vajinal akıntıya beyaz sirke iyi gelir mi

akdbwkbsjdj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
38
9
kizlar selam yaklasik 2 haftadır sari ve yogun topak seklinde kokusuz akintim var doktora gittigimde cok ciddiye almadı travazol verdi ama cok etkisini goremedim bazen cok bazen az miktarda akintilarim devam ediyor ben de her tuvalete çıktığımda seyreltip beyaz sirke sürmeye başladım pamugu biraz bekletiyorum ve hafif yanma oluyor sizce etkisi olur mu ne kadar süre böyle devam etmeliyim ve eger etkisi olmazsa recetesiz etkili bir krem onerir misiniz

Son düzenleme:
Beyaz sirke kimyasal diye biliyorum kullanmayin

Mantar varsa tek başına travazol geçirmez. Aksef, biteral ve ovül kullanabiliyorsanız bunların içinden hekimin size tavsiye ettiklerinden kullanmanız gerekiyor.

nioli uçucu yağ tavsiye ediyorlar genelde. iç çamaşırına damlatarak kullanılıyor

Travazol tek başına çok yeterli olmaz, eğer bakire değilseniz fitil ya da vajinal ovul yazılmasını isteyin.
Bunun haricinde sirke kimyasal, ph dengesini bozarsanız mantar sürekli tekrar eder.
Jinekoloji uzmanıyla beraber çalıştığım dönemde doktor o bölgeye pamukla ev yapımı kefir sürülebilir demişti. Yapan hasta olmuş muydu onu hatırlamıyorum ama

agizdan alınan ilaclari ya da kremleri onermez misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…