Vajinal ultrason sonrasi jel geri akarmi? Cevaplarmisiniz lutfen

sugar10

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2022
3
0
26
Merhaba ben vajinal ultrason sonrasi eve gelince ic camasirimda baya islaklk el kadar gordum jelden olurmu cok korkuyorum. Bawina gelen oldumu?

Islaklık derken? Jel akıyor ama jel olduğu belli yani. Yoğunluğu, kıvamı olan bir şey. Sizin su dökmüş gibi mi, nasıl?

Leke bıraktı mı çamaşırınızda, tortu gibi bir şey kaldı mı kuruyunca?
Hayir hicbir lekesi yoktu 14 haftalik gebeyim iki gun oldu yeni muayene oldugum icinde bilemiyorum gideyimmi yine,cok beynime takildi ikinci hamileligim. Cinsiyyetine bakmak icin vajinal bakti. Sonra hicbir akinti olmadi

Hayir hicbir lekesi yoktu 14 haftalik gebeyim iki gun oldu yeni muayene oldugum icinde bilemiyorum gideyimmi yine,cok beynime takildi ikinci hamileligim. Cinsiyyetine bakmak icin vajinal bakti. Sonra hicbir akinti olmadi
Takip edin akıntıyı, kuru çamaşır kullanın hep. Tuvalet sonrası iyice kurulayın. Eğer aynı şekilde şüpheli akıntı devam ederse doktora gidersiniz, amnisure testi yapılır. Son zamanlarda crp tahlili verdiniz mi değeriniz nasıl? Ya da normal vajinal akıntınızda sarı ya da yeşil renk, koku var mı?

Cinsiyet için ne alaka vajinal bakıyor artık karından herseyi takip eder aslında. Camasira biraz bulaşır ama yinede kontrol ettir bebeği suyunda eksilme vs var mı yok mu riske girme derim. Kontrollü olmakta yarar var

X