Üzülüyorum ama.....

tmzklp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
3.498
0
bizim hattımızın indirimi bitmiş yeni hat alınıcak benim nişanlım beni son bi haftadır tek geceleri 5 dakika ev tel.arıyo ya anlayamıyorum hangi devirde yaşıyoruz yani iaderten biraz kontür yükleyemez mi yada bundan önce hiç böyle olmamıştı ondanmı kaldıramıyorum ama içime sığmıyo dertli oldum bi haftadır

cnm belkı parası yoktur cocugun sana söleyemıyodurr

yani parası olmasa bile bunu bana açıkça param yok diye söylesin gözümde yaşlar doluyo yazarken

Kız baızlarıda çok arar diye üzülür bunada üzülür mü belkide parası yoktur ya da gereksiz harcama yapmak istemiyordur bunun için üzülme bak akıllı yeni hat alacak evlenmeden bütçenizi düşünüyor

Kız baızlarıda çok arar diye üzülür bunada üzülür mü belkide parası yoktur ya da gereksiz harcama yapmak istemiyordur bunun için üzülme bak akıllı yeni hat alacak evlenmeden bütçenizi düşünüyor

inşallah öyledir ya bide biz çok fazla görüşürüz yani 2 seneye yakın nişanlıyız günlük en az yarım saat görüştük son bihaftaya kadar normalden fazla görüşünce her anımız sanki birlikte geçiyodu anladımki bizi tek bağlaya tel.imiş yoksa haberim bile yok şimdi nerde olduğundan

bncede parası yoktur belkii
yoksa altında başka bi sebep mi aramk lazım

altında bi sebep aramıyorum çok özlediğinide biliyorum beni ama niye bi çare bulup aramıyo sesimi duymamak ona da zor ama niye katlanıyo dağın başındamı yaşıyoruz

sevgili temizkalp

dilerim ki ömrünüz boyunca aranızdaki bütün sorunlar bunun gibi olur..

mutluluklar dilerim

a.s.

yoook cimri değildir ama elinde avucundakini tüm çevresi için harcar hatta:eek:klava:

Varya ozaman öyle adami ben kaydirigubbakcemile:mymeka:
Bence koy tepkini , oho simdiden böyleyse evlenince hic deger vermez
Seni anliyorum konu para., aramak degil deger vermek
Benim ex de öyleydi herkese gelince var bana yokdu, ay sinir bastiiiii:mymeka::mymeka:

cnm benim.ona sorsan bunu.seni ikna edicektir söyleyecekleriyle eminim.yeni hatlar alınıncaya kadar ev tel.ediyor besbelli.hem ben şu kontürlere verilen paralara çok acıyorum.bak evlenceksiniz.para lazımkaydirigubbakcemile5

devir hesap devri 5 dakika yetmezmi güzelimya sizin geleceginize yatırım yapıyordur sürekli görüşmek birbirinizden bıkdırır bence azkonuşup öz konuşmalı bence üzülme.

ahh ahh nişanlıyken biz de öyleydik.aklıma geldi şimdi o günler.biz de bazen görüşemezdik yok indirim biter yok kontör biter.o zaman ne çok dert ederdim ben de.bu günlerinizin keyfini çıkarın derim.en büyük derdiniz bu olsun.başka dert vermesin Allah..

siz varya siz bitanesiniz gecenin şu vaktinde içime su serptiniz ve rahatlattınız hepinize çok teşekkür ederim a.s.

nişanlı olduğunuza göre uzun süredir birliktesinizdir diye düşünüyorum.
bu kadar basit bir şeyi neden kendisine söyleyemiyorsun ki? :kahve:
niye kontor alıp aramıyorsun de, kendi kendine sinirleneceğine sor nişanlına. yapman gereken, en mantıklı çözüm bu. :nazar:

yani parası olmasa bile bunu bana açıkça param yok diye söylesin gözümde yaşlar doluyo yazarken

aynı çatı altında olmaya 4 ay kalmış
ooo o zaman acısını cıkarırısınızsengözlerimebaksanab
bol bol konusursunuz:sm_cool:
nıye canını sıkıyosun boyle bişeyi dert etmeye değer miyasakkelime
hiç aramıyoda diil zaten akşamları arıyomuş
bence hiç sıkma tatlı canınıŞeniz

X