Vajinal enfeksiyon

Haklısınız yok smear almadı doktorr.1 seneyi gecmesi gerekiyormus sanırım smear alınması icin

Hic aldırmadım vajinal iliskim 1 sene olmadığı icin almadı doktor oyle bisey mi var sasırdm bende

Öyle yapıcam siz aldırdinız mı daha önce nasıl oluyor vajinal sürüntü gibi mi.?
Vajinaya ve içeri uzun bir kulak pamuğu dokunduruyorlar birkaç yere sonra bi kapa koyup tahlile gönderiyorlar yaptırmışken smearde alınmasını iste bence ikiside çıksın aradan smearde yelpaze gibi fırçayı rahim ağzına dokunduruyorlar

Merhaba kızlar. Bende daha önceden kokulu ve sarı akıntı vardı Dr gittim o Dr den hiç bir fayda göremedim. Sonra başka bir Dr gittim. O Dr nin sayesinde kokulu ve sarı akıntı dan kurtuldum. Yalnız benim akıntı devam ediyor, sadece rengi beyaz. Ama hiçbir şekilde yanma yok kaşıntı yok yani akıntı harici sıkıntım yok. Sadece iç çamaşırımda leke oluyor. Bir de ben çok su içemiyorum. Şimdi size sormak istediğim şey bu beyaz akıntı normal mi? Sizde de var mı? Ya da her kadında oluyor mu? Ne olur beni bilgilendirin. Tekrarlıyım akıntım beyaz renk, kokusuz, kalıntısı. Lütfen görenler yazabilir mi, her kadında var mı bu durum, yoksa ben hala rahatsız mıyım. Teşekkürler.

Aynısı bende de var böyle rakı beyazı tarzında kesinlikle yumurtlama akıntısı değil cunku o şeffaf olur benimki ak beyazı. Kokusuz. Bitmek bilmiyor fitiller de fayda etmiyor acaba mantar olabilir mi cunku mantarda illa kaşıntı olacak diye bir sey yokmus bi doktordan dinlemiştim. İç çamaşırında leke bırakıyor dimi benim de öyle siyah camasırda bembeyaz akıntı.. valla ben çare bulamadım gittiğim doktorlar da enfeksiyon deyip yolluyor baska bildikleri yok. Sanırım kültür vermemiz lazım

Benim de bu enfeksiyonlar yüzünden kocaman bir keşkem var. Lütfen her türlü vajinal enfeksiyonunu çok ama çok ciddiye alın. Geçer geçer deyip geçiştirmeyin. Çok araştırın, gerekirse bir kaç doktordan fikir alın.

Bu enfeksiyonlar yüzünden iki tüpüm de tıkanmış. Ve şu an normal yollarla gebe kalamayacağımı öğrendim. Tüp bebek tedavisine başladım. Gelecek ay da ameliyat ile tüplerim alınacak.

Bunun yanında bu tarz enfeksiyonlar bir çok hastalığa davetiye çıkarıyor.

Ya aynen anlattığın gibi. Sinirlerim bozuluyor. Hayır normal mi değil mi onu da çözemedim. Dr kaşıntı yoksa kesinlikle mantar değil dedi. Verdiği ilaçlardan fayda gördüm ama akıntı beyaza döndü bu sefer. Cinsel hayatım da yok.. Başka Dr mi gitsem ne yapsam. Bi de çok özür diliyorum cinsel hayatınız var mı, acaba ondan olabilir mi. Bir de bu akıntı cinselliği etkiler mi. Teşekkür ederim.

Ben 8 aydır evlendiğimden beri bu şikayetlerim var. Kokulu akıntı idrar enfeksiyonu felam gidiyordum temiz cıkıyordı fitil hap kullanıyordum tekrarlıyordu artık dayanılmaz olmuştu. En son gittigmde gardnerella cıktı bende de Bi antibiyotik krem ve 7 tane fitil verdi bunların yarısını kullandım koku kalmadı akıntı da çok çok azaldı şimdilik istersen isimlerini veriyim kullan bide çok sık iç çamışırı değiştiriyorm ben vajınal duş yapmıyorum sadece suyla yıkıyorm

Evet var evliyim. Cinselliği etkiliyor acı oluyor bazen. Ve bende özürdiliyerek diyorum cinsel ilişkide dışarı cıkıyor bazen bu akıntı yani eşimin penisinde görüyorum en iğrenci de bu benim için. Bitmek bilmiyor her ay var nerdeyse fitil atıyorum o biraz azaltıyor. Ne kokusu var ne bisey normal mi değil mi bende cozemedim.

Evet bende bu cinsel yolla bulasan hastalıklardan süpheleniyorum garneralla, trikomanas , üreaplasma falan... antibiyotik kullanmadan gecmeyecek sanırım.

Evet bende bu cinsel yolla bulasan hastalıklardan süpheleniyorum garneralla, trikomanas , üreaplasma falan... antibiyotik kullanmadan gecmeyecek sanırım.
Geçmiyor bana da doktorum direk yazdı antibiyotik ama bana çok iyi geldi çok sükür 8 ay sonra fitil krem de

Çok teşekkür ederim cevaplar için. Benim anlamadığım bir cinsel hayatım da yok ki niye böyle oluyor. Erkek arkadaşım var yakınlaşmak istiyor sırf bu sebepten İstemiyorum.sizde böyle anlattınız ayrıca üzüldüm. Anlaşılan yine bir Dr yolu gözüküyor. Son Dr um iyiydi ama beyaz akıntım için normal dedi, bana ve size kalsa anormal.. Mesela kültür testinden hiç bahsetmedi. Olmazsa ben kendim isteyeyim. Bıktım çamaşırım da bu lekeleri görmekten.. İnşallah hep beraber bu durumdan kurtuluruz.

Merhaba. Gardnerella hangi testi istediniz de çıktı acaba. Benim cinsel hayatım yok yine de bu testi istemeli miyim.

Hiç Cinsel hayatın oldu mu peki? Eğer olduysa bir de smear vermeni tavsiye ederim. Evet dediğim gibi bu akıntılar sıkıntı bazen normal oldugu yazıyor ama bizimki bence normal bisey değil

Hiç Cinsel hayatın oldu mu peki? Eğer olduysa bir de smear vermeni tavsiye ederim. Evet dediğim gibi bu akıntılar sıkıntı bazen normal oldugu yazıyor ama bizimki bence normal bisey değil
Yok hayır olmadı. En son gittiğim Dr vajinal enfeksiyon var dedi. Bu sadece cinsel ilişki ile olmaz wc den bile kaynaklanır dedi. Ama ben çok dikkat ederim, çamalorlarımı ütüler, sürekli değiştiririm. Bir de banyo da kozmetik ürünleri kullanma dedi. Akıntın normal dedi. Ama ben bayrmdn sonra yine gitmeyi düşünüyorum

Hm hayatında hic cinsel ilişkin olamıs demek ki normal ozaman akıntı hadi cinsel yolla bulastı desem cinsellij yaşamamıssın. Ozaman normaldir doktorun da dediği gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…