VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Bu arada bu konu başlığında 120sayfayi asiyordu mesajlar su an 63 gösteriyor. Ben de konu kapandı sandım. Meğer aktifmis. Sadece bende mi böyle acaba? Çünkü daha önce bir yorum yapmıştım ve bir arkadaş cevap vermişti. Onu bulamıyorum, cevap da veremiyorum maalesef

jnci
Merhaba inci.
Ben de bu mesajını arıyordum. Şimdi buldum.
Biraz açık bir şekilde anlatacağım. Biz gün aşırı beraber oluyoruz. Çocuk dusunmedigimiz için eşim kendini tutmakta zorluk yaşamasın diye ilk o rahatlıyor. Ben de elimden geldigince adapte olmaya çalışıyorum. 5-10 dk sonra ikinci kez deniyoruz. Eşimin rahatlaması çok daha uzun sürüyor ve kendini de tutabiliyor.
İlişki anında bazen idrarim gelmiş gibi hissediyorum ve kaçırırım korkusuyla sıkıyorum. Bunu başka bir konu başlığında da anlatmıştım. Acaba ben mi idrar zannediyorum bilmiyorum. Son denememizde zevk alacakmisim gibi hissettim. O bölgede değişik bir yanma,uyuşma benzeri bir şey yaşadım. Ama vajina girişinin sol tarafı kesilmiş gibi agridigi için daha fazla dayanamadım yarım bıraktık.
Bir de senin bir yerde bir yorumuna denk gelmiştim. Elle tatmin orgazmı da geciktiriyor gibi bir şey demistin. Vajinismus sürecinde ve sonrasında da zevk almadigim için eşim elle veya sürtünmeyle tatmin ediyor beni. Acaba bunun da mı etkisi var?

Evet bendede 100 görünüyordu önce sonra 60 sayfa olmuş

Yani şey demek istemiştim ben canım klitoral orgazma alışınca vajinal orgazm daha zor olabiliyor çünkü klitoral orgazm çok daha hızlı oluyor

jnci ben 1 hafta önce yendim canım yani iki kez ilişki denedik biraz zorlansam da tam birleşme yaşandı eşim baya baya olduğunu söyledi ben zevk alamadım sadece. Tabi bunlar senin ve burdaki diğer arkadaşların desteğiyle oldu herkese teşekkür ederim.

Çok Çok sevindimmm

Canımm sen aslında yendin sadece pozisyonu ayarlayamıyorsun sanırım

Canımm sen aslında yendin sadece pozisyonu ayarlayamıyorsun sanırım
Bilmiyorum ki altta oldugum zaman dizlerimi kendime cekiyorum girer gibi oldugunda basinci hissettigim an kendimi geri cekiyorum .Ustteyken de p.nin basıni alamiyorum ikiniyorum ama olmuyor

Bilmiyorum ki altta oldugum zaman dizlerimi kendime cekiyorum girer gibi oldugunda basinci hissettigim an kendimi geri cekiyorum .Ustteyken de p.nin basıni alamiyorum ikiniyorum ama olmuyor
Canım ıkınmak öyle afedersin çocuk çıkarır gibi olmayacak çok hafif olacak

Tamamı basınç dediğin yerden sonrası bşy hissetmediğini zaman zaten basıncı hissettiğinde anla ki bir adım kaldı tamamının girmesine

Önemli olan tek şey kalçayı serbest bırakmak nefes asla tutmamak öncesinde derin bir nefes alıp nefesini verirken penis girişi olsun kalçanı sıkma asla istemsiz kasılma old için ilk girişte sıkıntı yaşıyorsun devamı gelmiyor Rubella86
Yeterli ıslaklıkta kolaylık için önemli

Canım ıkınmak öyle afedersin çocuk çıkarır gibi olmayacak çok hafif olacak
Tamam nefes alarak cis varmis gibi sıkıp , cis yapiyormus gibi hafif ikinarak deneyecegi
Tamam bu sekilde deniycem , desteginiz icin cok tesekkur ederim Dediginiz gibi basinctan sonra son bir adim kaldi onu da hayirlisiyla hallederim insallah

Tamam nefes alarak cis varmis gibi sıkıp , cis yapiyormus gibi hafif ikinarak deneyecegi

Tamam bu sekilde deniycem , desteginiz icin cok tesekkur ederim Dediginiz gibi basinctan sonra son bir adim kaldi onu da hayirlisiyla hallederim insallah
İnşallhhh

Aparat almışmıydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…