptım 3. kısmet olmadı:)) adet dönemi bayram tatili falan derken yapamadık:)) evimize bi gidelim yapıcaz Allah ın izniyle:)) benim tedirginliğim sırf o yüzden yani:)) ilk denemede yarısını alabilmiştim 2.de hepsini aldım gelgit falan da oldu ama 3.ye fırsat olmadı:)) ama inşallah senin adını da görücez renkli renkli :)) az kaldı bence:))

:)) ece beni renklendirdi öyle:)) ben 2 kez yaptım 3. kısmet olmadı:)) adet dönemi bayram tatili falan derken yapamadık:)) evimize bi gidelim yapıcaz Allah ın izniyle:)) benim tedirginliğim sırf o yüzden yani:)) ilk denemede yarısını alabilmiştim 2.de hepsini aldım gelgit falan da oldu ama 3.ye fırsat olmadı:)) ama inşallah senin adını da görücez renkli renkli :)) az kaldı bence:))

oooooooooooo maşallah ben senin vajiden kurtulduğunu bilmiyodum canım tebrik ediyorum seni sonrası zaten gelir sen hiç merak etme kutluyorum seni :)))

Sağol cnm bu defa da kaynana sinirimi bozdu . ya vajiyi enmeden evvel bitek bu derdim var ki sanki, vajiyi yendim bin tane dert çıktı. of ya :KK43:ohaoldumsmile

amannnnnnnnnn takma sen de hemşo ya kaynananın adı bile soğuk geliyo farkındayım ama sen eşini sevdikden sonra gerisi boş saygını göster yeter kendini yıpratmaya değmiyo hiçbirşey

amannnnnnnnnn takma sen de hemşo ya kaynananın adı bile soğuk geliyo farkındayım ama sen eşini sevdikden sonra gerisi boş saygını göster yeter kendini yıpratmaya değmiyo hiçbirşey

aman ya neyse... ee naptınız bu arada? ya aslıcan07 hamileymiş hayırlı uğurlu olsun darısı bize :teytey: ben bayram nedeniyle arefeden beri kayınvaldemdeydim eşimle ordaydık reglim yeni bitti. bu akşam denemedik ama yarın denicez. ilişki sonrası yanma yaşıyorum nedir anlayamadım? korkudan doktora da gidemiyorum :KK43: sistit yada mantardandır dedi vaji doktorum.. ya bu kadınlık ne zor iş. keşkem erkek olaydım herif kanepede iki seksen yatıyo her akşam öyle... aynı manzara.. işte erkek ya, o yüzden.. bizde de bin dert .. şu acı yüzünden ilişkiye giresim bile gelmiyo :sinifsinif:

herkese ii bayramlar aslıcım sen bu bayram 3mutluluğu birden yaşadın ya hamişmişsin çok sevindim bak daha düne kadar nasıl yenicem derken bak hamile bile kaldın helple biz bebiş planı yaparken bak sen çıktın aradan hayin kime niyet kime kısmet bizlerede dua et bizde hamiş kalalım vajiyle ugraşan tüm arkadaşlarımızda bu illetten kurtulsun

canlarım yine ben ya çok mutluyum p..s boyutunda aparatla deneme yaptım ve başarılı oldum hatta git gel bile yaptım tabi emla sürerek ama şuan feci şekilde yanıyo :))))) az kaldı dimi ya benimde başarmama :)))

canlarım yine ben ya çok mutluyum p..s boyutunda aparatla deneme yaptım ve başarılı oldum hatta git gel bile yaptım tabi emla sürerek ama şuan feci şekilde yanıyo :))))) az kaldı dimi ya benimde başarmama :)))

canım tebrikler,çok az kaldı.denemede sakin ol,derin derin nefes al ve olacağına inan mutlu son yakındır inş.hadi güzel haberini bekliyoruz.bu arada yanma başlarda oluyor ama zamanla geçiyor benim 4.denemede yanma olmamıştı ve tabi sonrasında

Bayram sebbeiyle giremedim hiç ama geldiğimde ne görüyorum Aslıcan başarmışsın tebrik ederim Allah mutluluğunu bozmasın çok sevindim bi de hamileymişsin yazmıslar o da doğru mu bu ne hız böyle:) ama inş haber doğrudur. Herkese hayırlı bayramlar....

Ne vajiyi yendi hemen hamile mi kalmış Aslıcan :S:S Tebrik ederim ne diyeyim. Ben önce vajinin yenilip iyice ilişkiye alışılmasından yanayım...

herkesin bayramını kutluyorum,,,

yanlıış takip etmediysem,aslıcan sadece vajiyi yendi,,,hamile olan hayruneminnn kızlar...

merhaba kızlar, bende fırsat buldukça giriyorum, misafirlerim varda memleketten yatılı, egzersizlere başlayamadım, fırsat bulamaıyorum :KK43:(((( biran önce başlayıp bende rahatlamak istiyorum artık

X