VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Canım çok mutlu oldum soğan kürü bende mi deneyim ki bu ay adetim bugün bitti
Kesinlikle denemeye değer ben bu kadar erken beklemiyordum dedim hani varsa iltihap falan gitsin bidahaki aylar bakarız olmuyor dr kontrolüne gideriz falan diye düşündüm, ki daha yeni başlayınca bi işlere dr.larin 1 sene olmaması normal dediği süre yeni başlamış oluyor ama etraf sene doldu dolacak zannediyor o yüzden yapayım dedim ama rabbimin mucizesi nasip oldu.. inş devamıda hayırla sağlıkla olur..

Amin inş canım benim peki soğan küründe belli bi akıntı vs gözle görülür şeyler oldu mu ?

Amin inş canım benim peki soğan küründe belli bi akıntı vs gözle görülür şeyler oldu mu ?
Yok olmadı öyle farkedebilecegim kadar önceki ay çok daha ağrılarım gebelik şüphelerim oldu psikolojikti onlar ama sogan yaparken ne ağrı ne sızı sadece adete 4 gün kala dedim belki etki eder yumurtaları kuvvetlendirirken 2.yumurtlama falan görürürüm diye ovulasyon yaptım pik çıktı bir yandanda 2. Yumurtlamaya geç kaldım gibi de düşündüm..ertesi günde gebelikte 2. Çizgiyi gördüm hiç beklemezken ama kesinlikle sogan kürü hızlandırdı bu süreci elhamdülillah rabbim herkese nasip etsin..

Kizlaar sanirim ben de vajinismusu yendim Sanirim diyorum çünkü hâlâ biraz aci oluyor. Ama bunun bir sureç oldugunu kaslarımın öğreneceğini kabul ettim. Anlatabilecegim sadece sizsiniz o yuzden size anlatmak istiyorum. Dün 1. Dilatorle basladik onu esim yapti. Sonrakileri ben yaptim. Hissiyat tuhafti evet. Acı olarak degil ama vajinada bir plastik oluşu garip bir histi. Sonuncu dilatöre kadar kendim yaptim. Sadece sokup cikarmadim. Girebildigi kadar sokup Sağa sola bastırdım. Kastan geçtiğini anladigim yerde durdum ve kasa dogru sağdan ve soldan baski yaptim. Uzun bir sure en büyük boyu icimde tutup genislemesini sağladım. Bu arada en büyük boyda ne kadar islak olursam olayim kaydirmakta zorlandim. Kondom taktim uzerine. Oyle denedim rahat oldu. Son dilatör icimdeyken eşim hazirlandi cikarir cikarmaz esli denedik. Benim ustte oldugum pozisyonda yapamadik yerini bulamadik acikasi ve kaydi. Misyonerde denedik. Belli bir yere kadar girdi. Kastan da geçti. Hafif aci duyuyorum evet. Ama esim kontrollü olduğu icin çok sorun yaşamadım. Bu sekilde bir geceydi dun gece benim icin. Vajinismusu yenen arkadaslar cevap yazabilirler mi bana? Bu ilk denemeydi ve aci olmasi normaldi diye düşünüyorum. Kendimi yenmiş sayıyorum. Yanlis mi düşünüyorum. Ozellikle jnci canim senin yorumunu bekliyorum. Okuyan, sevincimi paylasan, benim yerime mutlu olan herkese cok tesekkur ederim. Insallah ben de bunlari yapabilirim diyen vajinismus kardeslerimin de yorgun kalplerinden öperim. Hepiniz icin duaciyim. Birbirimize güç olduk hep. Allah razi olsun herkesten.

Canım ilk ilişkide acı yanma çoookk çoookkk normal veeensen yenmişsin eveeeetttt dün gece bitmiş artık :)
Kendini bıraktığın anda çok daha rahat olacak yavaş yavaş acı sızı bitecek inan bana çok sevindim

Çok teşekkür ederim canim. Verdigin bu umutlar inanclar icin. Allahim kalbindeki bütün dilekleri versin insallah. Anne olmak o dileklerden biri biliyorum. Tez vakitte kucagin dolsun insallah. Dualarimdasin.

Yani şey demek istemiştim ben canım klitoral orgazma alışınca vajinal orgazm daha zor olabiliyor çünkü klitoral orgazm çok daha hızlı oluyor

Anladım. Haklı olabilirsin aslında. Çünkü dediğin gibi klitoral orgazm daha çabuk yaşıyorum ben de.

Az dahi olsa tedirginlik zevk almanı engelliyor olabilir

Aslında içimde korku falan yok da bazen ilişki esnasında acı hissediyorum bazen hissetmiyorum. Acı hissettiğim zamanlar bir sonrakinde de boyle mi olur acaba diye düşünüyorum. Cinsellik bana biraz da yorucu bir iş gibi geliyor. Çok vaktimizi alıyor diye düşünüyorum. Ama işte bu düşüncelerden kurtulursun rahata ererim sanırım

Aslında dünyada ki en zevkli şeylerden biri seks yapmakmış gerçekten 7 aydır düzenli bi seks hayatım var ve geçen 2 seneme bunun nasıl bir duygu olduğunu anlayınca yaşayınca daha çok yanar oldum . Herkes aynı olmuyor tabi belki benim 2 haftada hisseettiğim şeyi aldığım zevki sen 2 ayda hissedeceksin zamana ihtiyacın olabilir.. Tüm endişelerini bi kenarıya bırakıp sadece seks istediğinde çok daha güzel olacak her şey..İnan bana..İstediğin yeri zamanı mekanı hayal etmekte özgürsün ..kendini tamamen eşine bırak ve yaşa..Zevki almaya başladığında acı umrunda bile olmayacak..

Çok teşekkür ederim canim. Verdigin bu umutlar inanclar icin. Allahim kalbindeki bütün dilekleri versin insallah. Anne olmak o dileklerden biri biliyorum. Tez vakitte kucagin dolsun insallah. Dualarimdasin.
Kuzummm benimmm güzel dilek duaların için teşekkür ederim İnşallhhh rabbim seninde istediğin her şeyi versin gönlüne göre

jnci kuzum bu aci tamamen ne zaman biter tahminince? Dilatorleri cok cabuk yapiyorum. Onceden gormek bile istemezken takir takir yapabiliyorum. Esim denemek istiyor. Ona vermiyorum ben yapıyorum. Istekli ve hirsliyim. Bugun de denedik. Ben ustteyken yapabildim bu sefer. Ama git gel de canim yandi. Misyonerde sonlara dogru tamamen kendimi bıraktım. Henuz zevk gibi bir sey hissetmiyorum. Düzenli çalısmayla Ne zamana aci biter zevk baslar sence?

Ebru zülfikaroğlu mu?

Merhaba arkadaşlar vajinismus sorununu yeni yendim sayılır. Tek kadının üstte olduğu pozisyonu yapabiliyorum yanmalarım çok oluyor. Önerisi olan var mı
Dilatörün yoksa mutlaka satin al. Iliski oncesi en az 15 dakika son dilatorü icinde beklet. Kastan geçtigini hissettigin an kasa baski yap dilatorle. Sağa sola dogru esnet dayanabildigin kadar. Çok faydasi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…