Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bugün tüm vajililere dua edecektim ama kendim için bile ibadet edemedim. Adet oldum çünkü tam da bugün... senağlama

Ececim mutlaka emek veriyorlar ve hatta onların yapabildiğini yapabilen doktor sayısı çok az bu memlekette. bende çok iyi bir doktorda tedavi oldum. oradayken 2 günde ilişkiyi başardım. doktorum muhteşemdi ben ulusoy u tanımam ama bana göre de beim doktorum en iyisiydi.ayrıca eleştirim herkes için ulusoy için değil sadece.herneyse, sonra evliliğimde bazı çatlaklar oldu(hala da var gerçi ama :KK43: ) ben hem egzersize hem ilişkiye ara verdim yani yine eski halime döndüm :KK43: araya en az 6 ay girmiştiki hiç egzersiz bile yapmadım sonra bu siteyi buldum. okudum ve baktımki milyonlarca kişi var benim gibi. egzarsizlere başlamay karar verdim. 2 gün egzersiz yaptım ve bu işi kendim çözdüm ama biliyordum doktormun ne şekilde egzersiz yaptırdığını oyüzden bilen biri olarak kolay oldu. ama şimdi şnu diyorum keşke o kadar para için keri çekmesedim de b siteden aşka gelip kendi çabalarımla bu kadar insan gibi yenebilseydim. Maddi açıdan çok zorlandım ama şükürler olsunki yendim ve inan bu site sayesinde kendim istedim ve egzersizlere devam ederek yendim. ama evliliğim düzeldi mi? hayır... eşim hala aynı... maalesef :KK43: bu yüzden mutluluğum buruk oldu ama kızlara tavsiyem yenebiliyorsa kendileri yensinler. ama yok gerçekten psikolojik desteğede ihtiyaçları var ise doktor desteği mutlaka alsınlar. özetle bunu demek istemiştim ececim yerimseniben

katiliyorum sana bence de herkesin aslinda "ben yapamam" diye önyargiyla yaklaşmadan kolayca yapabiliceği egzersizler bunlar. Yani kaç kişi gördük burda dokunamam diyip bi ay sonra başardim diyen. o yüzden dkotor bi zorunluluk değil.
ayrica her evlilikte sorun olur. insan ana babasiyla anlaşamiyo yeri gelince. sen de kirginliklarini unutmaya çaliş bunu da eşinin açisindan düşünerek daha kolay yaparsin. gerçi biz kadinlar maalesef öyle kolay kolay unutamioruz ama napaim. şimdi başkasi olsa eşnin yerinde daha mai farkli olucakti. hepsi ayni işte. sonuçta senin hayat arkadaşin. o yüzen sen biraz iyi ol bakalim o da zamanla düzelicektir. asık suratlı olma sakın. çeneni tutt kaydirigubbakcemile3

üye olduğumdan beri bir kere mesaj yazdım artık korkumu yendim ve eşime yapmasını söyledim ancak bütün denemelerine rağmen olmadı kendimi çok sıkmışım acı çektiğim halde buna da razıyım ama giremiyor içeriye adeta duvar gibiyim yardım edin lütfen

canim anlik cesaretlerle olucak iş değil o. dua et olmamiş. O duvar olmasaydi belki de ALlah korusun bi daha hiç cesaret edemicektin.
Bak herkes parmak egzresiznden korkuyo ama herkkes ne kadar kolaymiş diyto. sen de başlarsan en kısa sürede başaricksin Allahin izniyle.

İnşallah canım,inanıyorum artık.Şimdi doğum günü mumuna geçeceğim ve inşallah dahada büyük aparatlara :Saruboceq: desteğin için çok sağol...Takıldığım birşey olursa artık,buradan seslenirim,teşekkür ederim opuyorumnanaktan

nazlicim tebrik ederim. bak ne kadar kolaymiş dimi. şimdi gerisi çorap sökügü gibi gelicek Allaihn izniyle hiç merak etme.

kızlar listeyle ilgilenemedim. Babam küçük bi operasyon geçirdi. Şimdi daha iyi. Bi kaç gündür doğru düzgün bakamadim listeye. Dualarinizi bekliyorum.
Zerr, Karanfilcimen dualariniz işe yaradi kizar şimdi daha iyiyim.
Bu arada ben de bu mübarek gecede dua ediyorum ki Allah tüm vajilileri bu dertten kurtarsin. Çekmeyen bilemez çok zor. Bi de bi de Allahım Sorry en kısa sürede yenmiş olsun yarabiim. İnşallah Allahim aminnn

Ben de doğum kontrol hapına 1 haftalık arayı verdim ve taaa 5. gün olabildim tam da bugün :KK43:

Derinc,m asıl daha iyi ya . yani iyi derken tabii ki kuranı kerim okuyup namaz kılarak geçirmek çok faziletli ama sende bu geceni tamamen tövbe istiğfar ve duaya ayırabilirsin. Yani bizim için bol bol dua etme vakti. Dua işini sana bıraktık bizde kuranımızı okuyup namazımızı kıldıktan sonra senin için dua ederiz.

Herkesin gecesi hayırlı olsun En güsel şekilde geçirmeniz dileğimle Dualarım sizinle Nurlu geceler.

kızlar listeyle ilgilenemedim. Babam küçük bi operasyon geçirdi. Şimdi daha iyi. Bi kaç gündür doğru düzgün bakamadim listeye. Dualarinizi bekliyorum.
Bu arada ben de bu mübarek gecede dua ediyorum ki Allah tüm vajilileri bu dertten kurtarsin. Çekmeyen bilemez çok zor. Bi de bi de Allahım Sorry en kısa sürede yenmiş olsun yarabiim. İnşallah Allahim aminnn

geçmiş olsun canım,Allah şifalar versinnn....

nazlicim tebrik ederim. bak ne kadar kolaymiş dimi. şimdi gerisi çorap sökügü gibi gelicek Allaihn izniyle hiç merak etme.

Sağol,ececim kendime gelmemi sağladığın için.Buarada çok geçmiş olsun.Bu gece çok hayırlı bir gece,bütün müslüman aleminin kadir gecesi mübarek olsun.Bende ibadetimi yapacağım,Allah ın izniyle...Hepiniz dualarımdasınız.İnşallah hepimiz mutlu olacağız,Rabbim herkesin duasını,dileğini kabul eder,inşallah. :Saruboceq:

Derinc,m asıl daha iyi ya . yani iyi derken tabii ki kuranı kerim okuyup namaz kılarak geçirmek çok faziletli ama sende bu geceni tamamen tövbe istiğfar ve duaya ayırabilirsin. Yani bizim için bol bol dua etme vakti. Dua işini sana bıraktık bizde kuranımızı okuyup namazımızı kıldıktan sonra senin için dua ederiz.

Herkesin gecesi hayırlı olsun En güsel şekilde geçirmeniz dileğimle Dualarım sizinle Nurlu geceler.

Canım ben Allah tüm vajilileri bu dertten kurtarsın diye her zaman dua ediyorum. Ama adetliyken dua edilmez diye biliyorum ben. Hep de öyle hareket ediyorum...

katiliyorum sana bence de herkesin aslinda "ben yapamam" diye önyargiyla yaklaşmadan kolayca yapabiliceği egzersizler bunlar. Yani kaç kişi gördük burda dokunamam diyip bi ay sonra başardim diyen. o yüzden dkotor bi zorunluluk değil.
ayrica her evlilikte sorun olur. insan ana babasiyla anlaşamiyo yeri gelince. sen de kirginliklarini unutmaya çaliş bunu da eşinin açisindan düşünerek daha kolay yaparsin. gerçi biz kadinlar maalesef öyle kolay kolay unutamioruz ama napaim. şimdi başkasi olsa eşnin yerinde daha mai farkli olucakti. hepsi ayni işte. sonuçta senin hayat arkadaşin. o yüzen sen biraz iyi ol bakalim o da zamanla düzelicektir. asık suratlı olma sakın. çeneni tutt kaydirigubbakcemile3

bugün çok kötüyüm aslında size moral vermeye çalışıyorm ama ben bitkinim :KK43: eşimle gene birbirimize girdik. üzerime gelince itekledim oda elime vurdu refleks olarak. parmağım çıktı. canım çok acıyor yarın hastneye gideceğim. özür dileyeceğine kocaya el kaldırırsan Allah öyle yapar diyor. napıyım susuyorum çok yoruldum artık yalnızca kendi ailesi annesi abisi vs. onların isteklerini yapıp onları mutlu etmekle meşgul. benim için kılını bile oynatmıyor artık :KK43: Adetliyim kuran okuyacaktım güye dua edecektim olmadı :1no2: sabır Allah'ım Sabırrr...benneyaptımki

Çok geçmiş olsun çok.... Allah şifasını versin..

KADİR GECESİ DUASINDAN BİR ALINTI:

Allahım
düşünce dünyamızda "benim yapmam", "benim başarmam", "benim sonuçlandırmam".. gibi merdud mülâhazalara asla yer verme ya rabbi
yerine getirilmesi gerekli olan şeyleri kim yaparsa yapsın, kendimiz yapmış gibi memnun olalım,
başkalarının başarılarını kendi başarılarımız sayalım
öncülük yapma şeref ve payesini de onlara bırakalım ya Rabbi!

Bu duayı tüm vajili olupta henüz başarayan arkadaşlar okusun internette mevcut. Allah yardımcınız olsun AMİN

KADİR GECESİ DUASINDAN BİR ALINTI:

Allahım
düşünce dünyamızda "benim yapmam", "benim başarmam", "benim sonuçlandırmam".. gibi merdud mülâhazalara asla yer verme ya rabbi
yerine getirilmesi gerekli olan şeyleri kim yaparsa yapsın, kendimiz yapmış gibi memnun olalım,
başkalarının başarılarını kendi başarılarımız sayalım
öncülük yapma şeref ve payesini de onlara bırakalım ya Rabbi!

Bu duayı tüm vajili olupta henüz başarayan arkadaşlar okusun internette mevcut. Allah yardımcınız olsun AMİN

Amiiin,canım.Buarada çok geçmiş olsun.Her ailede bazen olabiliyor böyle şeyler,onun için sıkma canını. :1hug:

bugün çok kötüyüm aslında size moral vermeye çalışıyorm ama ben bitkinim :KK43: eşimle gene birbirimize girdik. üzerime gelince itekledim oda elime vurdu refleks olarak. parmağım çıktı. canım çok acıyor yarın hastneye gideceğim. özür dileyeceğine kocaya el kaldırırsan Allah öyle yapar diyor. napıyım susuyorum çok yoruldum artık yalnızca kendi ailesi annesi abisi vs. onların isteklerini yapıp onları mutlu etmekle meşgul. benim için kılını bile oynatmıyor artık :KK43: Adetliyim kuran okuyacaktım güye dua edecektim olmadı :1no2: sabır Allah'ım Sabırrr...benneyaptımki

canim o yüzden ben sana çeneni tut dedim. Bunlara ne desen boş. Altı saat anlatsan aynı cevabı verirler. Duvarla konuş acır sana istediğin gibi davranır da bu erkek milleti yapmaz. İnat etsen yine de düzeltemezsin. İnan yapıcağin bişey yok. Sinir olduğun bişey mi yaptı çeneni tut içinden küfret dişindan canim cicim kocacim de. Bişr de bu şekilde dene bakalım nolucak. Çk şimart kulu kölesi ol demiyorum ama işte sinirlendiğini belli etmemeye çaliş. Çok zor ama yapıcak bişey yok. Bunlarin hepsiiiii aama hepsi böyle. Bunu boşasan yerine başka alsan yine bir arızası çıkıcak. Bir tane herşeyi düzgün erkek görmedim. O yüzden iyi kötü artik elindekiyle idare edicen :roflol: Ya birak naparsa yapsin. Seni anlaimyo mu derdini mi dinlemiyo yanında olmuyo mu? Allahaşkina hangimiz bir erkek arkadaşimiza şimdiye kadar derdimizi anlattik. Hadi anlattik hangi erkek arkadaşimizin dediği tavsiyeyi mantikli bulduk da uyguladik. Zaten erkek milleti ne anlar duygusalliktan dimi zemuszemus
Ailesi dersen tamam anne peki anne güle güle anne o kadar bitti yani boşver sen kendine bak

canim o yüzden ben sana çeneni tut dedim. Bunlara ne desen boş. Altı saat anlatsan aynı cevabı verirler. Duvarla konuş acır sana istediğin gibi davranır da bu erkek milleti yapmaz. İnat etsen yine de düzeltemezsin. İnan yapıcağin bişey yok. Sinir olduğun bişey mi yaptı çeneni tut içinden küfret dişindan canim cicim kocacim de. Bişr de bu şekilde dene bakalım nolucak. Çk şimart kulu kölesi ol demiyorum ama işte sinirlendiğini belli etmemeye çaliş. Çok zor ama yapıcak bişey yok. Bunlarin hepsiiiii aama hepsi böyle. Bunu boşasan yerine başka alsan yine bir arızası çıkıcak. Bir tane herşeyi düzgün erkek görmedim. O yüzden iyi kötü artik elindekiyle idare edicen :roflol: Ya birak naparsa yapsin. Seni anlaimyo mu derdini mi dinlemiyo yanında olmuyo mu? Allahaşkina hangimiz bir erkek arkadaşimiza şimdiye kadar derdimizi anlattik. Hadi anlattik hangi erkek arkadaşimizin dediği tavsiyeyi mantikli bulduk da uyguladik. Zaten erkek milleti ne anlar duygusalliktan dimi zemuszemus
Ailesi dersen tamam anne peki anne güle güle anne o kadar bitti yani boşver sen kendine bak

Canım çok mantıklı konuşuyorsun ama bazen oluyor bazen olmuyor işte bu dediklerin. adet olduğumda gözüm dönüyor. arkadaşımla 10 dk. telefonda görüştüm diye bu tlf. para yazıyor diye bağırdı arkadaşıma da rezil oldum. ama kendine gelince annesiyle abisiyle ablasıyla arkadaşlarıyla saatlerce konuşur durur. konu çok saçma ama o kdar sinirlendim k, sana hakkımı helal etmicem dedim parmağımın acısıyla. şimdi kuran okuyor bizimki :mymeka:

bugün bütün gün ağladım başım çatlıyor parmağım acıyor üstelik aynı ay içinde 2. adetim :1no2:

Amiiin,canım.Buarada çok geçmiş olsun.Her ailede bazen olabiliyor böyle şeyler,onun için sıkma canını. :1hug:

Sıkmamaya çalışıyorum artık kendimi yarın hastaneye gidicem parmağımı çekicekler aklıma ister istemez şunu diyesim geliyo. ALLH'IM VAJİNUSMUSTAN DAHA BÜYÜK ACILAR DA VARMIŞ :roflol:

Canım çok mantıklı konuşuyorsun ama bazen oluyor bazen olmuyor işte bu dediklerin. adet olduğumda gözüm dönüyor. arkadaşımla 10 dk. telefonda görüştüm diye bu tlf. para yazıyor diye bağırdı arkadaşıma da rezil oldum. ama kendine gelince annesiyle abisiyle ablasıyla arkadaşlarıyla saatlerce konuşur durur. konu çok saçma ama o kdar sinirlendim k, sana hakkımı helal etmicem dedim parmağımın acısıyla. şimdi kuran okuyor bizimki :mymeka:

bugün bütün gün ağladım başım çatlıyor parmağım acıyor üstelik aynı ay içinde 2. adetim :1no2:

ya sana diyorum ben daha beterim o da dğru ama işte napicaksin. onun derdi telefon değildir. bence sen o kuranini bitirdiğinde huşu içinde olur zaten al karşina kocaim telefon çok yaziyo ama benim de tek eğlence m arkimla konuşmak hem telefonu kapattığımda söyleseydin keşke arkadaşim duydu kendimi kötü hissettim faln de. üç kuruş telefon paramda gözün mü var nankör diyip ahizeyle ağzına vur. yok bu olmadi bunu yapma delikafadulden işte böyle bişey olduğunda lütfen bağirmadan söyle falan filan de. sonra işte çocuk taklidi yap bu mübarek gecede dozu kaçirmadan az biraz cilveyle parmaini kaldirip bak acidi falan diye içlen . bak senedn özür dilicektir.

X