Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım burda herkes egzersizden sonra p... kolay oluyor diyor.fakat ben hazırlandığımda olmuyor.eşim kaçıyor resmen peşinde koşmaktan yoruldum.bırakıcam kendi haline.bi olsun o benim peşimden koşacak inş kaydirigubbakcemile

anladım canım,inşlh en kısa zamanda biter bu iş,heralde sen hiç ummadığın bi anda yeneceksin gibime geliyor,madem hazırlanınca olmuyo,öyle olcak galiba,olsun yaa ,olsun da zaman önemli deil

merhaba arkadaşlar ben dün sona yaklaştım diye yazmıştım okuyan olmuştur belki ve çok çükür dünkü deneme başarıyla sonuçlandı ilk defa birlikte olduk ve acı yok denecek kadar azdı desteği olan herkese teşekkürler bu sitenin bunda çok büyük payı var..

tebrik ederim bengisu,,:nazar:alkisalkisalkis

merhaba arkadaşlar ben dün sona yaklaştım diye yazmıştım okuyan olmuştur belki ve çok çükür dünkü deneme başarıyla sonuçlandı ilk defa birlikte olduk ve acı yok denecek kadar azdı desteği olan herkese teşekkürler bu sitenin bunda çok büyük payı var..

canım tebrikler :nazar::nazar:
mutluluklar diliyorum.nasıl oldu?

anladım canım,inşlh en kısa zamanda biter bu iş,heralde sen hiç ummadığın bi anda yeneceksin gibime geliyor,madem hazırlanınca olmuyo,öyle olcak galiba,olsun yaa ,olsun da zaman önemli deil

evet canım ummadığım bir anda olacak galiba.
bu ramazan herkees uğurlu geldi.maşallah çok hareketlendi forum.hergünü başaran birileri var :nazar::nazar::nazar:
inşallah bende bu ayda bitiririm bu işi:Saruboceq: dua edin kızlar.

tebrik ederim canım mutluluklar :nazar:

merhaba kızlar.ben bir süredir p... kalınlığında aparatla egzersiz yapıyorum.tamamını almayı bir türlü başaramadım ancak yarısına kadar oluyor.dün gece deneme yaptık.kayganlaştırıcı yada emla kullanmaya fırsatım olmadı.p.... büyük bir kısmı oldu.bir baskı hissi vardı ama acı yoktu kırmızıda.o yüzden emin değilim ama elimle yokladığımda p.. ortada yoktu.oldu mu olmadımı pek emin değilim. yinede egzersize devam edicem.

olmuş sayılır tatlım baksana elinle yokladığında yokmuş. ilk yapanlar olduğuna inanamıyor galiba. bence olmuş olmuş geçmiş olsun canım tebrikler. bidahaki denemende olduğunu daha net anlarsın heralde

kız bu ne mütevazi bi yazı deneme başarıyla sonuçlandı diye. insan koca koca puntolarla başardım başardım yazar :)) tebrikler canım geçmiş olsun :nazar:

selam kızlar.ben parmak egzersizlerinde başarısızım ama yinede çok ilerlediğimi düşünüyorum.daha önce ne kendim dokunabiliyodum nede eşime dokunduruyodum.azcık yaklaşsın bacaklarım kilitleniyordu.şimdi çok rahatım dokunuyorum ve dokunmasına izin veriyorum.kısacası kendimi kasmamayı öğreniyorum sanırım.size komik gelecek belki ama bu benim için o kadar büyük bi adımki bu bile beniçok mutlu ediyor.

en son hangi aşamadaydın canım unutuyorum cok kişi oldugu için karısıyor malesef

zerrcim ben hiçbiyerdeyim acıkcası cesaret edemıorum parmak egzersizine kendi kendime :KK43: denedim bi kere olmuyor yapamıorum esimin parmagıyla denesem daha iyi olurmu acaba bilemiorum..biz hep p..s denemesi yaptık tam anlamıyla olmuo bası olur gibi oluo sonra cesaret edemıorum

merhaba kızlar.ben bir süredir p... kalınlığında aparatla egzersiz yapıyorum.tamamını almayı bir türlü başaramadım ancak yarısına kadar oluyor.dün gece deneme yaptık.kayganlaştırıcı yada emla kullanmaya fırsatım olmadı.p.... büyük bir kısmı oldu.bir baskı hissi vardı ama acı yoktu kırmızıda.o yüzden emin değilim ama elimle yokladığımda p.. ortada yoktu.oldu mu olmadımı pek emin değilim. yinede egzersize devam edicem.

Olmuş işte canımmm
tebrik ederim inş yakın zamanda tamamınıda alırsın

ya benim bir sorum daha var ilaç kullanıorum dogum kontrol hapı bu durumda bıraksam bi sorun olurmuki nasılsa
:roflol:

kızlık zarı bozulduysa sorun olmaz diolar benim olmustu ilk gece kanamam..ondan sonra korktum zaten:KK43: bir de zaten kızlık zarı önde die duymustum ondandır yani yoksa mumkun deil o oraya giremez yaa:) hala diorum :)

zerrcim ben hiçbiyerdeyim acıkcası cesaret edemıorum parmak egzersizine kendi kendime :KK43: denedim bi kere olmuyor yapamıorum esimin parmagıyla denesem daha iyi olurmu acaba bilemiorum..biz hep p..s denemesi yaptık tam anlamıyla olmuo bası olur gibi oluo sonra cesaret edemıorum
lütfen biraz kararlı ol ..denemeden parmak egzersizinin acıtacagınımı düşünüyorsun bi kez dene dokun hisset sonrası kolay olucak

selam kızlar.ben parmak egzersizlerinde başarısızım ama yinede çok ilerlediğimi düşünüyorum.daha önce ne kendim dokunabiliyodum nede eşime dokunduruyodum.azcık yaklaşsın bacaklarım kilitleniyordu.şimdi çok rahatım dokunuyorum ve dokunmasına izin veriyorum.kısacası kendimi kasmamayı öğreniyorum sanırım.size komik gelecek belki ama bu benim için o kadar büyük bi adımki bu bile beniçok mutlu ediyor.

canım zaten egzersizden önce ayna egzersizi var ve sonrasında dokunarak tanıyorsun düşündüğün gibi olmadıgını canının yanmadıgını görüyorsun bu kafandaki olumsuz öğrenilmişlikleri siliyor sende muhtemelen bunu yasadın devamı cok rahat gelicek inanıyorum ben

X