vajinal akıntıya beyaz sirke iyi gelir mi

Kasintinizda varmi bende 1 haftadir kasiniyorum adiri bir sekilde,koku vs dikkat etmedim ama akinti oluyor.
Insallah yarin gidicem doktoruma ama suana kadar hic birsey uygulamadim,sadece eczaneden aldigim kopuklu sabun vajinal icin onu kullandim biraz mikrop acisindan daha iyi olur diye

merhaba kasintim da oluyordu travazol kullanınca gecirdi bugun de eczanenin onerisiyle piyeloseptyl hap aldim sabah aksam kullanicam umarim gecer

merhaba eczane onerisiyle piyeloseptyl hap kullanmaya basladim bilgisi olan var mi sari akintiyi geçirme konusunda garanti veremem dedi

merhaba kasintim da oluyordu travazol kullanınca gecirdi bugun de eczanenin onerisiyle piyeloseptyl hap aldim sabah aksam kullanicam umarim gecer
Krem cok iyi geliyo banada dun yazdi doktorum bugün gayet iyim birde fitil yazdi.
Yanı sıra testte aldi yinede kontrol edilmesi için mikrop acisindan

Oraya sirke sürülürmü hanımefendi
Allah korusun daha beter şeylere yol açar.

Elma sirkesi kullan bir bardak suya 1 yemek kaşığı şirke koyup o suyla yıka kurutma

Benim kadın doğum doktorum sirke ve suyu karıştırmayı önermişti o şekilde her wc ye girdiğimde tahareti bu karışımla alırdım iyi geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…