Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hayrunemncim çok güzel gelişmeler olmuş sende
bunlar iyi haberler
dua et ve hastayken bile kegel dene ama parmak yapma
olmuş say
sabır ve kendine güven yapacam de sürekli
dualarım hepinizle
Allahım hepinize bu muymuş dedirtsin inşallah
ellerinize çocuklarınızı almayı nasip etsin

hayrunemncim çok güzel gelişmeler olmuş sende
bunlar iyi haberler
dua et ve hastayken bile kegel dene ama parmak yapma
olmuş say
sabır ve kendine güven yapacam de sürekli
dualarım hepinizle
Allahım hepinize bu muymuş dedirtsin inşallah
ellerinize çocuklarınızı almayı nasip etsin

saol arkadaşım inş bizede senin gibi hamile kalmak nasip eder kutluyorum çok yıprandım acı çektim çöktüm ama inan eşime yapay pen yaptırmaya başladım dünyalar benim oldu inş kalınınıda rahatça yaparız:içelim:eek:puyorumnanaktan

tatlım bu tamamen bizim yapacam dememize bağlı
ve alt kasları rahat bıraktık mı oluvercek bak ama egzersiz lazım sen de bunu yapıyosun zaten iyi haberlerini bekliyorum

saol arkadaşım inş bizede senin gibi hamile kalmak nasip eder kutluyorum çok yıprandım acı çektim çöktüm ama inan eşime yapay pen yaptırmaya başladım dünyalar benim oldu inş kalınınıda rahatça yaparız:içelim:eek:puyorumnanaktan
yakındır canım guzel haberını almay ...eger boyle evamedersen ..hadı ıhslahhhhhh

arkadaşlar bende bu sıkıntıyı yaşayan biriydim. psikiyatriyede gitmiştim ama inanın bu siteden daha çok fayda gördüm.ve dün gece başardımmm. bahar ada zerr daha sayamadığım hepinize çook teşekkür ederimmm

arkadaşlar bende bu sıkıntıyı yaşayan biriydim. psikiyatriyede gitmiştim ama inanın bu siteden daha çok fayda gördüm.ve dün gece başardımmm. bahar ada zerr daha sayamadığım hepinize çook teşekkür ederimmm

ayyyy şunun rahatlığına bak ya kız sen delimisin kocaman harflerle yazsana BAŞARDIIIIIIIMMMM diye kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3
çoook sevindim şükürler olsun
ayyyy çok heycanladım ya sanki bende yakında kurtulacakmışım gibi geliyo bu kabustan zemuszemus

ayyyy şunun rahatlığına bak ya kız sen delimisin kocaman harflerle yazsana BAŞARDIIIIIIIMMMM diye kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3
çoook sevindim şükürler olsun
ayyyy çok heycanladım ya sanki bende yakında kurtulacakmışım gibi geliyo bu kabustan zemuszemus

:) haklısın sorry... ben özellikle yazmak istedim,düzenli egzersizle herşey oluyor önemli olan inanmak.seninide güzel haberini alacaz inş. yakında:teytey::enbuyukkk:

ask olsun bu boylemı soylenır... soyle kocaman basradımmmm y zbakayım....tebrık ederım cnaım ALLAH bır daha dert sıkıntı vermeısn

:) haklısın sorry... ben özellikle yazmak istedim,düzenli egzersizle herşey oluyor önemli olan inanmak.seninide güzel haberini alacaz inş. yakında:teytey::enbuyukkk:

inşallah inşallah ... gerçekten öyle bi his var içimde neden bilmiyorum ama bu illet aklıma gelince içime huzur doluyor sanırım zafer yakın opuyorumnanaktan

arkadaşlar bişi sorcam şimdi benim penis büyüklüğüne yakın bi nesne ile alıştırma yapmam lazım ne ile yapıyosunuz bi akıl verin nolurrrr bilmiyorumkismile benim aklıma salatalıktan başka bişi gelmiyooo kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bişi sorcam şimdi benim penis büyüklüğüne yakın bi nesne ile alıştırma yapmam lazım ne ile yapıyosunuz bi akıl verin nolurrrr bilmiyorumkismile benim aklıma salatalıktan başka bişi gelmiyooo kaydirigubbakcemile3
senlen aynı zekaya sahıbız canım.. benımde aklıma gelen ılk sey oydu ama burdakı arkadaslar mumun ustune pamuk doluyolar ve strecle sarıyolar...o skeıld edene sende tamamaı ....

senlen aynı zekaya sahıbız canım.. benımde aklıma gelen ılk sey oydu ama burdakı arkadaslar mumun ustune pamuk doluyolar ve strecle sarıyolar...o skeıld edene sende tamamaı ....

hahaaha sevindim yalnız olmadığıma :) ben strecle değilde przrvtfle sarmayı düşündüm heycanladımmm yapabilirsem bu çok büyük bi adım olacak :Saruboceq:

kızlar ben egzersiz yaptığımda bebe yağı kullanıyorum.p...denemedede öyle. 1-2 kez anestol ile p... denemesi yapmıştım.ama pek uyuşturmadı.emla krem dahamı etkili?p.... denemesi yaparken bide emla ilemi denesem acaba?

kızlar kızlar bıktınız benden biliyorum :kedi: cevap yazmıyosunuz artık

ayyyy bi adım ilerledimmm zemuszemus evde büyük pamuklardan bulamayınca aklıma ilk geleni yaptım allahım sen affet nimeti böle şekile kullanmak istemezdim ama yapmam lazımdı salatalığa 2 kere przrvtf geçirdim emla krem ile salatalığın tamamını içime aldımmmm... bu sefer aceledip emeğim boşa gitsin istemiyorum bu çalışmayı bi kaç gün yapsam mı yoksa vakit kaybetemeden sıcağı sıcağına penis denemesi mi yapayım sizcee size danışmadan bişey yapamıyorummmm...

kızlar buraya yaziyosunuz yardim diye biz ne yapmaniz gerektiğini anlatiyoruz her gün giriyoruz yani bi sorunla karşilaşsaniz ben gece zaten burdaım bahar zerr var gündüz 7/24 istediğinizi sorabilirsiniz. Ama bi iki yazıp bize açiklattiktan sonra ay benim içim sıkıldı bi iki kere denedim olmadi işte diyip birakip gidiyosunuz aylarca sesiniz soluğunuz çıkmıyo.

Bir de üzülüyosunuz herkes başarıyo ben yenemiyorum diye pardon da o başaranlar her gün hiç aksatmadan ağlaya sızlaya moralleri bozuk olsa bile günde en az yarim saat egzersiz yapıyolar. Siz hiçbişey yapmadan geçer geçer diye erteliyosunuz.

Sonra da benim suçum değil böyle olmak istemedim diyosunuz. E pardon da hangimiz iktidarsiz erkek isteriz. He Allah korusun benim eşim böyle olur fizikseldir dicek tek şeyim olmaz ama çaresi vardir üzreine gidip uğraşmiyodur vallahi tek celsede boşarim. Madem tedavisi var neden bişey yapmiyosun diye.

Yani yaziyosunuz biz aylarca merak ediyoruz ne yapti diye. Sonra pat bi daha yazmiyosunuz. bi kaç ay sonra gelip ben bişey yapamadim üzülüyodum yazmadim. E yaz kardeşim biz niye burdayiz sen yazicaksin ağliycaksin ki burda biz de teselli edelim. Bizde burda ağladik bizi de teselli ettiler. Böyle davranirsaniz aylar yillar geçer öyle oturursunuz evinizde.
sana yüzde 1 milyonn katılıyorum agzına saglık. çooooookkkk haklısın

X