Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bende parmaktan çekiniyorum inanırmısın p...s daha kolay gibi yapabilsem tabiki..

Aynı düşüncedeyiz.Bende parmaktansa p... almak daha kolaydır diyorum.Parmağı alabilsem p... alabilirim diyorum kendi kendime.Çünkü parmak daha çok hareket eden kıvrılan bişey gibi geliyo,içimde onun hareket etmesi düşüncesi beni bitiriyoeyvahedigeldismile

Arkadaşlar ertelemek çözüm olmuyor daha çok strese girmemize neden oluyor...
Ben de 1.5 yıl hep erteledim. Gündüz bu akşam olacak diyordum. Akşam bir stres basıyordu. Hadi yarın olsun diyordum ve rahatlıyordum. Ama çözüm olmadı malesef...
Ben bu siteye üye olduktan 4 ay sonra yendim. Doğru dürüst egzersiz yapmadım yapamadım çok şükür oldu...
Ertelemeyin asla...

Parmak egzersizi yapmadan mı yendin? süprizzzzz Nasıl oldu?Merak ettim.Bendede parmak korkusu var eyvahedigeldismile

emlasız da yapıyorum artık..bende siteyi yeni keşfettim..nasıl takip ediliyor bilmiyordum :)) diyorum bana neden kimse cevap vermiyor :KK43:(
bayanlar bu forum kendini yalnız hissedenler için mükemmel olmuş..önce bu formu okuyorum sonra deniyorum.. :KK43:( ama şuan ramazan tatilindeyiz..üç parmağı her gün 40 kere yapıyorum.. yeni ödeve çok var daha..doktor tatilden 18 eylül de dönüyor..çok heyecanlıyımmm

zamanla o kismi hissetmemeye başlicksin kaslarin alişicak. Emla dersen bence geçişlerde yani bir parmak denerken bir iki gün sonrasinda emlasiz devm sonra 2 parmak denerken bir iki gün snra yine emlasiz devam et. ORaya iki parmagin girdiğini gördün sonuçta emlaya gerek yok. Kendini ona aliştirmamaya çaliş.[/QUOTE]

Ahh canım yaa çok uzun :KK43:
Hiç doktora gittin mi?

gittim doktorlarada hocalarada hep hayal kırıklığı ama kimse böyle parmak egzersizi nden bahsetmedi panik ataksın dediler ilaç verdiler çoğuyla kavga ettim bile ama yok artık denemiyorduk bile taki sizleri bulana kadar sizlerin yazılarını okuyunca cesaret kazandım daha öncede yazmıştım bunları ki ben 3 tane cocuk doğurdum ilki normal öbür ikisi sezaryenle

emlasız da yapıyorum artık..bende siteyi yeni keşfettim..nasıl takip ediliyor bilmiyordum :)) diyorum bana neden kimse cevap vermiyor :KK43:(
bayanlar bu forum kendini yalnız hissedenler için mükemmel olmuş..önce bu formu okuyorum sonra deniyorum.. :KK43:( ama şuan ramazan tatilindeyiz..üç parmağı her gün 40 kere yapıyorum.. yeni ödeve çok var daha..doktor tatilden 18 eylül de dönüyor..çok heyecanlıyımmm

zamanla o kismi hissetmemeye başlicksin kaslarin alişicak. Emla dersen bence geçişlerde yani bir parmak denerken bir iki gün sonrasinda emlasiz devm sonra 2 parmak denerken bir iki gün snra yine emlasiz devam et. ORaya iki parmagin girdiğini gördün sonuçta emlaya gerek yok. Kendini ona aliştirmamaya çaliş.
[/QUOTE]

uc parmak mi,
gercekten cok ama cok ii.
ben iki parmagi kolay yapiyorum,
ve aprat ile de herhangi bi sıkıntı yok.
uc parmak bir iki defa denedim.
canim oyle acimadi ama sanki duvarlar sıkıyormus gibi oldu.
o nedenle emla ile denemeyi dusunuyorum.

gittim doktorlarada hocalarada hep hayal kırıklığı ama kimse böyle parmak egzersizi nden bahsetmedi panik ataksın dediler ilaç verdiler çoğuyla kavga ettim bile ama yok artık denemiyorduk bile taki sizleri bulana kadar sizlerin yazılarını okuyunca cesaret kazandım daha öncede yazmıştım bunları ki ben 3 tane cocuk doğurdum ilki normal öbür ikisi sezaryenle

Aaaa? E peki nasıl hamile kaldın? Deneme yaparken kazara falan mı?
Biz de 1.5 yıl deneme bile yapmadık hiç. Bazen eşim zorla yapmaya kalkıyordu. Psikolojim çok bozulmuştu...

kizlar emal ile ilgili deneyimlerinizi bekliyorum.
ikili parmak ve aparat egzerisinden sonra artik emla ile deneyeyim mi?
ve emla kullanimi ile iligli olarak detayli yardimlari rica ediyorum.
tskler..

belki kızıcaksınız ama olmuo işte yaa kibrit çöpü bile girmiomafoldumben ben bi psikoloğa gitmeye karar verdim sadece parmak egzersiyle olmucak sanırım. egzersizlere devam edicem ama aynı zamanda bi psikiyatr yada psikologa görüncem. istanbulda anadolu yakasında bildiğiniz çok uçuk fiyatlı olmayan ya da devlet hastanesinde önerebiliceğiniz birisi varmı arkadaşlar?

bakırköy ruh sinr hastalıkları sanırım. Çok çok uygun fiyata orada görüşme yapabiliyosun. Ve ya sarıyere yakınsan eğer belediyenin ücretsiz aile dayanişma merkezi altinda psikolog hizmeti var kendi belediyene de sorabilirsin.

tebrikler izmirdeki doktor sayesindemi başardınız.

evet 6 seansda bitti ama biraz sabır ben odevlerı ilk 3gun basaramıyodum sonra oluyodu cok takıyorum cunku herseyı ve benle bır evlenen arkadaslarımın anlattıkları benı korkutmustu hepsını sıldm kafamdan.kızlık zarım yırtılcak cok acıcak dedım cunku kadın dogumcu bana biraz kalın demıstı ,cok kanıcak dedim kendime ve yer yok orda diyodum

bir kızlıgım yırtılmadı galba kan gelmedi ve baska bi doktor cok esnek dogumda yırtılabılır senınkı dedı.

kan korkum gitti

yer yok diyodum bigun ıkınır gibi baya yaptım nefesle beraber aynada minicik delik farkettm nokta kadar hayatta orası degıldır dedım elımı bırakınca goukmuyo bıle aslında orasıymıs ve penıs giriyo cocuk ordan cıkıyo

yer var dedım ılk parmak egzersizinde

parmak egzersizinde cok panık yapıyodum bu yuzden daha cok canım yanıyodu ogrendımkı kızlık zrı bı duvar degıl ortası delık bısey .penis girince kenarlara cekılıyo tukruk gibi.esiniz yavas davranırsa sızınkıde cok acmaz ve belkı kanamaz.ilk oldu inanamadım bumuymus yani okadar korktugum dedım.suan daha yeni yaparken agrım oluyo sms srtık cok mutluyum agrısada istiyorum eşim çok sabrettı

inanıyorum alışınca zamanla bende keyif alıcam inş.ama once kadın dogumcuya gidin bazen sorun oluyo oyuzden ilişki yasayamıyolar.pskolog soruyo zatn gittinmi dokktora die.

ilk zamanlar pskolog nasıl cözebilirki diyodum pek guvenmıyodum benı kandırıyodur falan acımız kanamaz die falan ama sonuna kadar arkasında ve guleryuzlu.izmirdeyseniz bence gidin seansı 150 tl.masraf oldu bize durduk yere ama degdı bıbucuk ayda bıter yanı odevlerı yaparsanız

Aynı düşüncedeyiz.Bende parmaktansa p... almak daha kolaydır diyorum.Parmağı alabilsem p... alabilirim diyorum kendi kendime.Çünkü parmak daha çok hareket eden kıvrılan bişey gibi geliyo,içimde onun hareket etmesi düşüncesi beni bitiriyoeyvahedigeldismile

canim senm kendi parmağini alinca zaten neden hareket ettiresin ki? istemsiz hareket eden bişi değil ki bu.

e 3 cocuk dogurmussun bence gıt bu pskolaga daha kolay cozersın onda 15 yılllık 17 yıllık evlıler gelıyomus.orası genısledıgınden daha rahat olur bence tamamen beynınde bıtıyo ıs.daha fazla zaman kaybetme.ben yeni basardım ama dogum korkusu basladı nasıl olcak falan diye sen en zorunu normal dogumu basarmıssın.internete belgin torucu yaz doktorum sitesi cıkıyo ordan belgin hanıma soru sorarsın cevapları oku izmirdeysen git

canim senm kendi parmağini alinca zaten neden hareket ettiresin ki? istemsiz hareket eden bişi değil ki bu.

öyle ama parmak egzersizinde amaç vajinanın yapısını anlamak değil mi?Yani içine sokup git gel yapmam ve iç duvarlarınıa değdirmem gerekmiyo mu?Kulak çubuğunu denediğimde bile acayip kasılıyorum,parmakta ne yapcam bilmem. eyvahedigeldismile

öyle ama parmak egzersizinde amaç vajinanın yapısını anlamak değil mi?Yani içine sokup git gel yapmam ve iç duvarlarınıa değdirmem gerekmiyo mu?Kulak çubuğunu denediğimde bile acayip kasılıyorum,parmakta ne yapcam bilmem. eyvahedigeldismile

amaçlarindan biri olabilri de illa yapicaksin diye bişey yok. önemli olan oraya bişey alabildiğini görmek. ayrıca oynatsan da oynatmasan da bişi hissetmiceksin çünkü içerisi çok geniş. istemi,yosan oynatmazsin olur biter. bunlari kendine erteleme nedeni olarak görme. korkucak bişey yok. yönlendiren sensin. istersen sadece dokundurur durursun istersenilerletirsin milim milim. canını yakicak bişey yapmicağina göre neyden bu kadar korkuyosun bi sor kendine. ve artık başla mümkünse çünkü farkında değilsin beynin sana oyun oynuyo bir süre sonra kendini bu konuda sıkmaktan vazgçiceksin buraları birakip gidiceksin. kaç örnek var bak bakalim kendin bile görürsün yapamiyorum nolucak diyip diyip artik foruma yazmayan. amaan olmuyo demek ki kendimi paralayamicam diycek içinden bi ses ona uyucaksin. ama istersen dur diyebilirsinç. bak bakalim yenenlerden hangisi ben deenemedim egzresizi ve oluverdi dio? herkes egzersiz yapip yeniyo. bak bakalim foruma ben egzersiz yapamicam bi kere denedim olmadi olmuyo diyip gidenleri yenmişler mi? ben yapabiliceğine inanıyorum. opuyorumnanaktan sen de inanır azmedersen bir gün bize başardim yazicaksin.kaydirigubbakcemile2 o yüzden artik erteleme ve bir sonraki yazinda ben şunu yaptim şöyle oldu de bize. olumunekankayizsmile

Uzun süre yazmayan ya da giriş yapmayan arkadaşları listeden çıkardım. Hem biz zor takip ediyoruz hem de sanırım egzersizi bıraktılar. Başlarlarsa tekrar ekleriz.

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

hndckr
aisha2010
mano
gulcel
Nazli1982
PoLiMeR

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
Masalelif
Suboom
Bengisu81
Umutsuzanneadayi
Palyaco
yaren42
betty_elt

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

soryy
Hayrunemin
fimu
morphem
fzbn
aslican07
Bocuss
fusuncuk
suboom

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685 - Destinaa - szn_dnzl -​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ya kızlar benimde kullanmadığım ilaç kalmadı hatta birgün gittim eczaneden amla krem aldım inanın amla sadece psikolojik ve etkisi 5 dak sürüyo bidaha da kullanmadım şimdi ist da doktora gidicem ama şunu biliyorum ki hepimize önerecekleri şey aynı parmak egzersizleri doktor da başka birşey yapmayacakki

merhaba bende vajılıyım 3 senelık evlıyım gecen ay esımın zorlamasıyla tup bebek denedık(sorun esımde) hayatımın en zor gunlerını yasadım 4-5 kere uyusturulmadan alttan muayene oldum cok zor alttan ultrasomla baktı dr nasıl bayılmadım hala bılmıyorum cok agladım(bu arada sonuc olumsuz). 1 ay gectı hala yapamıyorum onca seye ragmen esım kızıyo kızlık kalmadı hala derdın ne dıye ama ne bıleyım yaklasınca korkuyorum benım gıbı olan var mı acaba bu kadar sey yasayıpta yapamayan o aletı gordunuz bılmıyorum ama esım penısle aynı nerdeyse dıyo daha uzun ama daha ınce bence

herkese çocuk oyuncağı olan şey bize imkansız geliyo bence bizler de cesaret yok cesaret olsa inanın atlatacağız ama toplayamıyoruz sıksak dişimizi olup bitecek o kulak tan dolma ayyy çok acıyo ayyy şöyle oluyo demeler yalan aslında ama iş oraya gelince hepsi aklımızdan gidiyo :KK43:((

X