VAJİNİSMUS İlletiyle Mücadele Edenler Okuyun !

Merhaba ben aparatla çalışıyorum ilk iki tanesi oluyor ama 3 cü olmuyor canım yanıyor duvar hissi çıkkyor pdeki gibi yönünü değiştirmeye çalışıyorum yine olmuyor nefes ıkınma hepsi yapıyorum yok olmuyor yine ne yaomam lazım

Zar duruyor mu?

Ben hiç alamıyorum. Zeytinyağ sürdüm aynayı aldım ucuna denedim itemedim. Şuan ağlıyorum

Bilmiyorum ki 3. Aparat 5 cm ittim eşimle denediğimde yarısı girmişti p sin ve kanama olmuştu doktor ia gittim duruyor dedi anlamadım ki yırtılmış olması lazım değil mi o kadar şeyden sonra
İlk denemede kan gelse bile tamamen açılma olmayabiliyor zar zaten hep orda duruyor sadece kenarlarindan açılma oluyor yırtık denilen de o mesela benim aparat denerken bi kac damla kanamam olmuştu sonra ilk eşli denemede yine bi kaç damla oldu ikinci eşli denemede olmadı

Peki 3. Aparatta duvar hissi neden okur ki ilk 2 si oluyor o olmuyor itemiyorum ıkınıyorum nefen alıp veriyorım yok olmuyor

Bende dilatör girmiyor ama eş de başı giriyor

Sıcak duşu mu aldım. Bol zeytinyağ ile iyice ovaladım. Ovalarken sadece dış kısmını ovalıyorum. Sonra vemcain şıktım aparata . Ucunda bekleyip nefes aldım verdim sakinleşene kadar. Sonra itmeye başladım bir santim kadar ittim ama dahasını yapamıyorum. Yarım saat ağladım kalkamadım

Psikiyatriye gideceğim ben. Tanıdığım sağlıkçı bana antidepresan vereceklerini söyledi. Bilmiyorum be yapacağım. Acaba hergün ucuna yerleştirip azar azar denesem sürekli denesem birgün girer mi?
Pes etmek yok üstüne git arkadaşımızn açtığı konu var 1 sayfada onu oku canım

Antidepresan kullanılacak en yanliş ilaç sakın yapma bunu durumun ne olursa olsun sonra çok daha ciddi psikolojik sorunlar acar birakmak istersin birakamazsin sakın antidepresan gibi ilaçlara başlama!

Allah razı olsun. İnşallah bu dünya canınızı yakmadan gelip geçsin
Canım allah razı olsun hepimizin inşallahAllah yardımcın olsun kendini yalnız hissetme ne olursa sor burdaki arkadaşlar çokkkk yardımcı özelikle konunun sahibi jinci onun yazdıklarını mutlaka oku mutlaka ve aynısını yap

Gerçekten o esnada kendimi kaybediyorum. Eşime o kadar çok acıyorum ki. Ondan sonra saatlerce ağlıyorum .

Peki 3. Aparatta duvar hissi neden okur ki ilk 2 si oluyor o olmuyor itemiyorum ıkınıyorum nefen alıp veriyorım yok olmuyor
Ben o duvar hissini ikincide yaşadım hiç aşamicam sandim çok ağladım günlerce uğraştım ama bugün başardım meğer ne duvarı o acıyı aşamicakmişsin gibi oluyor ama ittirince o derin nefesi alip verdiğin an ittirmek meğer dayanilmicak bir acı değilmiş çok şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…