Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

nicolestsa canım bende senin gibiydim çok acıycak,çok kan olcak vs. ama ben dün başardım sana tüm samimiyetimle söylüyorum asla acımayacak sadece sızı oluyor oda hemen geçiyor birazda p.n.s girince yanma okadar hepsi bu bence evliliğimiz gizli demişsin acaba bumu seni etkiliyorki

canım benım cok cok sevındım basradın kızm bıttı dusun ....bugunde yapıcaksın cunku artk bı kez yaptın...gene aynı skeılde emlanı sur ve egzersız yap ama cok uzun tutuma egzersızı aparatla yapınca hemen denemeye gecın ..olucak canım benım basarıcaksın bugunde...sonrada BASARDIMMM yazını yazıcaksın tammaı

hoşgeldin cnm aramıza evlilğiniz neden gizli anlayamadım bir sakıncası yoksa anlatabilirmisin aileniz biliyor dimi? bende kızlık zarı olayından korkuyordum ama kasılmassan ve kndini rahat bırakırsan acı falan olmuyor hele bir sürü kan geldi abartısının alakası bile yok:)

cnm çok sevndim basrdım çıglıklrını at bnce olmuş artık geri adım atmassın bugünü keyifli gecirmeye çlş:) sonunda biri daha kurtuldu çok şükür ya:Saruboceq:

ayyy inşallahh canımm:))))bakalım şimdi anneannemi ziyarete gidyoruz bugün denemesemde yarın muhakkak deneyeceğim:))))

inş.sanada nasip eder cnm,ben hala kız bebeklerine dayanamıyorum,allah erkek bebeği nasip etti inş.saglıkla hayırla gelir bebeğim.bebeğimi dünyaya getiriyim allaha büyük varmasın ama bi 7-8sene yapmıycam planım böyle şimdilik bütün ilgimi sadece ogluşuma vericem bide büyük oglusakaydirigubbakcemile3iki erkekle ugrasıcaz bakalım ileriki sayfalarda bu erkekler beni öldiüryr dersem sasmayıngamyoncuiremsu

2 erkekle ugrasmak cok zor...yandın vallahı..canım ALLAH mutlulugunuz hıc bolmasın sagsaglım kucagına al bebegını...rabbım mutlulugnuzu taclandırdı..bebegınle ...ısteyen herekze versın

harikasın bitmiş işte kaydirigubbakcemile5 en kısa sürede tekrar dene canım kayganlaştırıcıyı unutma ben ilk üstte denemiştim ama altta daha rahat oluyor şimdiden tebrik ederim günün güzel haberini almış olduk vereliniortak

başardım demek için erken ama yolun yarısnıda geçtim çok şükürrrrr egzersizler çok işe yarıyor arkadaşalr gerçektn yoksa bu kadar ilerleyemezdim.zerrr seni çok özledimm:))

bende sizi cok özledimki boshayallersmile güzel haberlerininde aldım cok mutlu oldum insallah bundan sonası dahada güzel olucak

meraba canım ihmal etme egzersizleri başarman an meselesi kolaylıklar diliyorum

kızlık zarıyla ilgili yanlış bilgilerin var demekki canım acımaz patlamaz yırtılmaz orası ilişkiye hazır olmamaktan kaynaklı yeterince ıslanmamaktan ve kasmaktan dolayı toplumda saçma sapan hikayeler yayılmıs durumda normal şartlarda acı cekecegin yada zorlanacagın bi yapıya sahip degil kızlık zarı iç içe geçmiş iki halka olarak düşün vaji girişi ni tamemen perdeleyen kapayan kalın bişi olarak düşünme istersen biraz araştır netten resimlerini ve yapısını gör

ay dikkat et lütfen kendine ihmal etme

arkadaşlar regl bitmek üzere bugün veye yarın deneme yapacağız...bana dua edin....bildiğiniz gibi ben parmakla egzersiz yapamadım...p....le denemek daha kolay gelmişti....umarım başarılı olurum bu sefer...çok istiyorum başarınca burdan yazayım size...beni de ekleyin p....deneme yapanlara...bilgi vericem size....

insallah basarırrsın kaydirigubbakcemile2
durumun tam olarak neydi bilemiyorum ama yaklaşınca kasılıyomusun dokunmasına izin veriyormusun ?

kasıyorum evt canım....sank duvara çarpıyor gibi geliyor....yalnız geçen hafta salı baya bi ilerledi sanki....çok az kalmış gibi geldi bana...hatta yanma oldu....sonra bıraktık...nefes alıp vermek rahatlatıyor insanı bu sefer nefeslerime daha dikkat edicem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…