Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Yorum yapmak ve mesaja alıntı olarak cevap yazmak tandı kastım buarada kimseye madam söyleyecek yalanın yok ablan varsa ablana yada annene anlat madem yalan söylicek halin yoksa? Burda emin ol sana ciddi ciddi cvp yazan yoktur tamam hadi diyelim bilmiyorsun gebelik için sprem gerektiğini biliyorsun dur herhal de yani bunun için 1 değil 2 değil 5 diyorsun yani sence? Gebelik olması için kaç senesini veren kadınlar var yani senin anlattığın kadarını yorumlamak bence olmaz bilemezde kimse hani desen korunmasız olduk ama sen direk işte dışa diyorsun işte boşaldı filan şimdi bunu yorumlamak bence saçma olur kaç günün var bata bekle derim yoksa burda okuduklarınla psikolojin gider mazeret olana kadar
Ben alacağım bilgileri aldım gerçekten iyi insanlarda var burda. Onlara çok teşekkür ediyorum diğerleri de sadece dalga geçiyorlar sorun yok geçebilirler. Iki gulcekler diye kendilerini paraladilar. Belki kendimi iyi ifade edemedim ama asıl soru belli sonuçta

Madem korkuyorsunuz bunlara kalkışmadan önce dusnseydin herşeyi göze aliyonuz sonrada hamile kalır mıyım eve kalırsın canım sorun olmaz nasılsa nisanlin evlnirsiniz Allah analı babalı büyütsün insallah

Ben alacağım bilgileri aldım gerçekten iyi insanlarda var burda. Onlara çok teşekkür ediyorum diğerleri de sadece dalga geçiyorlar sorun yok geçebilirler. Iki gulcekler diye kendilerini paraladilar. Belki kendimi iyi ifade edemedim ama asıl soru belli sonuçta
Yapmasaydin o zaman alla alla ya herkese atar gider yapmayin

Siz inanır mısınız nişanlınız ile 5 gün ablanızda kalacaksınız ve her gün 5 kere birlikte olacaksınız abladan enişteden korkamayacak ama anne babadan korkacaksınız.
Hiç mi utanmadınız elin evinde sevişmeye

Trol değil maalesef gerçek vajinanin içine bosalmadi dışına boşaldi, haklısınız yapmam gereken bilseydi ama oldu . Hamile kalma ihtimalim var mı korkuyorum
En baştaki dert olan konunuza nazar boncuğu koydum. Maşallah nişanlınız sağlam erkek çıktı. Her gün beş defa size boşalacak ve sizi döllemeyecek. Hamile kalma ihtimalinin olabileceğini bilmemen İMKANSIZ. Hadi sen bilmedin, nişanlında mı bilmedi. Bu kadar da olmaz yaa. Korunmasız cinsel ilişki diye bir şey yok.

Ya erkeksin ya da trollsün, bizimle maytap geçiyorsun.

En baştaki dert olan konunuza nazar boncuğu koydum. Maşallah nişanlınız sağlam erkek çıktı. Her gün beş defa size boşalacak ve sizi döllemeyecek. Hamile kalma ihtimalinin olabileceğini bilmemen İMKANSIZ. Hadi sen bilmedin, nişanlında mı bilmedi. Bu kadar da olmaz yaa. Korunmasız cinsel ilişki diye bir şey yok.

Ya erkeksin ya da trollsün, bizimle maytap geçiyorsun.
Peki gercek olduğumu nasip ispatlayacagim

Bana vajinal usg muayene oldum ve vajinal usg aparatina başka kadınların vajinasindaki sperm bulasip hamile kalmışım gibi hissediyorum çok uç bir şey olsa dahi , ama siz boşaldığı hatta 5 kere boşaldığı halde buraya yazmanız falan baya bı cesaretli olmuş korunmamanız 😶
Ney ney ney 🤣🤣🤣

X