vajinadan dışkı gelmesi........acillllllll

Ameliyat oldun mu canım,doktorlar ne dedi,şuan nasılsın? Şuan teyzem aynı olaydan dolayı acilde,çok korkuyorum..
Ameliyat oldun mu canım,doktorlar ne dedi,şuan nasılsın? Şuan teyzem aynı olaydan dolayı acilde,çok korkuyorum..
cok cok gecms olsn allahm o gunlere tekrar gittim canm ben ameliyt oldm ama benmki tam olark vajinadn gelmiyodu vajinamin ustunde bir delik olustu oradan geliyodu vajinadan gelrse rektovajinal fistul vajina disinda baska bir yerdn geliyosa perianal fistulms benimki perianal fistuldu kolay sayilack bir ameliyt gecirdm tekrarlamadi ama suan makat jasim zarar gordugu icin tualetmi tutamiyorm ve vajinamla makatm yanyana aradaki bolge vardr ya hani dogum yaparkn kesilen bolge var ya dojtr ameliytta o bolgeyi kestigi icin artk orasi yok vajinasndn geliyosa diski gercktn zor bir ameliyt korktmk istemem ama ben artk uzmani oldm sayilr okadr arastrdmki beni cok korkuttulr bagirsak ucum disa alinackti icerisi iyilessn diye sukurki gerek kalmadi ins benmki gibi basittr elimdn geldignce yardm etmk isterm beni olanlrdn haberdr edermisn allah yardmcisi olsn teyzenin iyi dojtr hatta prof bulun ne yazkki her cerrah yapamiyo

konu zaten eski bir konuymuş tarihe dikkat etmemiştim.

Son düzenleme:
konu sahibi arkadaşa da Rabbim acil şifalar versin.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim canım,sen de bu konuyu takipte kal olur mu sormak istediklerim olursa sana ulaşabileyim,büyük ihtimal yarın ameliyata alıcaklar ve yine büyük bir ihtimal bağırsağı dışarı alınacak torba yardımıyla dışkı yapıcak.. Allahım hepimizin yardımcısı olsun moralimiz 0 cidden..

canm bana ozeldn hersekilde ulasabilrsn rabbm yardmcinz olsn ins duzelr

Kimse cevap vermez ama yinede bi şansımı deneyim dedim varmı cevap verecek kimse

Merhaba ameliyatınızın üstünden baya zaman geçmiştir ama nasıl bir süreçti bilgilendirir misiniz bende ameliyat oldum ama çok gerginim 1 ay oldu.Bilemiyorum iyileşti mi iyileşmedi mi://

Allahm yokmu su sayfaya giren allahn bir kulu ilk defa duydm diyenlr nasilgirdi bu sayfaya yokmu yasayn bendede ayni sorn var yaza ameliyt olacm cok korkuyorm cok mu agrili acaba lutfen biri girsnde yazsn
Lütfen lütfen cevap verin ameliyat oldunuz mu? bende 1 ay önce oldum ve tekrar nüks etmesinden çok korkuyorum lütfen yardımcı olun süreciniz nasıldı ilk ameliyatınızdan sonra ne yaşadınız.Benim doğumdan kaynaklı oldu ve hemen 1 hafta içinde ameliyata aldılar lütfen yardımcı olun.

arkadaşlar böyle bişeyle karşılaşan yada konu hakkında beni bilgilendirebilecek var mı?pazartesi dr a gidicem ama panik ve endişeliyim korkuyorummmmmmmmmmm
Lütfen cevap verin bende rektovajinal fistülden ameliyat oldum.sizin üstnden çok zaman geçmiştir lütfen sürecinizle ilgili yazar mısınız çok ihtiyacım var benim doğumdan kaynaklı oldu.Lütfen cevap verin

Nolur sizde cevap yazın üstünden baya zaman geçmiştir şimdi nasılsınız?

Allahm yokmu su sayfaya giren allahn bir kulu ilk defa duydm diyenlr nasilgirdi bu sayfaya yokmu yasayn bendede ayni sorn var yaza ameliyt olacm cok korkuyorm cok mu agrili acaba lutfen biri girsnde yazsn
Üstünden çok zaman geçmiştir ama ameliyat oldunuz mu aktif bir kullacısınız bende aynı dert bendede var özelden de yazdım size lütfen cevap verin lütfen Umarım iyileşmişsinizdir lütfen cevap verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…