Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ben parmak yaptım sevinçten sabaha kadar uyumadım o sadece güldü sonra p...si yarıya kadar aldım buda bir mücize benim için sevinçten çıldırcaktım o oralı bile olmadı çok sevinmiş sözde sevincimi paylaşmıyo o günden beri hiç bahsini bile etmiyo başı ağrıyan karılar gibi dönüp arkasını uyuyor eeeee ben kendimmi yapcam akşam dedim egzersiz için yedek birini bulayım artık dalga geçiyo valla bizim çokkkkk uzun seneler oldu galiba şoka girdi adam şoktan çıkarmam lazım ALLAH hepimize yardım etsin yoksa daynamıycam artık...

emlayla denedim geçen gün yine aynı acıyı hissettim neden olmadı yaaa bu gece tekrar deniycem ne olur cesaret verin bana daaaa ihtihacım var yardımlarınıza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

canım ben iki aylık evliyim ve 5 günlük evliyken kadın doğuma gittim hiç bi sorun yok kasıyosun dedi alttan muayene etti kafayı yiycektim düşünsene daha 5 günlük evliydim....

canım moralini bozma.biz 2.5 yıldır evliyiz ama benim eşimde sevindimi sevinmedi mi anlayamadım.bana göre çok tepkisizdi.uzun senelerle alakası yok .onlarda şaşkınlar.zamanla geçecek inşallah.maşallah iyi gidiyorsun az kaldı biraz daha sabır.
biz alışınca süründürürüz artık kaydirigubbakcemile3

canım ben en son iki parmak yaptım rahatlıkla yapmıştım geçen gün emlayla ps denemesi yaptık emlayı sürdüm taaa içlere doğru ama bilmiyorum uyuşmadı galiba anlayamadım aynı acı yine vardı ucu girdi dayanamadım acıya bıraktık....

moralini hiç bozma canım egzersiz yapabiliyorsun bu çok güzel.deneme öncesi içeriye emla sürüp egzersiz yap 10 dk sonra filan tam uyuşma oluyor.hiç bişey hissetmeyeceksin inan bana çok kolay olacak.

uyusmaması mumkun dgeıl..yanlıs bı sye var...:uhm:
sımdı emlayı ne kadar suruyosun yanı bıraz paramgına al ve uzun sre agzı acık tupun etkısı gecıyo ...yenı bı tup ac...ve nohut kadar al ıyıce ıcerı sur ve gırıs kısmınada sur sonra bir kac dakka bekle...yanması gecınce uyusmaya baslıycak..aynı dıscıye gıttıysen dısıne ıgne yaptıklarında hanı odun gıbı olurya ..oyle oluyo...

moralini hiç bozma canım egzersiz yapabiliyorsun bu çok güzel.deneme öncesi içeriye emla sürüp egzersiz yap 10 dk sonra filan tam uyuşma oluyor.hiç bişey hissetmeyeceksin inan bana çok kolay olacak.

çoook tsk ederim yaa ilgilendiğin için kimse bakmıyodu bana:) ben 10 dk beklememiştim 5 dk anca olmuştur önce iki parmak egzersizi yaptım acı yoktu sonra pse geçtik ama çok ağrı oldu devam edemedim işte inş bu gece olur

açık değildi ki tüp yeni almıştık yeni açtım nohut kadar aldım sürdüm aynı dediğin gibi canım giriş kısmına içine sürdüm felaket bi yanma oldu biraz bekledim iki parmak denedim acı yoktu ama p..se geçince o acıyı hissettim uyuşukluğu sağlayamadım ben galiba

selam kızlar bende tek parmağı yapıyorum ama artık muma geçmek istiyorum aslında 2 parmağa istiyordum ama dün gece 2 parmak hiç yerleşemedi bile bacakları açtım kasma da yoktu ama olmadı ne önerirrsiniz ?

tamam canım çoook tsk ederim bide öyle deneyeyim bakalım bugün yaa inş olur tüm bu sıkıntıyı çekenler kurtulur inş yaşamayan bilemez....

çoook tsk ederim canım yaaa imkansız olarak bakmıyorum başaracağıma inanıyorum eninde sonunda olcak inş pes etmek yok denemelere devamşutarafagitti

Aslında evet,midye doğru söylüyor.Sabaha kadar bekliyecekmisin bu acıyla?Bencede bir ac,le gidip baktırsaydınız ya?Eşine acıdığını söylemedin mi?Belki çıkık olduğunu farketmemiştir?

Slm cnm doktora gittim çıkık değilmiş eklem ezilmesiymiş özür diledi eşim baklava alıcak bana :) uyuz :mymeka:

cnm sen kendini kasmışsın rahat bırak kendini emlanın uyuşturmaması mümkün değil ki.biraz daha rahat olmaya gevşemeye çalış

aslında p.. kalınlığında bi aparatla yapsan 10 dk sonra p.. çok rahat oluo canım

Selam kızlar

Ben bugün uzun aradan sonra ikinci denememi yapacağım.İnşallah yine kendimi kasmam.Dua edin benim için.ALLAH'ım herkesin yardımcısı olsun...

selam kızlar bizde 3. denemeyi yapcaz inşallah 2. denemede baya oldu yarısına kadar giryo p.. ama daha fazla olunca acıyo emla kremle denicez bu sefer aynı zamanda egzersizleride yapmaya calışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…