Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

öncelikle gözünaydın hayrunemin bende vajiyi yenmeden hamile kalmıştım sana tavsiyem devam et sonuçta hamileyken doktorlar ilşkiye izin veriyolar hem belki yenersin normal doğumla bebişini dünyaya getirirsin benimki aniden olmuştu egzersiz filan yapamadım bilmiyodum o yüzden sezeryan olmak zorunda kaldım.

ececim geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin...

ben ve eşim yarın ayrı ayrı hatip yapıcağız çok şükür, herkese dua edicem kızlar, yarın arefe bi de yarın da edilen dualar geri çevrilmezmiş, bol bol dua edelim...

kızlar haberim var bugun hamile olduğumu öğrendim biz yapay pen denemesindeydim tam sonuca yaklaştık derken adetim geçikti şüphelendim tahlikl yaptırdım hamile çıktı şok oldum ağladım çok istiyordum ama önce vaji yendikten sonra istemiştim şimdi sorunum nasıl devam edicez benim durumumda olan kimler oldu nasıl bir yol izlicez çok korktum ve heyecanlıyım kızlar akıl verin

aslıcan tebrik ederim, bundan sonrası daha iyi-dah sağlıklı-rahat olur inş....

nasıl başardın anlatırmısın?hangi egzersizleri yaptın-hangi aşamalardan geçtin?ne kadar zamanda yendin

selam kızlar ben 2 parmağa geçemiyorum yani tek parmakla sorun yok ama tek parmakla ilerlerken de bir yerde darlaşıyor ama devam ediyor 2 parmak hiç yerleşmiyor birde bugün adet olucam ondan olabilir mi acaba vücut son 2 gündür gergin .(

tebrik ederim canım Allah hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin. üzülme sakın millet hamile olduğunun haberini alabilmek için yıllarca uğraşıyo. sana uğraşmadan nasip oldu vardır bi hayır. çok istiyorsan doktoruna danışırsın o sana bir yol gösterir. nasılsa kontrol için bol bol doktora gitmek zorundasın.

Tebrik ederim,canım.Vardır bunda bir hayır,ne mutlu sana.Doktorun yol gösterir,darısı bütün bebiş isteyenlere inşallah :Saruboceq:

aslıcan tebrik ederim, bundan sonrası daha iyi-dah sağlıklı-rahat olur inş....

nasıl başardın anlatırmısın?hangi egzersizleri yaptın-hangi aşamalardan geçtin?ne kadar zamanda yendin

teşekkürler canım darısı başına.
ben hiç doktora gitmedim tamamen bu site sayesinde başardım. siteyi dikkatle oku tavsiyelere uy. ben bile yaptıysam herkes yapabilir. ben parmak egzersizini bile beceremem yapamam yapmam ıyy ne iğrenç bişiy derken bugünlere geldim. ilk başlarda parmak bile yapamadım oturdum ağladım ama yılmadım eşim sağolsun çok destek oldu. sonra aparat yaptım boy boy onlardada ilk başlarda zorlandım ama olmuyo diye yılmadım hiç

küs şeklinde denediysen parmaklarını yanyana koyup öyle dene, eğer yanyana denediysen bu sefer küs şeklinde almayı dene

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

hndckr
aisha2010
mano
gulcel
Nazli1982
PoLiMeR
Nazlı1982
HapyySelly
Aypar

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
Masalelif
Suboom
Palyaco
yaren42
betty_elt
Pamuk58

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

soryy
Hayrunemin
fimu
morphem
fzbn
aslican07
Bocuss
suboom
Umutsuzanneadayi
Yaren42
Betty_elt

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685 - Destinaa - szn_dnzl - Bengisu81- Fusuncuk- Dilbo​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

ayyy çok güzel bi haber bu tebrik ederim canım
allahım isteyen herkese nasip etsin
bence bu konuda bi dr dan yardım al
bebek için ilk zamanlar egzersiz tehlikeli olabilir dikkat et derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…