Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ya kötü bişeymi dedim ben...yaşım 19 daha pek anlamadığım için sordum ve arkadaşım burda üye zaten..o dedi gel üye ol yardımcı olurlar diye ama siz kızıyosunuz bana:1no2:
yasın 19 ama yanı sordukalrın cok tuhaf seyelr bılıyosun sanal ortam ve o kadar cokerkeekgelıyorkı hele bızım buraya sırf bızle dalga gecmek ıcın falan..o yuzden poronayak olduk napalım...erkeke arkadasınla ılıskıne karısamayız hayat senın tercıh senın yanman ıcın sunu derım doktora gıt...bız sana nasıl yardımcı olalım...

sen ne kadar sure egzersiz yapmistin her gun yapmis miydin

canım benim şöle ben bir ara hiç ara vermeden egzersiz yaptım zaten ilk parmak egzersizimde küçük parmağımın tamamını hiç zorllanmadan almıştım sonra aşama aşama ilerledim eş parmağını yapmadan p.. denemsi yaptık ve benn o kadar çabalamaya başaramayınca küstüm herşeye tam o vakitlerde eşiminde tayini başka bi ile çıktı 5 ay yoktu arada geleiyodu ama denemeler başarısız oluyodu... tabi buarada k.kdan gelişmeleri okuyodum bi gün derdimi bir arkadaşla konuştum pek emin değilim ama derindi sanırım bana eşimin uzakta olmasının belki şans olduğunu bu arada egzersizlerimi tamamlayabileceğimi eşim geldiğinde de eş parmağı ve p.. başı ile devam edebileceğimi söledi çok mantıklı geldi ben tekrar başladım egzersizlere bu sefer mumla başladım ve hiç zorlanmadan mumun tamamını içime alıp içmde hareket ettirebildim çok mutluydum sonra eşim geldi ilerleme kaydettiğimi söledim bi heves p.. başı denemesi yaptık tabi olmadı olmayınca eşim sen kendini bana bırak bu sefer bi bakalım nolacak dedi ve eş parmağı olu verdi hemde kaç sananiye içimde git gel yaparak nese sonraki gün bi mutluluk p.. başı denemesi yapalım dedik değil p.. başı parmağı bile alamadım çime inanılmaz üzüldüm anlatam o geceyi.. sonra bi kaç gün geçti p.. başının bi kısmını çime aldım eşim içindeyim biraz sabert nolur senin için dedi ben yapamadım ve araya taşınma falan girdi olmadı yeni düzeni kurduk işn aslı nerden başlıyacağımıda bilmiyorum şimdi.. çok uzun oldu arkadaşım cevabım kusuruma bakma sorduğun için teşkkür ederim :1hug:

canmmm bence hemen batan hızlı bı sekılde basla egzersıze..ılk mumu yapıyosun hemen ve sana eslı egzersızı tavsıye ederım boyle cok daha hızlı ılerlıyo arkadaslar esıne guven ezersızlerı hızlandır ....emla al bu cok ıs eyarıyo.....hadı benec hıc vakıt kaybetme hemen tek prmakal basla sonra mum ve es egzersızı

ya bahar yazdıklarını hem okudum hem agladım cok ıyı geldı sagolun arkadslar esım geldı konustuk ve barıstık hatta ben uyumusum yerde egzersız malzemelerını gorunce kalk kalk calıs dıyrek bı esprıyle uyandırdı dua edın kızlar desteklerınız ıcın tesekurler allah razı olsun

beni cinsellikten soğuttun lafı çok aşikarrr:)))bizim ortak tarafımız olduğu kadar eşlerimizinde varmışş:)))

rabbim tes bir vakitte senide bizleride kurtarsın bu dertten inşaaaaaaalllaaaaaahhhhhh:enbuyukkk:

bugün jinekoloğa gittim kontrol için ve emla krem yazdıracaktım ama yazılmıyormuş
yine de kremi aldım..çok güçlü bir anesteziymiş galiba..çok umutlandım..hadi bakalım...ben de orta parmak iki boğum oldu sadece;gerisi daha hassas!!azcık azcık ilerliyorum..
gerçi perşembe cuma gibi regl olacağım ve nasolsa egzersize ara vereceğim diye hiç uğraşmasam mı diyorum perşembeye kadar:)-kaçış1..

canım benim çok haklısın.yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.ben regl oldum o yüzden egzersiz yapamıyorum şuanda.vakit buldukça buraya girip neler olduğunu okuyorum.regl bittikten sonra devam edicem egzersizlere.ama artık kendimi çok güçsüz hissediyorum arkadaşım.sürekli ağlamak geliyor içimden.bu beladan sanki hiç kurtulamıycam gibi hissediyorum

önemli bir sorum var!!bu emla kremin içinde;bacak ülserinde yapılan uygulamadan sonra,tüpte kalan krem tekrar kullanılmak üzere saklanmamalı atılmalıdır yazıyor??genital mukoza için böyle bir not düşülmemiş ama kapağını kapatıp tekrar kullanmanın bir sakıncası olur mu?siz ne yaptınız?açtıktan sonra dolaba mı koysam??

mrb arkadaşım 2 gün 2 gündür bence ara verme ara verince bahaneye bahane katılıyolmaz:

canım bence hiç vakit kaybetme başla egzersizlere.bende regl oldum dört gözle bitmesini
bekliyorum egzersiz yapmak için. artık bu sıkıntıdan kurtulmak istiyorum. bebişim olsun istiyorum.allahım çokmu şey istiyorum :2:

:kedi:
ece.mesajı aldım..haklısınız...tamam!!nazlanma yok!devam!birazdan başlıyorum egzersize..
sürekli giremiyorum siteye..eşim;sürekli okuyorsun hiç egzersiz yapmıyorsun diyor:)aslında motive oluyorum okudukça ama daha çok çaba harcadığımı göstermeliyim sanırım.....gerçi o 1.gün tek parmak,2.gün 2 parmak ve sonra da p..s denemesi diyor..daha yavaştan alalım diyince de ooooo bu iş olmaz havasına giriyor hemen(hırslandırmak için mi yapıyor bilmiyorum ama cesaretim çok kırılıyor benim:sinifsinif:
emla kremi şimdi açıyorum;kalanı da dolaba koyuyorum valla!dilerim bozulmaz!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…