vajinadan dışkı gelmesi........acillllllll

Bir konu açılıyor,yardım isteniyor,aradan günler geçti konu sahibi hiç ilgilenmiyor..bu kadar insan derdinize çare bulmaya çalışıyor,sonucu merak ediyor ama tek bir açıklama yok..sorumsuzluk ve konunun ciddiyetsizlik olduğunun göstergesidir.Derdinizin ya arkasın da durun ya da açmayın bi zahmet.

çok haklısın

mantar olmuşsunuz
vajinadan ozaman sarı parçalar halinde akıntı gelir
vajinadan dışkı gelmez
gelsede sarı dışkı olmaz

rektovajinal fistül denilen bir olay var.bu fistülden dışkı vajinaya kaçabiliyor.çocukluktan beri oluyor deseydi bu derdim.belkide fistül vardı küçüktü zorlanınca bağırsak fistül biraz genişledi öle dışkı geçmiş olabilir vajinaya.sırf dışkı değil gaz felanda çıkabiliyor o fistülden.bilginiz olsun diye yazıyorum arkadaşınki bumu değilmi bilemeyiz tabi..ama muhtemelen değildir.

öncelikle ilgilenen arkadaşlara sonsuz tşkkler.eğer sizi ciddi olmayan bi konu yüzünden meşgul ettiğimi düşünüyosanızda özür diliyorum.ve madamx;
arkadaşım sen benim 1 haftadır ne gibi sorunlar yaşadığımı biliyomusun.pc açmaya fırsat bile bulamadım ki size neler yaşadığımı anlatayım.evt vajinamdan gelen şey dışkıymış allah kimseye yaşatmasın...ameliyat olacağım.yarın yine rabdevum var doktorla ameliyat gününü söyliycek.vakit bulursam sizlere bilgi veririm...destek olan herkese çok tşk ediyorum.kınayıp dalga geçen arkadaşları da allah a havele ettim..

Mutlaka zor günler geçirmişsinizdir diye düşünüyordum ama ben o mesajı yazmadan önce en son siteye ne zaman girdiğinize baktım ve siz girmişsiniz yazılanlara cevap vermemşsiniz..yani pc yi açmışsınız:))tekrar geçmiş olsun :))

Geçmiş olsun müsait oldugunda durumundan haberdar et bizi canım..

çok geçmiş olsun canım...burda öyle patavatsız konuşan arkadaşlar varki sinir oluyorum onlara..yaaa..

hep derim damdan düşenın halını damdan düşen anlar diyeee

canım çoook geçmiş olsun.. umarım ameliyatın başarılı bir şekilde geçer.

Canım çok geçmiş olsun,inşallah sağlığına biranönce kavuşursun

canım benim duam seninle yüce allahım bir an önce şifanı versin üzülme her şerde vardır bi hayır bak bebeğinde varmış sen inan yüce allahıma şifa derman verecek allahım çok geçmiş olsun

Allah yardımcın olsun. sıkıntısız bi şekilde ameliyatın başarılı geçer inşaAllah arkadaşım..:Saruboceq:

canım çok geçmiş olsun,inşallah biranönce sağılığına kavuşursun.neden böyle olmuş,bunu söyledimi doktorun?

tiviti seni hatırlıyorum canım..hemen hemen aynı tarihlerde üye olmuşuz ve eskiden hep sohbet ederdik burada.ben uzun zamandır girmiyodum ama konunu okuyunca çok üzüldüm..Allah kolaylık ve acil şifalar versin inşallah..

önce bunu okuyunca aniden barsakların bozuldu tutamadın ve ordan ön tarafa bulaştı sende ordan geliyor sandın gibi düşündüm ama değilmiş...

birde eczacı yazıyor mesleğinde...eğer gerçekten öyleyse içler acısı bi durum....

ne kadar boş,anlamsız insanlar var yarabbim yaa

çok geçmiş olsun...ilk defa duydum böyle bir şeyi...insanın başına türlü şeyler gelebiliyor işte...şifasız hastalık vermesin Allah.....neden olmuş acaba onu merak ettim ben...

Bazı konularda evet saçma denebiliyor,ama böyle sağlık konusunda nasıl anlamsız,basit yorumlar yapılıyor anlamıyorum...Sağlıgın şakası mı olur....
Doktora o an gidememiş,bizim duyarlı olabileceğimizi düşünüp konu açmıs,ki bende yasasam bende acardım,basit birşey değil,evde kendimi yiyeceğime bilgi edinmeye çalısırdım...
Bu gayet normal... Arkadas zaten gerekeni yapmıs,net basında oturup kalmamıs...
Neden se garipsedim cevapları...

Neyse,Rabbim şifa versin canım...Çok geçmiş olsun...İnşallah hayırlı haberlerle gelirsin...
Sen iyi ol,gerisini boşver..

allahım ne gereksiz insanlar var ya.. hatta insan bile denmez ona.. bence sen yönünü şaşırıp insan değil başka bişey olmuşsun ama onu burda sölemek istemem :)
neyse geçmiş olsun canım... çok garip hiç duymadım allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…