Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Sıkmamaya çalışıyorum artık kendimi yarın hastaneye gidicem parmağımı çekicekler aklıma ister istemez şunu diyesim geliyo. ALLH'IM VAJİNUSMUSTAN DAHA BÜYÜK ACILAR DA VARMIŞ :roflol:

Canım yaa...Allah bununda sabrını verir geçer gider,bi anda.Arada böyle şeyler olabilir ama önemli olan kin tutmamak,yani kalıcı olmamalı bu kırgınlık.Aslında eşin biraz empati kursa,seni daha iyi anlar ama bize göre erkekler biraz farklı düşünüyor.Gerçi her insan farklı kadını,erkeği ama ne yapacaksın.Kızgınlığın geçince,herşey normale döner,inşallah.Bu mübarek gecede moralini bozma,aklınada kötü düşünceler getirmemeye çalış canım...opuyorumnanaktan

Valla bakıyorum da senin de benden kalır yanın yok Ececim :) kaydirigubbakcemile3
Ahizeyi kafasına geçiricem birazdan çünkü özür bile dilemedi ben yapmadım ki sen ittirdin ben kendimi savununca bilmeden çarptı diyor kaydirigubbakcemile SİNİR YAA

Parmağım çıktı ya nası kin tutmam ölüyorum acıdan. nefret ediyorumşuan ondan.. kadın sitesinde ne var hala oturuyosun diyo bide. kafamı kızdırma erkek sitesine girerim dedim ben de :mymeka:

bugun bızde gunduz bıbırımıze gırdık bosanmanın esıgınden donduk evden gıt dedım gıdıyordu artık e dusunduyse gıtmedı herhalde ben rest cektım dıye...su mubarek gunde kavga ettıgımız ıcın cok utandım. bızım kavgada bana yardım ettı mutfak ısınde ona soylendı vay bunları kadın yapmalıymıs cevresınde benım gıbısını gormemıs bende cıldırdım...

midye sen akilli çiktin genelde kadinlar sinirlenip kapiyi çarpip çikarlar. sen evden kovmuşun tebrik ederim hiç aklima gelmemişti. ilerde uygularim artik ben bunu :dance:
aman kizlar kavga ettiğiniz konulara bakin valla millet karisini aldatiyo neler var boşverin

Valla şımartmamak gerek. bir ara vajiliyim diye kullandı durdu beni. şimdide şımardı tepeme çıktı. Ya varya benimkide aynı. çorabını bile odanın ortasında çıkarır huzur bozar. ööfff yetti yaaa.. Allah sabır versin bize bu mübarek gecede. kafalarına saksı düşerde akılları başlarına gelir inş.ben kaçtım kızlar mızmızlanmaya başladı koca bebek iyi geceler sizlere benim için de dua edin mirmirmirmir

Bencede,sana katılıyorum ece.Bende bazen tartışırsakki çok saçma şeyler oluyo genelde.Barıştıktan sonra düşünüyorum biz niye tartışmıştık diye,o kadar saçma ve komik geliyoki.Birbirimizi kırdığımıza değmezmiş diyorum.Onun için kırıcı şeyler söylememeye dikkat ederim.Sağolun eşimde bu konuda çok düşünceli,şimdi hakkını yiyemem.kaydirigubbakcemile3

yok kız daha oncelerı ılk evlendıgımızde onuda yaptım ama pesımden gelıyodu bırakmıyodu gecenın yarısı bıle cıktıgım oluyodu ama akıllandım nıye ben cıkıp rezıl olcamkı o cıkıp gıtsın benım blöf esıme söküyo ama baska erkege söker mı bılmem bugun cok kararlıydım cıkarsan bı daha donmemek uzere cık dedım:)yemedı galıba gıtmedı o da:)sımdı ıyıyız cok sukur zaten bızım kavgalarımız maksımum 1 saat surer hemen gerı cıvıtırız:)))

vajınısmus tek taraflı degıl bence ıkı tarfatan kaynaklanan bısey cozumude esımızle bırlıkte olcak ınsallah. bu arada keske acıle falan gıtseydınız sabaha kadar zor gecer canım yazık sana

Parmağım çıktı ya nası kin tutmam ölüyorum acıdan. nefret ediyorumşuan ondan.. kadın sitesinde ne var hala oturuyosun diyo bide. kafamı kızdırma erkek sitesine girerim dedim ben de :mymeka:

Aslında evet,midye doğru söylüyor.Sabaha kadar bekliyecekmisin bu acıyla?Bencede bir ac,le gidip baktırsaydınız ya?Eşine acıdığını söylemedin mi?Belki çıkık olduğunu farketmemiştir?

adetim bitsede egzersizlerime devam etsem kızlar ya bide bişey sorucam tabi hastalığımın bitmesine 6 gün var ama 2 parmak denedikten sonra ben mum la deneme yapıcam prezervatif takarak denicem bunu yapabilirsem kendimi hazır hissedip eşimi mutlu sona ulaştırmak istiyorum bide mumla yaparken yanlışlıkla kızlık zarını ben yırtarım diye korkuyorum bu konu eşime ait ama nasıl yapıcam ya saçma gelebilir ama düşünüyorum işte ((

tebrık ederım........hihoyyyt
baskı cok normal.zamanla baskı gecıcek...ve ılk dnemeler ıcın yarısı olmasıda cok normal ben tam 4 denme yarısı yaptım..her denemede dahada ılerı gıttı...emla kremı bende sıddetle tavsıye edıyorum...sımdı mumla egzersız yapman gerek ....bırde emla krem teymın et ve ıhsalhhh bı dahakı denemde ıtır bu ısı..mumla egzersız cok onemlı o gecmıyen yerı mumla gecıyosun......

arkadaşlar kavga edip üzülmeye değmiyo hayat tecrübelerime dayanarak söylüyorum kavga ettiğimizde kaç kere yeter deyip intihara kalktım ama sonra düzelip barışınca iyiki ölmemişim diyom değmezmiş yani birde gece yatıp eşinize sarılın ölümün saati vakti yok belki birgün o yatakta sarılcak kimse bulamıycaz ya o ya biz olmıycaz bugünün kıymetini bilip alttan alalım onlarada hak verin çok zor erkek onlar sonuçta isterseler bırakabilirlerdi demekki bizleri seviyolar bir kere kendinizi koyun onların yerine bizi bırakmıyolar en önemlisi bu zamanda bizi aldatmıyolar .napalım bizim yaşıcak çilemiz varmış ama dermanı var ALLAH dermansız dert vermesin kızlar hepinizin kadir gecesi mubarek olsun ALLAH bütün dileklerinizi kabul etsin inşallah...

teşekkürler baharcım sizlerin sayesinde oluyo ben herhalde en kıdemli hastayım ben yaparsam herkes yapar inşallah yaa yaparım bide her denemden sonra orası ertesi gün çok yanıyo normalmi bu acaba o duvarı nasıl geçcez bilmiyorum ben deniyorum ama eşim bıktı hevesleniyo olmayınca canı sıkılıyo belli betmiyo dün deneyelim dedim nasılsa yine olmıcak diyo benide sinir ediyo bende başarıp sana vermicem diyorum vajiyle uğraştığım yetmiyo gibi bide şimdi onun tiripleriyle uğraşıyorum ne yapcam bilmiyorum...

bıraz daha sabır gerekıyor abla.....az kaldı...basramana sadece bı basamak kaldı ...bı dahakı denmeye kadar egzersız yapman gerek artık zaten yarısını basraıdn yanı oranın acık oldugunu gordun ve bır syeelrın gırdıgını...sımdı sıkı bı egzersız programı yapman gerke gunluk bı yarım saat yerelı olucaktır...ılk parmakal baslarsın ve dedııgm gıbı mutlaka mum yap....ılk mum yarıya kadar rahatca gırecektır sonra o kısma gelınce bekle derın derın nefes al ver ve hafıf hafıf ıkın rahat olmaya calsı baktın olmuyo bekle cekme mumu ...sakın pes etme bı dahakı denemende ALLAH ın ıznıyle bıtıcek...ama egzersız yapman gerrek...
esınede hak vermek gerek kısa degıl cok uzun zamn yasamısısnız bunu kolay degıl..benım esım bıle 1 bucuk yıl yapmadık psıkolojısı bozuldu ..onlara hak vermek gerek...sen daha azımlı olcaksın...bak nerden nerelre geldın cok az bı sey kaldı..dualarım sneınle:Saruboceq:

ececiğim çok çok geçmiş olsun canım.allah acil şifalar versin canım.

canım demekki erkekler hep aynı şekilde davranıyor.benimkide o kadar naza çekiyorki kendini hayattan beziyorum.:sinifsinif:
başardım sırf onun tribleri yüzünden sevinemedim.hiç bişey olmamış gibi davranıyor.önemli olan alışmamızmış normale dönmesiymiş.tamam biliyorum ama denemeden kaçarsa nasıl normale dönecek nasıl alışcaz onu bilmiyorum.
herhalde bizdeki değişimi görünce bu kez onlar tedirgin oluyor oofoff akannehir

kızlar,
uc parmak egzersizi denedim.evet azicik baski oldu duvarlarda ama herhangi siddeti olan bi agri yokru.
esimle de dun aksam parmak egzersizi denedik.
nefes alip verirken gercekten rahat oldu.oyle herhangi bi aci cekmedim.esimde giris yerlerinde cevresel hareketler ile genisletmeye calisti.simdi ama hastaligim yaklasti.hastaligim baslayan kadar ben uclu parmak egzersizlerine devam edicem.
ya korksun bu hastalik bizden ya..
en kisa zamanda cesaretimi toplayip emla ile deneyecegim.
hissediyorum kizlar ya yakinda bitecek bu dert....

aypar tebrıkler ya cok sevindim yarısı olduysa korkma.bende 2gun yarıya kadar aldım devam edemedım yer yok gıbı oldu 3.gun tamamen girdi. derin bı sekılde nefes tut verirken eşin iktirsin

senin yaşın kaçtı

benim yaşım 37 ya sıkmasam hepsi gircek acı yok hiç acımadı ama bu korku neden bilmiyorumnefes alamıyom heycandan ama ıkınıyom ıkınmaktan sabah kalktığında kalçalrım ağrımıştı .inşallah bunuda aşarım buna bile şükür ben aynayla bakamıyodum bile parmak imkansızdı 3 günde bunları aştım demek imkansız yokmuş yarısı oldu şimdi sıra diğer yarısında..dua edin benim içn nolur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…