Saç Uzatma Yöntemleri Uzun ve Bakımlı Saçlara Sahip Bayanların Sırları

Toni&Guy ürünleriyle yaklaşık aynı fiyatta bir şampuan var Organix biotin & collagen denemeni tavsiye ederim saç uzaması için ayrıca doğal bir çok formda okudum ama almaya vaktim olamadı...
Onun dışında saçlarını sev yani onlara mutluluğunu yansıt çok güzel olduklarını söyle ve yatmadan önce kesinlikle örrek yat gün içinde dışarı çıkmayacaksan hep ör..
Dökülmenin sağlık sebepleri varsa ortadan kaldırmalısın ( demir eksikliği, biotin eksikliği vb...)
Vee sinameki kürü sana sinameki kürünü şiddetle tavsiye ediyorum.. Bu zaman kadar düzenli kullanıp sonuç almayanı görmedim çevremde diyebilirim..
Gerçi ben cevap vermekte geç kalmışım ama yinede söyleyeyim dedim kolay gelsin çok :)
Canim topigime her zaman beklerim ne gec kalmasi onerilerin benim icin degerli :)
dediğin şampuanı arastiracagim bi de prozinc ve tresan var aklimda..
saclari örmek uzatiyormus ben de aynen öyle yapıyorum orgulu uyuyorum küçücük bir örgü insalllaaah uzar.
bu arada dedigin gibi demir eksikligim var canim 1 aya yakindir ferro sanol iciyorum günde 2 tane 2 ay sonra tekrar baktiracaggim ferritinime..
canim sinemakiyi duydum cok kisi kullanmis ama bazilarinin cok sacini dokmus en azinda dokulmesi durana kadar cesaret edemem.
bu arada onerine bayildim tamamdir saclarima güzel olduklarini hissettirecegim :))

1 haftadir banyodan sonra basimi eğip 5 dakika masaj yapıyorum.
Nashi argan yağı siparisim geldi saç uclarim kirilmasin incelmesin diye aldim insallah iyi gelir.
Ne sampuan kullanacagima henüz karar veremedim. Saclarim hala cok dökülüyor :KK43:(

1 haftadir banyodan sonra basimi eğip 5 dakika masaj yapıyorum.
Nashi argan yağı siparisim geldi saç uclarim kirilmasin incelmesin diye aldim insallah iyi gelir.
Ne sampuan kullanacagima henüz karar veremedim. Saclarim hala cok dökülüyor :KK43:(

Ben Hunca care argan ve zeytinyağlı sampuanını kullanıyorum memnunum :)
Birde maya maskesi yapin veya sampuana katın etkili oluyor dökülmeye

Ben Hunca care argan ve zeytinyağlı sampuanını kullanıyorum memnunum :)
Birde maya maskesi yapin veya sampuana katın etkili oluyor dökülmeye
arastiracagim canım Teşekkürler :)
denedim onu da care bulamadim ya saclarim hem cok inceldi hem cok azaldı habgu kuafor görse sacin cok ince diyorr

of off saclarim hala cok dökülüyor
kimse de yazmamis uzun güzel saclarin sırrını
bu arada 1 aydir demir hapi iciyorum baslangic tarihi 17 ağustos

Ayin buyume fazinda iken yay burcunda da kesilir saclar
bugun kestirebilirsin mesela
ben dun aldim az ucundan
aslan burcu küçülen fazda kestirdim canim 1 hafta önce gurlestiriyomus saci insallah ise yarar. istedigimden fazla kesti ama omuzlarimda simdi sekil de veremiyorum hic memnun değilim

prolaktin yüksekliğim oldugunu öğrendim acaba yıllardır süren saç dökülmem in sebebi bu mu coook merak ediyorum...

Dün duştan sonra bütün saçıma nashi argan yağ ı sürdüm kokusi güzel ama sanki sacimda kalmadı koku

prozinc sampuana 3 ampul bepanten 3 ampul evigen kattim umarım saç dökülmemi durdurur allah yardımcım olsun amin :)

Canım bu diyeceğimi kesinlikle dikkate almalısın. Yağlı saça yağlı bakım yapılmaz avuç avuç dökülür elinde kalır saçların. Ve sağlıklı saçlar için sana vereceğim sır: Ne yapmalısın? Hiçbir şey yapmamalısın. Nasıl mı yani? Ekstradan ürünler uygulamamlısın saçlarına saç kremi, yağ, düzleştirici, maşa değdirmemelisin. En doğal şampuanı ya da eğer saçların çok yıpranmış değilse sabunu kullanmalısın. Ben sana lavanta ya da ylang sabunu öneriyorum. Eğer sabunla yıkayamam diyorsan da kremsiz bir şampuan (dalin olabilir) kullanmalısın. Evet saçlarını kurutacak belki kazık gibi yapacak ama 5-6 yıkamadan sonra saçların kendini toparlar hiç merak etme. Bu dediğimi uygularsan asla pişman olmazsın, sevgiyle kal

Canım bu diyeceğimi kesinlikle dikkate almalısın. Yağlı saça yağlı bakım yapılmaz avuç avuç dökülür elinde kalır saçların. Ve sağlıklı saçlar için sana vereceğim sır: Ne yapmalısın? Hiçbir şey yapmamalısın. Nasıl mı yani? Ekstradan ürünler uygulamamlısın saçlarına saç kremi, yağ, düzleştirici, maşa değdirmemelisin. En doğal şampuanı ya da eğer saçların çok yıpranmış değilse sabunu kullanmalısın. Ben sana lavanta ya da ylang sabunu öneriyorum. Eğer sabunla yıkayamam diyorsan da kremsiz bir şampuan (dalin olabilir) kullanmalısın. Evet saçlarını kurutacak belki kazık gibi yapacak ama 5-6 yıkamadan sonra saçların kendini toparlar hiç merak etme. Bu dediğimi uygularsan asla pişman olmazsın, sevgiyle kal
canim teşekkür ederim bu bilgiler icin. Son yazdigim prozinc sampuan tarifini okuduysan bunu arkadasima doktor tavsiye etmis ilk defa bugun uygulayacagim ise yarar umarim.
yag kullanma demissin bir suru paraya nashi argan yagi aldim. sac uclarim kirilmasin ve saclarim parlasin diye

canim teşekkür ederim bu bilgiler icin. Son yazdigim prozinc sampuan tarifini okuduysan bunu arkadasima doktor tavsiye etmis ilk defa bugun uygulayacagim ise yarar umarim.
yag kullanma demissin bir suru paraya nashi argan yagi aldim. sac uclarim kirilmasin ve saclarim parlasin diye
Yağı uçlarına kullanabilirsin ama dibine değmemeli... Çünkü dibe yağ sürersen saç gözeneklerin tıkanır ve saçın hava almaz dökülmeye başlar.. Ama kırıklarına uçlarına sürebilirsin :)

prozinc sampuana başlama tarihim 22 eylül
banyodan sonra argam yağı sürüldü
kafayi egip 5 dk masaj yapıldı

bende ince tellı saçlara sahıbım ve ustelık dokuluyor da. son zamanlarda soğan suyu kurune basladım
saçları çok hızlı uzattıgı yetmıyor gıbı dökulmeyı de durdu. saçlarım da bır ayda 5-6 santım uzadı kı benım saçlarım çok yavas uzar. linkini bırakayım detaylarını ısteyenler için. bu arada hindistan cevızı yağı bakımını da tavsıye ederım.

bende ince tellı saçlara sahıbım ve ustelık dokuluyor da. son zamanlarda soğan suyu kurune basladım
saçları çok hızlı uzattıgı yetmıyor gıbı dökulmeyı de durdu. saçlarım da bır ayda 5-6 santım uzadı kı benım saçlarım çok yavas uzar. linkini bırakayım detaylarını ısteyenler için. bu arada hindistan cevızı yağı bakımını da tavsıye ederım.

merhaba canim soğan kürü koku yapiyor mu acba?
hindistan cevizi yagini nasıl kullaniyosun ben de almayi düşünüyorum

X