Vajinal kaşıntı çok fena

ezgiialbs

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
58
7
23
Kızlar merhabalar, 5 ay önce doğum yaptım son zamanlarda sürekli bi vajinal mantar oluyorum kokulu akıntı ve kaşıntı halinde. O kadar canımı sıktı ki bu durum.. doktora gittim fitil ve kaşıntı için krem verdi kokulu akıntım geçti. Kaşıntım sürekli tekrarlıyo kremi sürüyorum 1-2 gün iyi sonra yine aynı bide vajinamın üst noktası yani iki yanağın birleştiği üst yer yara oluyor sürekli kaşıntıdan kaynaklı mı acaba

Sirke ve suyu karıştır bir pamuk yardımı ile kaşınan bölgeye sür ve birdaha asla kaşıntın kalmayacak ben o şekilde kurtuldum. Anneanne yöntemi yani ☺️☺️

Eğer vajinal mantardan kurtulmazsan sürekli tekrar eder sirkeli su sadece kaşıntıyı geçirmek için mantarı geçirmek için deill, tek çözümü var çivi çiviyi söker borik asit içeren vajinal duş adı altındaki ilacı eczaneden alıcaksın, içnde iki şişe var, ucu uzun vajinanın içine sokup sıkıcaksın su gibi oldu için akıp gidicek ama yanma falan yapmaz, hatta ben sırt üstü uzanıp kalçamı yukarı kaldırarak yapıyordum ki su vajinanın içinde biraz dursun diye etkili oldu, 2 gece yatmadan yap 1 şişeyi kullan, 1 ay sonrada kutunun içindeki 2.şişeyi kullan, mucize yemin ederim tek çözüm bu 5 yıl mantar çeken biri olarak 4 yıldır tertemizim, iğrenç bi hastalık kaşınmaktan yolda yürüyemiyordum, fiyatı 250 tl yi geçmiştir ben aldımda 100 küsür falandı

Eğer vajinal mantardan kurtulmazsan sürekli tekrar eder sirkeli su sadece kaşıntıyı geçirmek için mantarı geçirmek için deill, tek çözümü var çivi çiviyi söker borik asit içeren vajinal duş adı altındaki ilacı eczaneden alıcaksın, içnde iki şişe var, ucu uzun vajinanın içine sokup sıkıcaksın su gibi oldu için akıp gidicek ama yanma falan yapmaz, hatta ben sırt üstü uzanıp kalçamı yukarı kaldırarak yapıyordum ki su vajinanın içinde biraz dursun diye etkili oldu, 2 gece yatmadan yap 1 şişeyi kullan, 1 ay sonrada kutunun içindeki 2.şişeyi kullan, mucize yemin ederim tek çözüm bu 5 yıl mantar çeken biri olarak 4 yıldır tertemizim, iğrenç bi hastalık kaşınmaktan yolda yürüyemiyordum, fiyatı 250 tl yi geçmiştir ben aldımda 100 küsür falandı
Evet doktor banada vermişti banyonda dursun tedavim bitsede haftada bir yıkarsın dedi. Ben tamponada batırıp 15-20 dakika tutuyordum. İçindeki şeyi koyarken korkuyordum sert ya ucu😂 arada kullanılabilir.

Hanımlar merhaba, mesajınızı okudum ,bende çok çektim mantardan ,hamile kalmak amaçlı (arı sütü -bal-polen-propolis karışımı) yaptırmıştım düzenli 2 ay hergün bi kaşık yedim ,, 1 yemek kaşığı da alıç sirkesini suya koydum içtim ,benim bu sayede geçti bi dahada tekrarlamadı,,bu ballı karışım tam bi şifa ,bağışıklık toparladığı için faydalı bakterileri de artırıyo bağırsakta ,deneyin mutlaka, ondan öncesinde şekeri çıkarmıştım yine fayda etmemişti,antibiyotikler,kremler. Hiç fayda etmemişti. Her ay her hafta başı kaşınırdım ,şimdü yine istesem tatlı yiyprum sorun olmuyor

X