Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ne şansızım ya!o bölge için uygun bir krem değil mi bu ya!!!

yok canım normalde de yakıyor. Bende de çok yakmıştı ama ben pek tesirini görmedi. cilden cilde değişiyor galiba. Herkes uyuşturuyor diyor ben 1 tüpü tamamen boşalttım. Hiçuyuşmamıştı.:)) Yanması normal yani sabret.

Sen emlayi boşver kendine bi kayganlaştirici al onunla başla egzersizlere emlasiz da yaparsin. Nerelere kaybldun hem sen kaçak[/QUOTE]

emlayı sonunda buldum.canım hastalardan kendimize sıra gelmiyo bir türlü.bide benim problemi en baştada anlatmıştım,anestezisiz kızlık zarı operasyonu yaptılar bana.bağırta bağırta .ondan sonra yakalandım bu zıkkıma.parmaktan çok huylanıyorum.kremsiz bi parmak bi boğum sokabiliyorum ama sonra saatlerce mide bulantısı kasılma yaşıyorum.benide ekleyebilirsin tek parmak egzersizlerine.bakalım ilerleyebeileckmiyim.

(((çok yaktı;bir sorun olduğunu düşünüp hemen yıkadım ama tekrar deneyeceğim..o kadar para hatrına((
niye hiç bir şey kolay değil!!!!
evde kayganlaştırıcı da var..hatta bu iş için alınmış kas gevşetici,rahatlatıcı(comvitexia) haplar da var!!hepsini aynı umutla aldım
2009da bu konu için biri XLOCAıNE spreyden bahsetmiş..onu da alayım...mafoldumben
bu arada 30dk egzersizimi yaptım..

canım bu arada sen hangi aşamadasın?

Sevgili Helpless... interneti yeni açtım ve yeni gördüm bana yazdığını. Teşekküe ederim arkadaşım. Tek parmakta idim. Tatile çıktık yeni eve döndük. Tekrar egzersize başlayacağım. Doğum günü mumu değilde kına gecelerinde kullanılan mumlardan alıp kullanmak istiyorum. Kına mumlarının boyu daha uzun ve ince. Streçe sarayım bende. Şu içerde ki et beni düşündürüyor. Bir tanesi yzmış ki aldırcam demiş...Alınabiliyor mu gerçekten?

ya ama surekli aralar girmis bu iste ara vermemek cok onemli bi de egzersiz sirasinda deneme yapmamak onemli aceleye getirmissin. bi kere sen penis kalinliginda biseyi artik mumdan mi yaparsn benim gibi pamuktan mi icine almadan penis deneme sakin. zaten onlari yaptiktan sonra kendi kendine ya ben bunu aldim bunu da alirim diyosun ki ben o kadar takintiliydim ki bu konuda penisten biraz daha kalin biseyle iki hafta egzersiz yaptim ve iste o zaman sorun kalmadi aceele etme sakin bak acele ettikce arapsacina donuyo

Listede silinmiş. Hatırladıklarımı düzelttim. Eğer yanlışlık varsa söyleyebilir misiniz? HanimeliHH nerde kalmiştin bak unuttum :S

TEK PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

missbon
aykiri
fzbn
pozgulec
yaseminim
Karanfilcimen
Fusuncuk
ecemnazzz
morphem
Hndckr
eda29
hhdd
sevimnur
Giraen
Zerdam
Perde
Masalelif

İKİ PARMAK EGZERSİZİ YAPANLAR

bembeyazev
juliettt
aslican07
sinemmelek
vakitsiz
rabia1984
Mona_Roza
tedirgin_
bambamm

ÜÇ PARMAK EGZRESİZİ + PENİS DENEMESİ YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:

rm07
soryy
izmit_1982
selin_22
Hayrunemin
yasmin3561
fimu
Selmatem

KK İLE YENENLER​

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik - worldpurple - crescent84 - Busmel - Cara - theelfoftheblacks​

VAJİYİ YENİP BEBİŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes - Ela _emre

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRİKLEEEEEER

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

selam uzun zamandır yoktum..şimdi de balayındyım ben de başardım kızlAAR beni de mavi guruba alın artık:)) hrkese çok teşekkür ederim

Çokk sevindim canım Tebrikler :))):hooray::hooray::teytey:

Ne güzel haberler aldık evet kızlar hadi gayret sıra sizlerde :lepi:

selam uzun zamandır yoktum..şimdi de balayındyım ben de başardım kızlAAR beni de mavi guruba alın artık:)) hrkese çok teşekkür ederim

Süpersiniz canım tebrikleralkisalkisalkis ama olmazki başardığnız zaman yapacağınız ilk iş buraya yazmak olmalıydılmaz: mutluluklar ve iyi tatiller eğlen gönlünceopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…