Uzaktan sevmekle hukumlu

Yinemipilav

goo.gl/WzqFMX
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2015
3.098
3.249
Is hayatim cok kotu gidiyor. Yeni kontrat yok. Para bitmek uzere. Isler kesat!

Ama gun Mayis, bahar havasi iliklerime islemis ve BEN SIRILSIKLAM ASIGIM. Bu yasta.

Sanki hayatin zorluklari yetmiyormus gibi. Benden 5 saat dilimi otede, okyanusun oteki tarafinda yasayan bir ruhu seviyorum. Obsesif bir sekilde seviyorum, yok... tapiyorum. Ama nasil adim atacagimi, nereye goturecegimi bilemiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...izi-internette-buldunuz-ne-yaparsiniz.912166/

Yillar sonra en sonunda sosyal medyadan buldum ve konustuk. Ama nereye kadar? Benim onunla ilgili anilarini, kendi anilarimi nereye kadar anlatabilirim? Etrafi yamyam ve inanilmaz guzel kadinlarla dolu, her an birisi onu yuzukleyebilir cunku adam cok munis ve sevgi dolu yeni bosanmis bir aile babasi.

Simdilik yakalayabilecegim ortak noktalari yakalamak icin caba gosteriyorum ama yuzyuze gelmem cok zor. COK DERTLIYIM COK! Elbette yasimin getirdigi tecrubeyle bana bu obsesif ruh halinin zarar vermesine engel olacak onlemler aliyorum ama ASK bu !

Caglayanlar gibi akip gidecek bir sel bu. Gokyuzunde calan muzigin sesi bu. ASK bu, basimizin belasi bu, Mevlana'nin yandigi gibi yanacak kul olacagiz.

Lutfen! birisi bana o bileti alip onun kapisina dayanmamam icin engel olsun.

Lutfen ustume bir kova buzlu su dokun kendime geleyim.

Cunku buyuk hayal kirikligi ve maddi manevi zarara neden olacak bir cilginlik yapabilirim.

Bana aklinizi odunc verin! Lutfen!

hangi ülkeden ? kültürel farklılığınız vs sıkıntısı yoksa sizi tutan ne
gidin yanına yahu madem bu kadar seviyorsunuz :)
ha bir de karşılığı yok sanırım? yoksa sürünmeyin boşuna..

bu yaşta derken...yaşınız kaç?
hiç evlendiniz mi? çocuklarınız var mı?
bir de çok "munis ve sevgi dolu" olan bir adam neden birkaç kere evlenip boşanır? bu "munis ve sevgi dolu"luk madalyonun sadece bir yüzü olmasın?

Konu sahibesi ; Yapamadıklarından pişman olmaktansa , yaptıklarından ol. Yapamadığımızın telafisi yok, içimizde hep ukte kalıyor, ''öyle yapsam her şey daha farklı olur muydu?'' çok sonraları diyor insan. Yaptıklarımız ise düzeltilmeyecek bile olsa unutuluyor ya da en kötü hafifliyor . Mantalitem böyle çalışıyor...

Sizin boyle hormonlar tavan yapmisken adam size karsi ne hissediyor bu arada onu hic anlatmamissiniz ?
Bana hayatinizdaki herseyi kotu gitmesinden oturu bu adami ulasilamaz askini falan gozunuzde cok ama cok buyutmussunuz ve hayatinizda diger problemlere zocum bulamadiginizdan sanki bunun pesinden giderseniz hayatinizdaki sorunlar kokten cozulecek gibi buna yukleniyorsunu gibi geliyor bana.
Yasiniz kac ne isle ugrasiyorsunuz hangi ulkedesiniz adamla ne gecmisiniz var adamin size hisleri nedir bilmiyorum ama hayatta gercekci olmak lazim bence, bu tarz seyleri de yasamanin bir yasi var bence cunku belli bir yasin ustundeki cogu insan bu sekilde kendine maddi manevi zarar verecek bir hormon patlamasinin ve ruhsal caresizligin pesinden gitmeyecek kadar akilli dusunmeli bence.

Kusura bakmayin adam evlenmis bosanmis ailesi cocuklari var demissiniz etrafinda dolu guzel kadin var demissiniz sizle bir duygusal iliskisi varmi yokmu dememissiniz, adamin yanina kadar giderseniz illaki kaldiginiz sure boyunca muhtesem zaman gecireceksiniz ama eve donme vakti gelince ne olacak ? Adam size hayatimda kal diyecek mi? Bu kisacik ruyayio yasamak icin hayatiniza kendinize bu kadar zarar vermeye degermi?
Akacak kan damarda durmaz kafaya koyduysaniz gidersiniz bence hatta sonu olmayacagini bilerek sirf yasamis olmak icin gidersiniz gibi me geliyor, ama dondugunuzde hayatta kalmak cok zorlasacaktir.

Cocuklugu Ankara'da gecti. Ayni yaslardaydik, ve odasi benden birkac metre otedeydi. Balkon kapisi hep acikti ve cok guzel muzik calardi. Onu hic ama hic unutamadim. Simdi yeni yeni birbirimizi taniyoruz. Yillar gecmis , tanrinin samarini yemis, cok perisan olmus, ama gozumde hep o cocuk! Eski resimlerini koyuyor yuregim hopluyor, simdiki resimlerini koyuyor ayni! Kilo almis, saclari gerilemis, gobek var ama o uzun kollari kocaman elleri dalgali saclari kirlasmis sakali gorunce sigortam atiyor! Adami da bayiltip kaciramam ki dev gibi bir sey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…