Saç Uzatma Yöntemleri Uzun ve Bakımlı Saçlara Sahip Bayanların Sırları

Ben haftada 1 zeytinyağlı sarımsak sürüyorum saçıma 3 4 saat bekletiyorum. Şampuan olarak bioblas kullanıyorum saç kremi kullanmıyorum. Durulama suyuma elma sirkesi koyuyorum. Banyodan çıktıktan sonra da nemli saç uçlarıma 2 3 damla argan yağı sürüyorum. Benim bakımım bunlar ve saçlarım belimde :)

Mrb canim nasıl gidiyo yazmamissin bayadirr .
Merhaba canim söylediğim gibi prozinc icerisine 3 ampil bepanten 3 ampul evigen koyup kullanmaya basladim ilk zamanlar memnundum ama sanki saclarimi yaglandiriyor artik acaba baska bi prozinc alip icine camterebentin atip arada da onu mu kullansam diyorum.
Bu arada saclarim cok dökülüyor demir hapi kiullanmama ragmen moralim cok bozuluyoe canim.
Ama boyunu merak ediyosan uzadi masallah diyelim ondan memnunum
Sen napıyosun canım tavsiyelerin var mi

Masallah canim yaa benim de hayalim o ama cok dökülüyor saclarim az kaldi belimde olsa da güzel gozukemeyecek malesef (

Tavsiyem aslinda birde seyi denesen ben memnun kaldim hunca carenin zeytin yag ve argan yaglisini ben gerci isirganlisni kullaniyorum ama sanki saç dökülmesi azaldı gibi geldi bana bu arada prozinc yeşil olan uzamaya etkiliymis digerleri degil ve prozinc yaglandiriyo ever bende kullniyorum yeşil olani bide hunca care isirgan cam esansi ve papatyalisini

Yani anlican iki şampuan kullaniyorum bide bakim yapıyorum prozinci boş kullanıyorum hunca careye de cam terebentin badem ve susam yagi koydum haftada iki kere de dax supergo ve barcelinoyu diplere herhangi bi bakim yaginida Uçlar a ve boylara sürüyorum

Canım hunca care nerde bulunuyor

Benim saçlarım tam kalçamda koyu kahve rennk kalın ve dolgun saçlarım var. Kendimi bildim bileli boyle, sanıyorum ki yapıyla alakalı bi durum bu..

Masallah canim yaa benim de hayalim o ama cok dökülüyor saclarim az kaldi belimde olsa da güzel gozukemeyecek malesef (
Bu mevsimde dökülme çok normal canım ama uzun süredir varsa bi doktora gitmeni tavsiye ederim

Offf ya sanirim bu sampuan sacima iyi gelmedi içindeki ampullet agir gelmis olabilir çok sönük duruyor ve çok dökülüyor dertliyim mmm ((

Benim kuzenimin saclarida cok gür ve parliyor okadar boyaya ragmen. okadar hizli uzuyorlarki bikmis durumda o yuzden sürekli saclarini kisa kestiriyor.
onun sirri
Cam terebentin yagi, susam yagi, sarimsak yagi, hindistan yagi, t.badem yagi ve defne yagi
hepsini fisfisli siseye koyup haftada 1- 2 kez 2-3 saat bekletiyor. herhangi bir sampuanlada yikiyor
bende yapiyorum

Canım genetik bunlar biraz da ya benim sacima yagli bakimlar iyi gelmiyor saç siz kalcam yakinda (

Saclarıma fön maşa gibi işlem yaptırmıyorum 3-4 ayda bir ucarını kendim kesiyorum restorex şampuan ve hobby bçnin sac kremi başka bişey kullanmıyorum

Eklentiler

• IMG_20151102_132907_636.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 99
En son geçen sene saçlarımı kestirene kadar benimde gür ve kalın telliydi belime kadar geliyordu. Ondan sonra bitürlü uzatamamıştım. Sonra eczaneden bitkisel bi şampuan aldım aslında bu şampuan dökülmeye karşıydı ama bende uzama etkisi yaptı. Adını yazmak serbest mi bilemedim. P.....c plus losyonu da vardı. Ama nedense eczacı bana tansiyon probleminiz varsa kullanmayın derinin nefes alması için kılcal damarları genişlettiğinden tansiyon problemi varsa kötü etkileyebilir demişti. Oyüzden yazıp yazmamakta tereddüt ettim.

Prozinc sampuani mi diyosun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…