Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

küs şeklinde dene canım
parmak inceden kalına dogru daha rahat ilerler
eger yanyana deniyorsan bu şekilde zor olabilir

okudum ilk sayfadan itibaren, kegel ve nefes egz. yapıyorum hergün, işaret parmağımıda 2 boğuma kadar rahat alıyorum, adetim bitti ptesi egz. başlayacaktım ama bayram için yatılı misafirim geldi onun için başlayamadım, aslında ertelemeden bir fırsatını bulup egz.yapsam iyi olcak

kızlar ben nefes egz. yapıyorum ama doğrumu bilmiyorum...
ben nefes alıp sonra verirken ıkınıyorum ve o ıkınma halindeyken nefes alıp-vermeye çalışıyorum...
doğru mudur yaptığım?

ayyy çok güzel görünüyo ececim elinesağlık zemuszemus
bu arada sanda geçmiş olsun canım baban nasıl oldu

Aslıcan tebrik ederim,Allah başka dert vermesin.Darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

teşekkürederim canım darısı başına inşallah sakın gözünde büyütme egzersiz yapabiliyorsan bunuda mutlaka başarırsın. ben hala inanamıyorum sanki olmamış gibi eşim diyor oldu işte daha ne olacak diye ben şoktayım. kendimi egzersiz yapıyor gibi hissettim sanki aparatımı bir boy daha büyüttüm gibi. benim araya birsürü olay olay girdi egzersiz sürem çok uzadı 2.5 ayda sonuca ulaştım o yüzden aparatlara iyice alışmıştım. ne bir yanma ne bir ağrı ne bir sızı nede kırmızı hiiiiç bişey olmadı. belkide oyüzden inanamıyorum olduğuna. herkes "bumuymuş" diyorduda kızıyordum ama hakketten "BUMUYMUŞ" yaa boşa geçen 1 yılıma acıyorum şimdi. eşim bile keşke daha önce bulsaydın şu siteyi dedi :))

CANIM BENİM
TEBRİK EDERİMM MUTLULUGUN DAİM OLSUN.....opuyorumnanaktan

saol canımcım şekerim zemuszemus
sıcağı sıcağına sevincimi paylaştığınız için eslina ve sen ayrıca sağolun olumunekankayizsmile
yatktan kalkıp bilgisayara koştuğum anı unutamıycam :1hug:

olumunekankayizsmile
canım benimmmmm
rabbim birdaha böyle bi sıkıntı yaşatmasın opuyorumnanaktan

Herkesin bayramını kutluyorum kızlar...
Ben çifte bayram yaşıyorum umarım sizler içinde mutlu haberler alacağınız güzel bir bayram olur

canım tebrik ederim darısı başıma inşallah.allahın hikmeti işte çocuk sahibi olmak isteyip hastane hastane dolaşanları düşün.vardır elbet bir hayır sakın üzülme tatlım.

hayrunemin canım benim çok tbrk ederim senide bence harika bir olay hem çocuk sevinci hemde artı bir mutluluk bence vajiyide atlatacaksın

kızlar ben nefes egz. yapıyorum ama doğrumu bilmiyorum...
ben nefes alıp sonra verirken ıkınıyorum ve o ıkınma halindeyken nefes alıp-vermeye çalışıyorum...
doğru mudur yaptığım?

Hayır happy öyle bişey yok. 8 e kadar sayarak burnundan nefes aliyosun 8 e kadar sayarak ağzından veriyosun. İlla ıkınman gerekmiyo. Ağzından nefes verirken parmağını itebilirsin.

Canım keşke önce vajiyi yenseydin Şimdi işin daha zor...
Ama hayırlısı yine de, tebrik ederim hem istiyormuşsun da...

selam kızlar uzun süre giremedim:)) annemlerdeyim o yüzden( 3. denemeyi yapamadan tatile cıktım dönüşte bi sorun yaşamam umarım.. bu arada başaran arkadaşları tebrik ediyorum Allah böle bi sıkıntı yaşatmasın bir daha inşallah:)) şimdiden bayramınız mübarek olsun:)) yarın giremem falan:)) hayırlı mutlu sağlıklı bayramlarr:))

canım bende egzersizlerden sonra regl oldum şimdi regl bitince başa dönme korkusu yaşıyorum bende umarım sen yaşamıyosundur morelimizi yüksek tutalım seninde bayramını kutluyorum bende hayırlı bayramlar

kızlar regl 3 gün sonra bitiyo benim eşimde denemzmi Ailemize bayram ziyareti yapalım diye bende surat astım tabi çünkü ben Ankara dayım Ailelerimiz kocaeli ve ist ben regl dönemi bitince planlar yapmıştım çünkü mum ışığında yemek yicektim eşimle bide güzel süslenip aşk tazelemek gecede ona 2 ay beklediği hediyeyi vermek yani vajiden kurtulacağım günü hayal ediyodum neyseki vaji daha önemli dedi ve gitmekten vazgeçti ve benide çok mutlu etti inşallah gitmediğimze değer ve ben onu mutlu ederim inşallah başarabilirim kızlar dua edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…