Uzm. Dr. Esabil Eker - Burun ameliyatı sonrası

Dudaklarının tuhaf olması dişinin gözükmemesi falan aşırı normal, daha burnunda alçı var tabi ki kasların harekette sorun yaşayacaktır. Septum kısmıyla ilgili bilgim yok yanlış bir şey söylemiyim ama o da normaldir bence
anladım teşekkür ederim

4 gün çok kısa bir süre. ödemden dolayı dudağınızın hareketinin etkilenmesi normal. Şimdi yöntemler daha gelişmiş herhalde ben 10 sene önce yaptırdığımda gülemedim ilk hafta

4 gün çok kısa bir süre. ödemden dolayı dudağınızın hareketinin etkilenmesi normal. Şimdi yöntemler daha gelişmiş herhalde ben 10 sene önce yaptırdığımda gülemedim ilk hafta
dudağımın düzeleceğinden emin oldum da burun ortasındaki kısım çok aşağıda gibi geliyor. ama sanırım dediğiniz gibi ödemden öyle pekala teşekkür ederim

eski gülüşün geri gelmesi için günler değil aylar geçmesi gerekiyor :) benim güldüğümde artık tuhaf gözükmediğim zaman ameliyatımın 5. ayıydı, gerisini sen düşün :) sabırla beklemen gerekiyor

Bildiğim kadarıyla kemiğe müdahale olmayacağı için böyle morluk şişlik olmuyor. Bence bir alçınız çıksın şişler insin sonra düşünün bunları şimdiden araştırırsanız çok yorulursunuz
benımde revızyon olacak aynı sorundan dolayı ancak kemığe mudahale edılmeyecegı ıcın cok sısme olmaz dedı doktorum dogrumudur kanatlara mudahele edılınce sısmıyor mu arkadaslar kesın yardımcı olur musunuz

canım heveslenme ümitlenme o doktora gıt ve bana dogur soyle de 7 aydır anamdan emdıgım sut burnumdan geldı bu asımetrıklık tamamen dıkkatsızlık gerekırse dava acıcam duzelmıyo ınmıyo ne yap et gozunu korkut o doktor kımse bak ben revızyon olcam bundan dolayı

canım heveslenme ümitlenme o doktora gıt ve bana dogur soyle de 7 aydır anamdan emdıgım sut burnumdan geldı bu asımetrıklık tamamen dıkkatsızlık gerekırse dava acıcam duzelmıyo ınmıyo ne yap et gozunu korkut o doktor kımse bak ben revızyon olcam bundan dolayı
alçı ve tamponlarım çıktıktan sonra burun deliklerim önden çok görünmemeye başladı, önde hiç problem yok. hatta fotoğraf ekleyeyim bi yorumlayın isterseniz. ama alttan bakınca evet bariz belli. bakalım bi 6 ay bekleyeyim ona göre revizyon düşünürüm ya da kalır böyle :KK43:

Eklentiler

• 20201028_203757(1)(1)(1).jpg
    20201028_203757(1)(1)(1).jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 396
  • img1603906934252(1).jpg
    img1603906934252(1).jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 377
alçı ve tamponlarım çıktıktan sonra burun deliklerim önden çok görünmemeye başladı, önde hiç problem yok. hatta fotoğraf ekleyeyim bi yorumlayın isterseniz. ama alttan bakınca evet bariz belli. bakalım bi 6 ay bekleyeyim ona göre revizyon düşünürüm ya da kalır böyle :KK43:
yok oturmus bellı olmuyor benımkını gorsen yayıldı yanagıma doğru allah kımseye yasatmasın..

yok oturmus bellı olmuyor benımkını gorsen yayıldı yanagıma doğru allah kımseye yasatmasın..
inşallah hızlı ve kolay bir şekilde halledersiniz bu durumu, yine de canınızı sıkmayın. basit bir işlem diyorlar asimetri işlemine. başka bir sorununuz yok en azından anladığım kadarıyla. sağlıklı günler diliyorum 🌺

Bende de şu anda aynı sorun var. 1. ayı doldurdum ve bariz asimetri var. Bana da şekillenmenin 1yılı bulacağını ama zaten % 100 asimetrik olmayacağını söyledi doktorum. Ben de hafif asimetrik olsaydı zaten sorun etmezdim ama korkunç görünüyor dedim. Burun delikleri dışında çok doğal ve güzel bir burnum var ama sonuçta bir operasyon geçiriyorsun ve para veriyorsun. Ben de birkaç ay daha bekleyip düzelmezse kendisinin revizyon yapmasını isteyeceğim

Bende de şu anda aynı sorun var. 1. ayı doldurdum ve bariz asimetri var. Bana da şekillenmenin 1yılı bulacağını ama zaten % 100 asimetrik olmayacağını söyledi doktorum. Ben de hafif asimetrik olsaydı zaten sorun etmezdim ama korkunç görünüyor dedim. Burun delikleri dışında çok doğal ve güzel bir burnum var ama sonuçta bir operasyon geçiriyorsun ve para veriyorsun. Ben de birkaç ay daha bekleyip düzelmezse kendisinin revizyon yapmasını isteyeceğim
psikolojisi o kadar zor ki. revizyon olayından bile korkar oldum. galiba böyle yaşamayı öğreneceğim. umarım dilediğiniz gibi olur. geçmiş olsun

psikolojisi o kadar zor ki. revizyon olayından bile korkar oldum. galiba böyle yaşamayı öğreneceğim. umarım dilediğiniz gibi olur. geçmiş olsun
çok haklısınız arkadaşlar sızlerın ne kadar oldu ben sanırım revızyon olacagım kararlıyım ama sadece ucu dıyor ıskelete dokunmayacakmıs korkum şu ya aşırı sıserse yıne bı 6 ay haram olursa fıkrı olan var mıdır?

çok haklısınız arkadaşlar sızlerın ne kadar oldu ben sanırım revızyon olacagım kararlıyım ama sadece ucu dıyor ıskelete dokunmayacakmıs korkum şu ya aşırı sıserse yıne bı 6 ay haram olursa fıkrı olan var mıdır?
çok mu belli asimetriniz acaba? korkulacak bir işlem değil bence kimseden duymadım. kemiğe dokunulmayacağı için çabuk iyileşir

çok mu belli asimetriniz acaba? korkulacak bir işlem değil bence kimseden duymadım. kemiğe dokunulmayacağı için çabuk iyileşir
epey belli birde yayvan görüntü oluyor ya sebebıne çökme dıyorlar ama neden oldugunu bılmıyoruz sızın kı ne duurumda acaba

Açıkçası doğal burunlarda bile delikler simetrik oluyor. Eğer burnunuzun şeklinden, büyüklüğünden genel olarak memnun olursanız asimetriyi dert etmeyin.

epey belli birde yayvan görüntü oluyor ya sebebıne çökme dıyorlar ama neden oldugunu bılmıyoruz sızın kı ne duurumda acaba
yukarıda fotoğraf paylaşmıştım son halini, o durumda hala. önden hiçbir sorunum yok ama kafamı kaldırdığımda bariz belli. ama alıştım sanırım sorun yapmıyorum artık. umarım halledersiniz siz de

merhabalar, 4 gün önce burun ameliyatı oldum esabil eker bey'e. burnumun şiş olması normal evet ödemler yüzünden ama burun deliklerimin arasındaki bölge, yani septum kısmım sanki aşağı doğru duruyor gibi. dudaklarımı da aşağı çekmiş, gülerken üst dişlerim görünmüyor. normalde daha kalkık durması gerekmez mi? birazcık gerildim. bu durumu yaşayan var mıydı acaba? fotoğraf ekledim, düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim 🌺
Merhaba bende Esabil Beye ameliyat oldum 2016 da ve Burun deliklerinin ortasındaki kısım benimki dahada asagıda sizinkine göre. kontrollerde ödem var falan demisti ama gecmedi yandan burnumun ici görünüyo aradan 3 yıl geçti Hala duruyo. Tekrardan ameliyat yapıcak beni 15 dakikalık bisey dedi burun sırtını ellemiyormuş. Ama araya kovit girdiği icin kaldı. Siz özelde mi oldunuz

Merhaba bende Esabil Beye ameliyat oldum 2016 da ve Burun deliklerinin ortasındaki kısım benimki dahada asagıda sizinkine göre. kontrollerde ödem var falan demisti ama gecmedi yandan burnumun ici görünüyo aradan 3 yıl geçti Hala duruyo. Tekrardan ameliyat yapıcak beni 15 dakikalık bisey dedi burun sırtını ellemiyormuş. Ama araya kovit girdiği icin kaldı. Siz özelde mi oldunuz
evet özelde olmuştum. benim o sıkıntım geçti çok şükür. birinci aya girmek üzereyim

X