Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bence önce kendin dene. varya ben şuanda vaji doktorluğu bile yapabilirim çünkü ezberledim artık ne yaptırdıklarını :) ama sana tavsiyem önce kulak çöpü sonra küçük doğum günü mumu sonra büyük mum derken aşarsın bunu. parana yazık. öne kendin dene inan kulakçöpünü bile soksan o güven bile yeter sana. ve şunu söyleyeyim ince olan aparatlar vajiyi daha çok kasar. aparat büyüdükçe kasılma azalır çünkü vaji duvarları gerginleşir kasılacak yer kalmaz. bunu bana doktorum söylemişti ve bunu kendim yaşadım gördüm penis şimdi daha rahat geliyor bana :) kasılma filan kalmıyor

Sana tavsiyem parmakla değil de aparat varsa onunla dene. parmak ilk aşamada itici gelebilir. sonraki aşamalarda yaparsın parmağı.

Bende çaresizlikten gidicem diyorum ama sanki adamın elinde sihirli değnek olcakta dokunup düzeltecek,yine aynı şeyleri yaptırcak öyle dedi,olmazsa dedi en son hipnoz yaparız.Buda ücrete dahilmiş.Yani tedavi edene kadar uğraşırız dedi,ne bileyim.Bugece denicem sokmayı kesin,dr da gitsem bundan kaçış yok zatensüprizzzzz

Cnm bu iş hipnozla filan olacak iş değil. hipnoz sensin bu işi sen istersen yaparsın. sen önce bir kendin dene. olmadı en son çare git doktora. ben hipnoz görmedim. gider gitmez soktu aparatı doktor. al sana hipnoz :) aaaa dedim sahiden girdi. aynayla kızlık zarımı gördğm şaştım kaldım :) bunun yöntemi bu. para tuzağı bnlar cnm bu akşam al kulak çöpünü sür emlayı bepanteni zaten vajine girdiğini bile hissetmeyeceksin kulak çöpü çok küçük çünkü.. 2 gün kulak çöpü 2. gün mum sonra penis... işte bu kadar...ben 2. ün ilişkiye girdim :)

Aparatı nasıl bulabilirim,sana dr mu vermişti?Evde kendim mi yapsam?Neyden aparat yapılabilir ki?kaydirigubbakcemile5

Cnm burada arkadaşlar ba bas bağırıyo bak mumla bile yapmışlar :) bana doktorum vermişti ama muma benziyo zaten :) öncü doğumgunu mumuyla çalış jelatinle sar onu iyice sonra büyük mum .. bu senin güvenine bağlı sessiz sakin bir ortamda çok kolay rahat olur egzersiz.. emla ve bepanten kullanmayı unutma cnm bunlar en sterili. sen hele bir kulak çöpünü dene :) bekliyom haberlerini :)

Tamam canım deneyeceğim bu gece.Yardımın için çok sağol,daha önce eşime yaptırdım kulak çöpünü sonuna kadar soktu ama hala inanılmaz derecede kasıyordum o içimdeyken,kendimi.Birde ben kendim sokamadım o yaptı ama busefer ben kendim sokmayı deneyeceğim.şu kulak çöpünü kendimi kasmadan bir yapabilirsem çok mutlu olacağım.Bu sefer olacak inşallah,sağol.:Saruboceq:

cnm kulakçöpünü alıorsan daha kalın bir aparata geç kasılma esnasında geri çekme dur ve bekle 30 sn içinde kalsın. sonra nefes egzersizi ile ittimeye devam et. kasılmalar zamanla geçecek ben 3 ilişkiden sonra tamamen kasılmadan kurtuldum. alışman geek aynen yüzmeyi yeni öğrenen biri gibi. haydi bekliyorum iyi haberlerini çok kolay olaacak. içine sokarken zevk aldığını düşün :) bu bile yeter rahatlamana ;P

Bide ben oraya birşey girdikçe genişler her geçen gün daha kolay olur sanıyordum.Hatta bunu düşünerek nefes ve kegellle p.. yarıdan fazlasınıda aldım.Eşim oranın genişlemediğini yani yine eski haline geldiğini söyledi.Ben korktum sanırım yine.Daha sonra anladım bunu bir kere yaparsan genişler diye bir olay yok,egzersizlerle kasma engelleniyo sanırım.Amacımız kasmadan bu işi yapabilmek heralde:1hug:

canım önemli olan genişleme değilki, orası bişey girdikçe genişleyen bir yapıdır. akerdion gibi. açarsan genişler , kapatırsan küçülür aynen eski haline döner. orası öyle geniş kalamaz zaten kalırsa kötü. mikroplar içeri dolar havuza denize girsek içeri su dolar

mantıklımı sence? orayı ittirdikçe duvar arkaya kadar genişliyor hem enine hem boyuna.. cisim çıkınca da eski haline dönüyor burada mantık kasılmayı yenmek :) oraya bişi girebileceğini beyine anlatmak yanlışları silmek ve bilince doğru bilgileri aktarmaktadır. seninkide benimkide aynı canım. benim beynim artık anladı oraya bişi giriyor. sıra seninkinde :)

Elifnilcim çok sağol ya...Aslında ben bu konuyu merak ediyordum.Şimdi deneyeceğim,yarın sonucu bildiririm.Çok yardımcı oldun,teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan.

kızlar ben kulak çöpü ve mumla deneyemiyorum ancak parmakla oluyor o da orta parmakla birde eşimle denemlere geçmeden bişey sormak istiyorum biraz özel ama en rahat pozisyon hangisi üstte olmak istemiyorum bacakları çok ayırmak mı lazım o biraz kastırıyorda ./

Canım madem parmakla rahatsın bu şekilde dewam et
pozisyon senin kararın nasıl rahatsan öle dene yalnız egzersizi hangi pozisyonda yapıyorsan eşinle denemeyide o pozisyonda yap
birde iki parmak birden dene ikisini üst üste getir bu şekilde

yeni katılan arkadaşların hepsine hoşgeldin diyorum bende vajiyi 1.5 ay kadar önce yendim kızlar hiç korkmayın hepiniz başarabilirsiniz....asla ertelemeyin..üstüne gidin mutlaka aşın...inan ki insanın psikolojisi düzeliyo....ama bence doktor vs deilde kesinlikle beyinde bitiyo bu olay......önce başarabilceğinize sizin de diğer bayanlar gibi normal olduğunuza inanının burdaki başarı hikaylerini okuyun inanın çok motive edici oluyor ..sormak istediklerinizi çekinmeden sorun seve seve yanıtlarım...

ayyy canım sen yendin mi,,,tebrik ederimmm,,,nasılsın,,,nasıl gidiyo,,,alıştın mı??a.s.

edaperissa :)))
nerelerdesin yoktun uzun zamandırr ?
nasılsın canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…