Vajinadan İdrar gelmesi

Kadın dogumcu ürolog a gondericek
Tam donanımlı bir üniversite hastanesinin prof. Doktoruna ücretli randevu alabiliyorsan al. Bütün derdini tüm detayları ile anlat kadın erkek diye değil doktor olarak gör ve anlat. Kaç yaşında fark ettin ,ailen hiç mi fark etmemiş sen bebekken ?

Hastanede testler muayene yapıldı onlar anlamadilar ama sağlık ocağı doktoru hemen anladı doğuştan delik var dedi. Bende çocukken bir şeyim yoktu normal idrarımı rahatlıkla yapıyordum bir sorun yasamiyordum dedim. Bana sen anlamışsın o zamanlar rahatsızlığını dedi. Benim şikayetlerim hâlâ devam ediyorsa hastane doktorlarinda sorun var demektir
Vucut anatomısını gercekten bildiginize eminmiyiz, takıntı olabilir mi

Evet hayatın o kadar zor ki her gün duş her gün kıyafetlerimi değiştiriyorum adet değilim ama 24 saat iç çamaşırımda ped 🤦🏻
Sürekli ped ile gezmek mantara ve vajinal hastalıklara da sebep olur. Hızlı bir şekilde doktor bulmanız lazım artık mesafe veya utanmayı es geçerek çözüm odaklı olun.

Bakın ben tesettürlüyüm hassas bir insanım hastaneye ilk gittiğim şikayetimi anlattığım doktor kahkaha atarak dalga geçmişti şimdi ben gidip erkek doktora şikayetimi nasıl anlatayim

Tesettürle hastalığın ne ilgisi var be. Saçma sapan algı yapmayın.

Tam donanımlı bir üniversite hastanesinin prof. Doktoruna ücretli randevu alabiliyorsan al. Bütün derdini tüm detayları ile anlat kadın erkek diye değil doktor olarak gör ve anlat. Kaç yaşında fark ettin ,ailen hiç mi fark etmemiş sen bebekken ?
Ben liseden sonra farkettim alaturka tuvalette cisimi yaparken etrafa bacaklarıma hatta yüzüme sicramaya başladı şok oldum ilk başta kimseye anlatmadım dalga geçerler diye şikayetlerim büyüyünce doktora gittik testler muayene yapıldı hiçbir şey çıkmadı. 24 saat ped kullanıyorum idrarim o kadar yoğun geliyor ki adet gibi

Bakın ben tesettürlüyüm hassas bir insanım hastaneye ilk gittiğim şikayetimi anlattığım doktor kahkaha atarak dalga geçmişti şimdi ben gidip erkek doktora şikayetimi nasıl anlatayim
Yavrum bizde eskort değiliz oramızı buramızı millete açmaya bayılmıyoruz ama bu sağlık. Gerektiğinde açıp muayene olacaksın. Sağlıkta kimse seni cinsel obje olarak görmüyor hasta olarak bakıyorlar

Kuruntun boşa diyoruz. Her doktor aynı değil bir yanlış anlaşılma olmuştur diyoruz yok.

Ben de tesettürlüyüm, evet istemiyoruz fakat gerektiginde gitmek zorundayız, bu sorunlar hayat kalıtemizi düsürür, sonra pisman olursunuz

Düzgün bir doktor dediğiniz ildeki hastanelerde var ben ilçede yaşıyorum yol konusunda sıkıntı yaşarım özellikleri tek başıma çünkü ili bilmiyorum
25 senedir öğrenemediniz mi. Yoksa yeni mi taşındınız

Tesettürle hastalığın ne ilgisi var be. Saçma sapan algı yapmayın.
Doktorlar inanmıyor böyle bir rahatsızlığım olduğuna ailem bile bana inanmadı sen kuruntu yapıyorsun dediler hatta üroloji doktora testler sonucunda bir sey çıkmayınca bana psikiyatriye git dedi benim için aşağılayıcı bir durumdu. Tekrar gidersem aynı şeyleri aynı muameleyi yasicam

Ben liseden sonra farkettim alaturka tuvalette cisimi yaparken etrafa bacaklarıma hatta yüzüme sicramaya başladı şok oldum ilk başta kimseye anlatmadım dalga geçerler diye şikayetlerim büyüyünce doktora gittik testler muayene yapıldı hiçbir şey çıkmadı. 24 saat ped kullanıyorum idrarim o kadar yoğun geliyor ki adet gibi
Yüze nasıl sıçrıyor analamadım. Bakarak mı yapıyorsunuz çişinizi

Demekki vajenden geldiği için öyle geliyor idrar deliğinden gelse zaten normal gelirdi
Ben mi yanlış biliyorum vajen aşağıda olur zaten. Ay bilemedim neyse geçmiş olsun inşallah tedavisini bulursunuz

Doktorlar inanmıyor böyle bir rahatsızlığım olduğuna ailem bile bana inanmadı sen kuruntu yapıyorsun dediler hatta üroloji doktora testler sonucunda bir sey çıkmayınca bana psikiyatriye git dedi benim için aşağılayıcı bir durumdu. Tekrar gidersem aynı şeyleri aynı muameleyi yasicam

Ay ben pilatesciyim sana tek tavsiyem kegel olur.
Daha bir şey demek istemiyorum yordun beni, gidip barbunya yapıcam 🙄

X