Uzaktan sevmekle hukumlu

Hayır kesinlikle sığ değil özenli, yoğun ve sevgi dolu. Bu yüzden çok sevdim! :)
Yazma sırası ona geçmiş evet. Sizinle sohbeti özlediğinde yazar :)
Tesekkurler yorumunuz icin.
Umarim adaminiz ise geri donus yapar ve bazi seyler daha iyi belli olur. Yoksa tamamen cikardiiniz mi onu kalbinizden?
Karsiliksiz ask cok agir bir duygu, ara sira beslenmesi gerekir.

Tesekkurler yorumunuz icin.
Umarim adaminiz ise geri donus yapar ve bazi seyler daha iyi belli olur. Yoksa tamamen cikardiiniz mi onu kalbinizden?
Karsiliksiz ask cok agir bir duygu, ara sira beslenmesi gerekir.
Rica ederim :) O kişinin numarasını sildim, sosyal medya hesabımdan da. Beklemek istemedim. Beklenti umut demek. Benim buna gücüm yok. Tavrımı da anlamasını istiyordum zaten. Hayatından gittiğimi bilsin, beni kaybettiğini anlasın.
Sizinkinin karşılıksız olduğu net değil. Sevdiğiniz adamın size olan duygulaını bilmiyorsunuz. Olumlu ya da olumsuz olabilir ama bilmiyorsunuz. Bu yüzden böyle bir niteleme yapmak için erken değil mi? :)

Yuz yuze gorusmusmuydunuz? Gorustuyseniz o bir iliski kategorisinde olabilir de, benim durumumda sadece 8 aylik bir FB chat durumu sozkonusu. Bir insan sizi sevdigini soylese bile online asklarinin kalici olmadigini cok iyi biliyorum. Benim durumumda yuzyuze gorusmeden hic bir sey olamaz zaten. Cok cekici olmadikca Amerikali bir erkegin ilgilenmesi de uzak ihtimaldir. Neyse bana tahammul ediyor o bile yeter simdilik.

Son düzenleme:
Meslektaş bir arkadaşımın arkadaşıydı. İşle alakalı bir konuda yardım almıştım ondan. Buraya gelecekti ama şu an başka şehirde. Yüzyüze görüşmemiz olmadı ama konuşmamızın gidişatı yön değiştirmişti. Bipolar olabilir dediniz siz benim de aklıma yattı. Başka türlü izahı yok çünkü.
Tahammül mü? :) Bu kelime olmadı bence. Sizin onla ilgilenmeniz ne kadar doğalsa onun sizinle sohbeti de o kadar doğal. Tahammül etme demeyelim bence. :)

Sonunda oz ogluyla tanistim. Beni ekleyince cok sasirdim. Arada mesajlasiyoruz. Sanirim benim babasina olan ilgimi anlamis.
Kendisi ise... cok buyuk bir depresyonda ve mesajlarimi okuyor, bazilarina cevap veriyor. Ablalar ve arkadaslari panikte, devaml duvarina mesaj atiyorlar. En son konusmamizda ayri dunyalarin insaniyiz demeye getirdi. Beni centilmen zannetme, ben yontulmamis biriyim diyor. Neden benim onunla arkadasliga israr ettigimi anlayamiyor. Muhtemelen bir irksal cekim olduguna inandi en azindan.
Keske daha cok haberlesebilse benimle.

sahi sizi bir yerden hatirladim sanki... hani banlanmama sebep olmustunuz sanki.
Hos geldiniz. Kahve kac sekerli olsun?

Sabah uyandigimda onu online bulmak...
Sessiz sedasiz onun yesilini gormek, herkes uyurken....
Onun icin saat 4:30 de uyku ile uyanmak arasinda, gece yarisi attigim mesajimi ve muzik videosunu actigini grmek.
Sicak guney gitar muzigi esliginde sefkatli sozlerimi okudugunu bilmek.

Nasil bir sey biliyor musunuz.

Ben bu romantizmi direkt bir soru ile baltalayacağım. Okyanus ötesine aşkınızı görmek için gittiniz mi, yüz yüze geldiniz mi? merak ettim.

Ben bu romantizmi direkt bir soru ile baltalayacağım. Okyanus ötesine aşkınızı görmek için gittiniz mi, yüz yüze geldiniz mi? merak ettim.
Soru sormak neden baltalamk olsun? Benim icin motivasyon olur ancak...

gidemedim.

Bekliyorum.

dort yil once kirilmis darmadagin edilmis ruhunun sifa bulmasini seyrediyorum.

Dusunun ki bir agac var. Yillanmis bir Cinar. Govdesine testere dayaniyor. neredeyse kokunden kesiliyor.
Ben de her gun bu agaca gidip sariliyorum. Onu sevdigimi belli ediyor, koklerini suluyorum. Koklerini kaziyor gubre koyuyorum. Umudum, bir tomurcuk vermesi, yesil yapragin basini o koca govdeden kaldirmasi. Gokyuzune yukselmesi.

Onun iyilesmesini bekliyorum.

Cunku, cok, ama cok kirmislar kalbini.

Bu arada gerçek hayatınızda bir flörtünüz yok mu, ya da olmuyor mu? Bana, 1 yıllık bu görüşülmeden, dokunulmadan çoğunlukla tek taraflı yaşanan duygu yoğunluğu abartılıymış gibi geliyor. Biri ile gerçekten bir hayatı paylaşma ihtiyacı hissetmiyor musunuz? Birlikte yemek yemek, hayal kurmak, seyahate gitmek, yürüyüş yapmak gibi...

Etrafimda donen iki olgun adam var ve benimle cok fena flort ediyorlar ama onlari bir kol uzakta tutuyorum.

Ask her zaman karsilikli olamayabiliyor. Mutluluk her zaman olamayabiliyor. Zaten konu da yillar suren bir platonik ask hakkinda. Kendisinin gecen sene yeni haberi oldu. Benden cekinse de, zihninde yer ettigimi dusunuyorum.

Son gunlerde uc gunde bir messenger'a bakar oldu.

Nedenini bilmiyorum . Ama oglunun nisanini benden duydugu gibi, en son tebrik eden de o oldu. Oglu onun ilgisi icin nasil yanip tutusuyor garibim.

Ne oldugunu anlayamadim ama, onun derin depresyonda oldugunu dusunuyorum. Cok sevdigi birisi ya da kendisinin bir saglik sorunu (ne yazik ki kanser) var.

Her ne kadar Ocak ayinda aileden kaybettiklerini matemle ansa da, bu sefer durumda fazladan bir vahimlik seziyorum. En iyi ihtimal, bir sevdigi kadin olmasi. En kotu ihtimal onu hastaliga kaybediyor olmasi. En en kotu ihtimal de, derin depresyondan cikamayacak kadar derine dusmesi ve madde/alkol aliskanliginin agir basmasi. En korktugum ise, kendisine kotu bir sey olmasi.

youtube kanalini tespit ettigimi dusunuyorum. Son ekledigi klipler seris Hristiyan muzik parcalari. Cogu cok depresif ve insani "kurban" moduna sokan muzikler. Ama en son ekledigi cok guzel bir Irlanda clibi. Enya'yi sevmem ama, o klibi aklimdan dusmez oldu.

Onun inbox'una iki gunde bir mesaj atiyorum. En son mesaji cok kisa ve resmi idi. Umarim korktugum gibi degildir hersey ve ayriligin dorduncu yilinda olabilecek bir varolussal bosluktan dolayi boyle davraniyordur.

Dun sabah acmisti, beni gordu, uc dort mesajim olmasina ragmen cekti gitti. Olsun, hayatta olsun yeter.
Elbette Sevgililer Gunu firsatini kacirmayacaktim. Dun aksam uzun bir mesaj yazdim ve attim. Gunlerce dusundugum bir mesaj. Sanirim citayi biraz yukselten bir mesaj. Tek tarafli sevmek ve beklentilerle ilgili. Normalda sabahin cok erken saatlerinde acar, bugun acmadi tabiiki.
Belki birkac gun sonra acar.

Yaf adam istemiyor iste ne diye zorluyorsun adam kendi ogluyla ilgilenmiyor seninlemi ilgilenecek.
Belliki yalniz kalmak istiyor ki bu da bir ihtiyactir.birak gelirse senindir gelemzse yolu acik olsun

Elbette yalniz kalmak istiyor farkindayim.
Zaten yalniz da kaliyor. Ormanin ortasinda tek kopek var yaninda. Orman hayvanlari gelip pencereden bunu seyredecek kadar yalniz (ozellikle geyikler gelip bakiyorlarmis).
Anlattiklari dogruysa bir rahip kadar yalniz.
Sosyal medyada gordugum mesajlar da bu yonde.
Olsun, ben o izin verdikce zihninde kamp kuracagim hehe...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…