Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

evet 6 seansda bitti ama biraz sabır ben odevlerı ilk 3gun basaramıyodum sonra oluyodu cok takıyorum cunku herseyı ve benle bır evlenen arkadaslarımın anlattıkları benı korkutmustu hepsını sıldm kafamdan.kızlık zarım yırtılcak cok acıcak dedım cunku kadın dogumcu bana biraz kalın demıstı ,cok kanıcak dedim kendime ve yer yok orda diyodum

bir kızlıgım yırtılmadı galba kan gelmedi ve baska bi doktor cok esnek dogumda yırtılabılır senınkı dedı.

kan korkum gitti

yer yok diyodum bigun ıkınır gibi baya yaptım nefesle beraber aynada minicik delik farkettm nokta kadar hayatta orası degıldır dedım elımı bırakınca goukmuyo bıle aslında orasıymıs ve penıs giriyo cocuk ordan cıkıyo

yer var dedım ılk parmak egzersizinde

parmak egzersizinde cok panık yapıyodum bu yuzden daha cok canım yanıyodu ogrendımkı kızlık zrı bı duvar degıl ortası delık bısey .penis girince kenarlara cekılıyo tukruk gibi.esiniz yavas davranırsa sızınkıde cok acmaz ve belkı kanamaz.ilk oldu inanamadım bumuymus yani okadar korktugum dedım.suan daha yeni yaparken agrım oluyo sms srtık cok mutluyum agrısada istiyorum eşim çok sabrettı

inanıyorum alışınca zamanla bende keyif alıcam inş.ama once kadın dogumcuya gidin bazen sorun oluyo oyuzden ilişki yasayamıyolar.pskolog soruyo zatn gittinmi dokktora die.

ilk zamanlar pskolog nasıl cözebilirki diyodum pek guvenmıyodum benı kandırıyodur falan acımız kanamaz die falan ama sonuna kadar arkasında ve guleryuzlu.izmirdeyseniz bence gidin seansı 150 tl.masraf oldu bize durduk yere ama degdı bıbucuk ayda bıter yanı odevlerı yaparsanız

teşekkürler önce kendim denicem yapamazsam giderim 150 tl çok ucuz çünkü bu iş için deli paralar istiyolar şaşırıyorum..

Aaaa? E peki nasıl hamile kaldın? Deneme yaparken kazara falan mı?
Biz de 1.5 yıl deneme bile yapmadık hiç. Bazen eşim zorla yapmaya kalkıyordu. Psikolojim çok bozulmuştu...

evet deneme yaparken oldu üçüde .benimde eşim zorlana yapmaya kalkıyodu çok korkuyodum valla çok sabırlı eşlerimiz var ben erkek olsam napardım bilmem.bazıları cocuk yaparsak orası açılır daha kolay olur diyo ama doğum işleri dahada zorlaştırıyor...

kızlar bazen iyi bazen kötu gıdıyor egzersizler ama bu normal bılıorum.okuyan arkadaslar bılır.ben p.. kafasını içime almıstım sonra buraya yazdım ve egzersızlere basladım. eskıden duyardım hep ilk gece yere yatak hazırlanırmıs rahat olsun dıe.. bı daha kı denememde yerde yapmayı dusnuorum fıkrı olan varsa paylassın lutfenn

evet onu ben de duymuştum sert yerde popo aşağı doğru çökmediği için daha kolay oluyomuş ama hiç denemedim ne kadar doğru bilemiyorum

teşekkürler önce kendim denicem yapamazsam giderim 150 tl çok ucuz çünkü bu iş için deli paralar istiyolar şaşırıyorum..

aypar yazıklarını okudum , çook üzüldüm uzun yıllar olmuş ama geç değil yeterki iste ve başaracağına inan .. bende bu site sayesinde yendim sadece inandım ve hep başaracam dedim. hiç bir şeye gerek yok sadece bir eldiven bir bebeyağı önce doğum günü mumu sonra normal mum sonra parmaklar yeterki kendine inan...bende evliliğim 2. ayında başardım ama bu site yenmem için çook etkili oldu hergünümü bu siteye ayırıyordum okuyordum eşimle okuyorduk ve allaha çook şükür kabus bitti. Seninde bitecek dularımız hepinizle en kısa sürede kocaman bir başardım kelimesini yazmanı bekliyorum. sormak istediklerin olursa yaz olur mu...a.s.

aypar yazıklarını okudum , çook üzüldüm uzun yıllar olmuş ama geç değil yeterki iste ve başaracağına inan .. bende bu site sayesinde yendim sadece inandım ve hep başaracam dedim. hiç bir şeye gerek yok sadece bir eldiven bir bebeyağı önce doğum günü mumu sonra normal mum sonra parmaklar yeterki kendine inan...bende evliliğim 2. ayında başardım ama bu site yenmem için çook etkili oldu hergünümü bu siteye ayırıyordum okuyordum eşimle okuyorduk ve allaha çook şükür kabus bitti. Seninde bitecek dularımız hepinizle en kısa sürede kocaman bir başardım kelimesini yazmanı bekliyorum. sormak istediklerin olursa yaz olur mu...a.s.

canım teşekkürler inşallah başarıcam dualarınızı eksik etmeyin.sen okuyunca üzüldüm diyorsun ben napayım psikoloji diye bişey kalmadı zatenvalla artık başaramazsam nasıl yaşarım bilmem.çok taktım artık yapmam lazım ve başarıcam ....

selam benimde aynı şekilde yanma akıntı ve kaşıntım vardı bende doktora gidemedim ama kayınvalidemin söylediğini yaptım geçti bir bezin arasına vicks sür ve oraya koy önce çok yakıyo ama hemen geçiriyor tabi bana iyi geldi ama size nasıl gelir bilemem ama tavsiye ederim..
tam olarak tarif edermisin:KK43:((

adacım mrb nasılsın,,,nerelerdesin,,,nasıl gidiyo,,,herşey yolunda mı???

merhaba kadercim , çook şükür herşey yolunda , çook giremiyorum siteye eylülde sınavım var kursa gidiyorum eve gelip ders çalşıyorum hiç vakit kalmıyordu siteye girmeye inşallah eylül 26 sından sonra takip ederim siteyi ?? sen nasılsın ?? görüşmek üzere :KK66:)a.s.

Vajinanin belirli bir ph değeri vardır. Bu da ciltle çok farklidir. Vajinadaki ph değeri bakterilerin oluşmasını engeller çünkü bakteriler belirli değerlerde yaşayabilirler. Vajina içinde yaşama olanakları yok. Cilt için kullanılan bebe yağ- vazelin - zeytinyağı vs vs gibi ürünler cilde zarar vermez nedeni de cildin ph değeri vajinadan daha yüksektir. Vajinada kullanıldığında ph değerini değiştirebilir. Bu durumda vajinada yaşayamayan bakteriler üremeye başlar. Ufak bir araştırmayla bakterilerin ne kadar kısa sürede ne kadar çoğalabileceğini görürsünüz. Bu durumda oluşan bakteriler başta mantar olmak üzere hastalıklara yol açar. Tek çözümü de jinekologa görünmek olur.

Eczanelerde yada büük marketlerde satılan su bazlı jeller vajinanin ph değerine uygun olduğundan öyle bir sorun olmaz.

Jel asla mantar yapmaz ama diğerleri yapaiblir. Herkesin hassasiyeti de farklidir. Biri bebe yağı kullandığında hasta olmamişsa başka birinin hasta olmayacağı anlamina gelmez.

canım ben egzersizlerimi bebe yağıyla yapmıştım suan çok kasıntı var bebe yağı sebeğ oldu.

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

hndckr
aisha2010
mano
gulcel
Nazli1982
PoLiMeR
Pamuk58

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
Masalelif
Suboom
Bengisu81
Umutsuzanneadayi
Palyaco
yaren42
betty_elt

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

soryy
Hayrunemin
fimu
morphem
fzbn
aslican07
Bocuss
fusuncuk
suboom

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685 - Destinaa - szn_dnzl -​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

adaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) ay online olanlar görünmüyor sinir oldum anca yeşil oldunuzda anlıyom :)

merhaba zer :KK66:) evet online olanlar hala görünmüyor , ders çalşıyorum öyle bunaldım kiiiii hala matematik yapamıyorum sınava az kaldı. Siteye giremiyorum ama eylülün 26 sından sonra sizlerleyimmmm :KK66:)))

X