Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ya cnm pardon herkes ulusoy yazmışya aklım ona gıttı DR SAYGIN BEYE GIDICEM BILGISI YADA DUYAN VARSA LUTFENB YAZSINNNNN

ben saygın beyi nette geçen perşembe günü keşfettim tel açtım konuşmak için çok güzel rahatlatıcı bir konuşması var. O an müsait olmadıgını 45 dakka sonra arayacagını söyledi ama 3 saat kadar sonra aradı o zamanda eşim vardı yanımda konuşamadım. Bir sözü dikkatimi çekti. Hiç üzülmeyin Rabbim sizi diğerlerinden farklı yaratmadı geçecek dedi. Cumartesi günü işi hallettik. :))) Bir daha görüşmeye gerek kalmadı yani...

yok yok p...s deneme bir kaç gün daha aynı egzersizi yap. snra p...s dene. öyle hemen olmuyo. Ama p...s denersende olmadıgını görünce üzülme. Beyin hemen kabul etmiyo. P...s e deneme de olmayınca da sadece denemiştim olmayacagını biliyodum daha vakit var diye beynini kontrol et. faydası olacaktır.

evet ben en iyisi işi garantiye alayım hemen p..s denemeyeyim yine hüsrana uğramak istemiyorum öyle kurtulmak istiyorum ki artık:Saruboceq:

arkadaşlar bizi tedirgin eden kişileri uzaklaştıralım sanal ortamdayız ve şakaya gelmeyen bi probleme sahibiz dalga geçmek için aramıza giren varsa hayat mutlaka onlara gereken cezayı verir..

evet ben en iyisi işi garantiye alayım hemen p..s denemeyeyim yine hüsrana uğramak istemiyorum öyle kurtulmak istiyorum ki artık:Saruboceq:
superr ılerlem canım ..zaten basardın sayılır artık ...ha o ha pe... ınan hıc bı fark yok..eger onu basardıysan pe... basarırsın..bır kac gun dene sonra pe... demesı yap

ama ben başardım yazabilmek için kaç aydır bekliyordum,silinmiş
nasıl şanssızlık bu,öylemi olmalıydı(

başarmışsın hala şanssızlıktan bahsediyosun yaw öyle düşünme bida yaz bida yaz bida yaz ben olsam on kere bin kere gene yazarım büyük zevkle :)
tebrik ederim seni mutluluğun daim olsun

iyi temennilerin için teşekkür ederiz seninde mutluluğun daim olsun arkadaşım başardığına sevindim tebrikler darısı başka güzel diğer haberlerine

günaydın arkadaşlar malesef bende sizinle aynı dertten muzdaribim. psikolojim bozulmaya başladı. evlenmeden önce çok korkmuştum vajinismus olmaktan çünkü baya araştırmıştım ilk gece olayını ve gözümde çok büyütmüşüm anlaşılan. 17 günlük evliyim ama hala başaramadık benim yüzümden. ilk denemede hiç olmadı ikincide çok canım acıdı ve vaji.. dış bölgede azcık yırtıkla birlikte kanama oldu geçen gün jinekoloğa gittik anlattık durumu dıştan baktı sadece kısmi vajinismus olmuşum. o bölgeye dokunup dokunamadığımı sordu dokunabiliyorum dedim bazıları hiç dokundurtmuyormuş o yüzden kısmi vaji dedi. emla krem verdi bide ağrı kesici hap. dün akşam emla kremi sürdüm ama içeri fazla süremedim ondan galiba tam uyuşmadı yine olmadı malesef çok üzülüyorum arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim..

cnım benım hosgeldın aramıza....parmak egzersızını den derım ...hemen basla ılk bı sere parmakla yap sonucu bıze yaz...ıhslahh en kıs azamand abıtıcek canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…