Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

selam kızlar bende birsüredir siteyi takip ediyorum burdan öğrendiklerim ve araştırmalarımla egzersiz yapmaya başladım 2 parmağımıda alabiliyorum eşimin parmağıylada denedim inşallah olur ,inşallah hepimiz yeneriz bu korkuyu.

selam kızlar bende birsüredir siteyi takip ediyorum burdan öğrendiklerim ve araştırmalarımla egzersiz yapmaya başladım 2 parmağımıda alabiliyorum eşimin parmağıylada denedim inşallah olur ,inşallah hepimiz yeneriz bu korkuyu.

meraba h.g aramıza .. cok iyi durumdasın devam et canım egzersizlere basarman an meselesi

arkadaşlar ya sitedeki en umutsuz vakka sanırım benim bire ben aşırı uyarılıyorum dış dudaklarım biraz büyük aşağıda denerken üst dudaklara deyince uyarılıyolrum canım yanıyor aslında doktor çok ack acımamması lazım diyor ama ilmiyorum özelden de mesaj atıyorum bazı arkadaşlara sağolsuınlar umutsuz vakka kaldım .(((

arkadaşlar ya sitedeki en umutsuz vakka sanırım benim bire ben aşırı uyarılıyorum dış dudaklarım biraz büyük aşağıda denerken üst dudaklara deyince uyarılıyolrum canım yanıyor aslında doktor çok ack acımamması lazım diyor ama ilmiyorum özelden de mesaj atıyorum bazı arkadaşlara sağolsuınlar umutsuz vakka kaldım .(((

hiç jinekologa göründün mü

gözüktüm zaten kızlık za bozulmuş hiçbi sorun yok sen kendin aşmalısın psikolojik diyor ilk bikaç gün daha cesurdum sonra hepten korku başladı

Uzun süre yazmayan ya da giriş yapmayan arkadaşları listeden çıkardım. Hem biz zor takip ediyoruz hem de sanırım egzersizi bıraktılar. Başlarlarsa tekrar ekleriz.

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

hndckr
aisha2010
mano
gulcel
Nazli1982

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
Masalelif
fusuncuk
Suboom
Bengisu81
Umutsuzanneadayi
Palyaco
yaren42
betty_elt

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

soryy
Hayrunemin
fimu
morphem
fzbn
aslican07
Bocuss

KK İLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_ - benelifnur- sadegelina - bambamm - yasmin3561 - selmatem- Bae - elifnil58 - Rabia1984 - Nehir_0685 - Destinaa​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleme:

slm canım. evet başaramıyoruz ama iyi tarafından bakalım daha parmak egzersizi yapamayanlar hatta oraya bakamayan bile onlara göre çok yol katettik ve başarmamıza az kaldı sadece biraz daha cesarete ihtiyacımız var. umarım egzersiz yapamayanlarda en kısa sürede cesaretlerini toplayıp başlayabilirler. inanın kademe kademe ilerlediğini görmek insanı çok mutlu ediyor ve umutlandırıyor

merhaba kızlar.ben bir süredir p... kalınlığında aparatla egzersiz yapıyorum.tamamını almayı bir türlü başaramadım ancak yarısına kadar oluyor.dün gece deneme yaptık.kayganlaştırıcı yada emla kullanmaya fırsatım olmadı.p.... büyük bir kısmı oldu.bir baskı hissi vardı ama acı yoktu kırmızıda.o yüzden emin değilim ama elimle yokladığımda p.. ortada yoktu.oldu mu olmadımı pek emin değilim. yinede egzersize devam edicem.

merhaba kızlar.ben bir süredir p... kalınlığında aparatla egzersiz yapıyorum.tamamını almayı bir türlü başaramadım ancak yarısına kadar oluyor.dün gece deneme yaptık.kayganlaştırıcı yada emla kullanmaya fırsatım olmadı.p.... büyük bir kısmı oldu.bir baskı hissi vardı ama acı yoktu kırmızıda.o yüzden emin değilim ama elimle yokladığımda p.. ortada yoktu.oldu mu olmadımı pek emin değilim. yinede egzersize devam edicem.

merhaba canım,çok az kalmış aslında,evet acı yok ama baskı hissi çok normal,bende de olmuştu,cesaretini topla,kayganlaştırıcı kullanmanı tavsiye ederim,kayıveriyo hemen çünkü,derin nefeslerle alt pozisyondaysan eşin ittirsin...egzersiz den sonra p...s denemesi yap daha kolay yaparsın...

merhaba canım,çok az kalmış aslında,evet acı yok ama baskı hissi çok normal,bende de olmuştu,cesaretini topla,kayganlaştırıcı kullanmanı tavsiye ederim,kayıveriyo hemen çünkü,derin nefeslerle alt pozisyondaysan eşin ittirsin...egzersiz den sonra p...s denemesi yap daha kolay yaparsın...

canım burda herkes egzersizden sonra p... kolay oluyor diyor.fakat ben hazırlandığımda olmuyor.eşim kaçıyor resmen peşinde koşmaktan yoruldum.bırakıcam kendi haline.bi olsun o benim peşimden koşacak inş kaydirigubbakcemile

merhaba arkadaşlar ben dün sona yaklaştım diye yazmıştım okuyan olmuştur belki ve çok çükür dünkü deneme başarıyla sonuçlandı ilk defa birlikte olduk ve acı yok denecek kadar azdı desteği olan herkese teşekkürler bu sitenin bunda çok büyük payı var..

X