Saç Uzatma Yöntemleri Uzun ve Bakımlı Saçlara Sahip Bayanların Sırları

Canim prozinc le tansiyon ne alaka ya ben de kullanıyorum korkuttun beni

Ben aldığımda içeride bu ürünün dağıtımını ve tanıtımını yapan bir bey vardı içeride. Bana tansiyon problemimiz var mı dedi yok dedim. Neden bu ürünle ne ilgisi var alt tarafı şampuan dedim. O da bana saç derisinin nefes alabilmesi için saç kökünün güçlenmesi için o bölgeye bir kan akışı olması gerekir bunun içinde kılcal damarların genişlemesi gereklidir dedi. Ürün buna yardımcı oluyor. Bu basınç eğer tansiyon probleminiz varsa sizi olumsu etkileyebilir dedi

Bnm saçlarımda epeyce uzun ve çok gür herkes soruyor. Kuaförüm bile ama ben açıkçası öyle farklı şampuanlar değişik yağlar falan kullanmıyorum tabi bunun genetik olduğunuda düşünmüyor değilim sadece eğer oğlumdan vakit bulabilirsem ayda yılda 1 zeytinyağınsaç diplerine sürer bekletirim yarım saat kadar sonrada yıkarım bildiğimiz şampuan kullanıyorum bazen saç kremi bile kullanmam Tabi ben saçımı hiç boyatmadım bide ayda yılda 1 ancak maşa fön falan kullanırım bide mümkün mertebe ılık suyla duş alırım çok sıcak yada çok soğuk su saçın nem dengesi bozabiliyor..

benim açılmış sararmış kuru saçlarımın üstesinden sanırım sadece zeytin yağı gelebilir.sinemaki kurutmuştu çünki:110:

Bnm saçlarımda epeyce uzun ve çok gür herkes soruyor. Kuaförüm bile ama ben açıkçası öyle farklı şampuanlar değişik yağlar falan kullanmıyorum tabi bunun genetik olduğunuda düşünmüyor değilim sadece eğer oğlumdan vakit bulabilirsem ayda yılda 1 zeytinyağınsaç diplerine sürer bekletirim yarım saat kadar sonrada yıkarım bildiğimiz şampuan kullanıyorum bazen saç kremi bile kullanmam Tabi ben saçımı hiç boyatmadım bide ayda yılda 1 ancak maşa fön falan kullanırım bide mümkün mertebe ılık suyla duş alırım çok sıcak yada çok soğuk su saçın nem dengesi bozabiliyor..

sen zaten uzmanların doğru dediği herşeyi yapıyormuşsun :) Daha ne olsun. darısı başımıza

of off saclarim hala cok dökülüyor
kimse de yazmamis uzun güzel saclarin sırrını
bu arada 1 aydir demir hapi iciyorum baslangic tarihi 17 ağustos
Merhaba, demir hapının mutlaka etkisi olacaktır merak etme. Başka arkadaşlar da yazmış, doğal malzemelrden kendin bakım maskelerini uygulayabilirsin. Çok fayda gören var. Yumuırta ve bal maskesi mesela, yumırta-süt. bunları mutlaka dene.
tüm yorumları okuyamadım, belki yazmışsındır daha önce ama, Peki saçların düz mü kıvırcık mı ? ve fön, saç düzleştirici, maşa vs çok kullanıyor musun? bu da çok önemli.

Prozinc sampuana sanirim birkac ay ove bslamissiniz en azindan iki olmustur. Uzamasina bi etkisi oldu mu kac cm.uzadi saciniz?

Merhaba, demir hapının mutlaka etkisi olacaktır merak etme. Başka arkadaşlar da yazmış, doğal malzemelrden kendin bakım maskelerini uygulayabilirsin. Çok fayda gören var. Yumuırta ve bal maskesi mesela, yumırta-süt. bunları mutlaka dene.
tüm yorumları okuyamadım, belki yazmışsındır daha önce ama, Peki saçların düz mü kıvırcık mı ? ve fön, saç düzleştirici, maşa vs çok kullanıyor musun? bu da çok önemli.
Merhaba canim uzun zamandir kullaniyorum demir hapi hicbir ise yaramadi saclarim düz ayda yilda bir duzlestiririm ona ragmen cok dokuluyor :KK43: prozinci birakip elidor kullancam heralde sacima hixbir şampuan yaramıyor

morfose kopuk kullanıyorum eskiden pek yıpranmıs olan saclarımı cok guzellestirdi

Canım yagli saclar ici olani kullanmama ragmen saclarimi cabuk yaglandiriyor ve hala dökülüyor sacim sanirim ise yaramadi

Benim de aşırı saçım dökülürdü. Bir süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum 5 ay olacak. Son 2 aydır tüylerimde ciddi bi azalma ve seyrelme ve saç dökülmemde durma var. Mutlaka hormonlarınızı kontrol ettirmenizi öneririm ve doktor bir sorun yok derse bence ilacı deneyin de, ben qlairista kullanıyorum. Evli misiniz bilmiyorum ama bir süre sonra libidoda düşüklük yapabiliyor.

İkinci önerimse çam terebentin. Çok değil ama fazlası aşırı kurutuyor, yine de yağlı saç tipindeyseniz bebek şampuanına büyükse bir kapak, küçük boysa 10 damla çam terebentin koyun ve normal şampuanınızdan sonra deneyin. Umarım faydasını görürsünüz. Benim de ikinci sayfada şuan sanırım konum var, daha detaylı yazıyor orda yaptıklarım ve yağ sürdüğüm bakımlar hariç dökülmem baya durdu.

Yağ sürdüğüm zamanlarda da sadece sürerken biraz dökülme oluyor ama o da belki max 10-15 teldir. Eskiden belki 2-3 ay önce duşta 150-200 tel dökülürdü. Son hafta iki kere bebek yağı sürmeyi de denedim. Yine sürerken dediğim gibi çok az saç teli elimde kalıyordu ama onun dışında açlarım oldukça yumuşak ve hacimli durdu, öneririm onu da. Biraz daha uzun süre uygulayınca net etkisini de yazarım. Geçmiş olsun çok ^^

Ek: bir de ben kuru saçlıyım, yağlı saçlar için çok yağlı bakım önermiyorlar, iyi gelmiyorsa devamlı yapmayın bence.

Şampuanın içine çam terebentin yağı koymanı tavsiye ederim. Birde azcık badem yağı koyabilirsin.
çam terebentinden bende çok memnun kaldım bi sorum olucakk badem yağı şampuana ekleyince yıkama sonrası yağlı görünüm oluşuyor mu bilemedim kullanmak istiyorum

Hayır oluşmuyor canım
Teşekkürler ^-^Normelde bakımı hint,badem,zeytin yağıyla yapıyorum saçım düz dahada ağırlaşıyor yağlı kalıyor gibi geliyor o yüzden sordum. :/ Şimdi bemiks, bepantol,evigen i okudum bir yerden yıkamada çam terebentinli badem yağlı şampuanı kullanıcam güzel gelişmelerle gelirim bende umarım :KK70:

Teşekkürler ^-^Normelde bakımı hint,badem,zeytin yağıyla yapıyorum saçım düz dahada ağırlaşıyor yağlı kalıyor gibi geliyor o yüzden sordum. :/ Şimdi bemiks, bepantol,evigen i okudum bir yerden yıkamada çam terebentinli badem yağlı şampuanı kullanıcam güzel gelişmelerle gelirim bende umarım :KK70:
Kullan canım içten beslenmene mutlaka dikkat et. Benım bu ay 2,5 cm uzadı resmen şok oldum. :KK70:

X