Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tebrikler canım birkaçgündür bakamıyordum yeni girdim ve çok güzel haberler gördüm.Çok sevindim mutluluğun daim olsun

Süpersin canım tebrikleralkisalkisalkis yeterki düzenli olarak ezersiz yapın bak gördünmü nasılda yendinkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 darısı diğer arkadaşlarımızın başına:Saruboceq:

öncelikle hepinize teşekkür ederim bahar helples sorry esra fznb ve daha ismini yazmadıklarım ve en önemlisi crescent sanada çok teşekkür ederim senin dediğin şekilde yaptım Evet herşey düzenli egzersizde yatıyor ki ben pek düzenlide yapamyıordum bir gece yaptıysam 2 gece sobnra falan yapıyordum o yüzden süre 1 aya uzadı her akşam yapsaydım 1 haftada çözülürdü sizde sürekli egzersizi yapın gerçekten bir haftada çözülebilecek bir sorun.

Sorry acaba sen fazla mı heyecan yapyıorsun p.. boyutundaki mumu alıyorsan p. denemesinde de başarılı olman lazım. istersen prez.. kullanarak yap ve onun denediğin mumlardan biri olarak düşün öyle olunca sanki mum egzersizi yapıyormussun gibi gelir. Dualarım sizinle her namaz sonrası dua ediyorum hepiniz için Allahım düşmanıma yaşatmasın bu sıkıntıyı. Hepinize tekrar teşekkürler.

tedirgincim inan heycan korku hiç bişi kalmadı hatta duygu adına hiç bişi kalmadı bende, ama olmuyor işte
sanırım ben asla yapamıcam bu işi ....

VAJİ BENİ YENDİ ..... mafoldumben

Arkadaşlar bu bölümde yani jinekoloji bölümüne "Anatominiz hakkında ne kadar çok şey biliyorsunuz? " adlı bir başlık açtım.Hepimizin bilmesi gerekenleri derlemeye çalıştım.Okumanızı tavsiye ederim,faydalı olacağı inancındayım.

tedirgincim inan heycan korku hiç bişi kalmadı hatta duygu adına hiç bişi kalmadı bende, ama olmuyor işte
sanırım ben asla yapamıcam bu işi ....

VAJİ BENİ YENDİ ..... mafoldumben

olacagını düşün,olacak,oluyor gerçekten.zor değil...hatta mum daha zor...inan bana.

Son düzenleme:

LÜTFEN BANA DA YARDIM ET ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM. EŞİM ÇOK ANLAYIŞLI AMA BAŞKA KİMSE ANLAMIYO NE VAR ONDA DİYORLAR AMA BEN ÖYLE ÇOK KORKUYORUM Kİ TAM İLİŞKİNİN ORTASINDA AĞLAMA KRIZLERİNE GİRİYORUM BAZI GECELER ÇOK YORULDUM :1ninca:

kızlar merhaba...
benim sorum belki komık ama merakımdan..bu egzersizler bizi inandırmaya yarıyor deilmi?yoksa zaten p..s oraya girebilir öyle değilmi? yoksa genişletmeye mi calışıyoruz orayı? kendimizi inandırmaya mı?

ben o kadar iyi anlıyorumki seni..
ben egzersiz yapamıyorum malesef kendi kendime yapamıyorum bunu esimle deniyoruz sadece bası giriyo korkuyorum ilerleyemioruz(

Sürekli takip edemediğim için sayfalar çoğalıyor malesef hepinize yardımcı olmayı çok isterim lütfen korkmayın inanın hiç zor birşey değil arkadaşlar şöyle düşünün her geçen gün sizi ve eşinizi bu olay çok yıpratıyor ve malesef hepimizin evhamlı olmasından kaynaklanıyor bu , Eğer kötü bir şey olsaydı neslin devamını sağlayan bu işi Allahü teala bizlere verirmiydi Birde bu açıdan düşünün ...Bu konu yüzünden çok zor günler geçirdim eminim ki hiç kimse için kolay değil... Biraz cesaretle inanın herşey bitecek a.s. ....

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
ecemnazzz
Hndckr
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
hndckr
aisha2010
findik
mano

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
rabia1984
Masalelif
fzbn
benelifnur
fusuncuk

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem
bambamm
sedagelina
nazli1982
morphem

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks - edaperissa - sinemmelek - eslina_42 - esra1980 - vakitsiz - mona -roza​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre - elifsena - mutsuz_umutsuz

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

[

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…