Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tuxedo2634 canım önce kendime va... nın çevresine dıştan biraz sürdüm sonra işaret parmağımla içeri soktum öyle sürdüm parmağimla dairesel hareketler yaparak oradaki kaslara güzelce yaydırdım kremi.
2-3 dak bekledikten sonra p... in uç kımına sıktm anestolu (tabi prezervatif olacak yoksa ereksiyon halinde kalamaz pe... uyuşunca) ve yaydırdım yine bıraz daha aşağı kısımlarınada durex jel sürdüm bol bol. ilk denemede girmicek gibi oldu tam uyuşma mı olmamıştı bilmiyorum artık ama bir iki dakika uç kısmı girdikten sonra bekledim sonra ıkınarak ittirdim tamamen oldu..:)
2,5 senedir yenemediğim vajinismusu 30 saniyede yendim sanki.)) 10-15 dakika kadar git gel de yaptık acı olmadı iç sonra da eşim boşaldı zaten deneme bitti.)):kedi:

2,5 senedir yenemediğim vajinismusu 30 saniyede yendim sanki.)) 10-15 dakika kadar git gel de yaptık acı olmadı iç sonra da eşim boşaldı zaten deneme bitti.)):kedi:

zaten cesaretini toplamak ve karar vermek 30 sn sürüyor, bunu yaptın mı 2.5 senelik vajiyi de yenersin 15 seneliği de :)

Allah başka sıkıntı vermesin...

arkadaşlar mola bitti izinden döndük yeniden kaldığımız yerden devam
ben yapay pen deniyodum sorunum eşime sokturamıyodum geldim dün kendim denedim önce girmedi emlada bitti kaldık anestola nasıl zorlandım anlatamam ama ne yalan söylim izinde çok hırslandım herkes çoluk çocuk ben afedersiniz piç gibi kaldım neyim eksik dedim ya dün işte zorladım yapay pen soktum
bugunde denicem yarında snra eşime sokturacam baktım eşimde rahatlayana kadar böle sonrası malum pen denemesi dua edin ne olur bitsin artık off akıl vermek isteyen varsa ne olur paylaşsın birde şuana yapay pen büyüklüğü 2 parmak kalınlığında azcık kalınlaştırdım mümkün deil olmuyor

kalınlaştırma, onunla rahat olana kadar deneme yap,sonra eşinle p.. dene...

inşallah olur, o an geldiginde korkma,kendi elinle yerleştir,nefes al verirken yavaşça ittir.yönünü iyi ayarla aşağı doğru,belinin altına yastık koy...

Allah yardımcın olsun.

neyle yaptin onu mum ustune pamuk falan mi sardin ? sadece pamugu strechleyip dene

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano
palyaco
357SACO

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

pamukelma
juliettt
aslican07
rabia1984
Masalelif
benelifnur
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm
sedagelina
nazli1982
morphem
fzbn

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza - tedirgin_​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

[

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

günaydın kızlar , çook gelemiyorum aranıza ders çalşıyorum ama eylülde şu sınav bitsin daha çook sizlerle vakit geçirecem. :)))) Bu arada başaran arkadaşları tebrik ediyorum.. Egzersizleri düzenli yapın emiiii emin olun egzersizi düzenli yaparsanız başarı yakındır....a.s.

Tebrikler canım...
Allah kimseye bu derdi vermesin...

arkadaşlarlar ben ilk defa denemeye başlıcam size sorularım var eğer cevap verirseniz çok memnun olurum ...ilk sorum emla kremi içe değilde etrafına sürsem olurmu ...birde ıkınma olayını anlamadım ıkınıpmı p....si sokcaz ....birde çok ayıp olcak ama nolur kusura bakmayın sanki orası kapalı ...napcam bilemiyorum hazır cesaret ve umut gelmişken denemek istitorum...

Canım emlayı dışa sürmek pek işe yaramaz içe sürmeye çalış derim. O zaman acı vs hiçbirşey hissetmezsin...
Ikınma olayını ben denemedim bana gereksiz geldi. Arkadaşlar p.. alırken ıkındıklarını söylediler. Bu konuda başka arkadaşlar yardımcı olur...
Canım orası kapalı değil. Sadece biz öyle sanıyoruz. Ben de ilk defa p.. alana kadar oranın kapalı olduğunu sanırdım. Sen orası kapalı, olmayacak, yapamayacam gibi düşünceleri kafandan atarak denemeye başla. Olacak inşallah...

emlayı deligin etrafına ve içine sürüp 10 dk bekleyin.

nefes alın,verirken ıkınıp p... i içeri sokun. siz bunu kendi elinizle de yapabilirsiniz.

orası kapalı degil.siz bi de dogum yaptınız orası çooook geniş bir yer.

slam kızlar

eşim ilk denememizden sonra biraz çekingen davranıyo.bende p..s olmadan kendim devam ettim 2 gündür egzersizlerime.
girişte biraz zorlanıyorum ama sonrasında ilerlemek çok kolay.git gelleri seri yapabiliyorum.

ece111 teşekkür ederim beni mutlu sona yaklaşanlara yazmışsın.baya gaza geldim

selammm arkadaşlar 10 gün kadar gelemedim nete. helpless cok teşekkür ederim mesajın için :) ben başladım yavaş yavaş ama pek başarılı olduğum söylenemez ama umutluyum:) oruç tutuyorum ama iftardan sonra yapıcam egsersizlerimi:) helpless ben bekliyorum yine mesajlarını teşekkür ederim::)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…