Uzaktan sevmekle hukumlu

Sende bu sitede uyesin ama..)
Hem çikan her tartisma aslında karsilikli gerekcelerden cikiyor.Sende pek sessiz sayilmazsin yani pilavcim..tabi yinede sen bilirsin..
wtf beni geri cagiracagina soyledigin soze bak... sifir diplomasi....beni hayal kirikligina ugratiyorsunuz lol

Yok. Ama sevmeye devam.
Psikolojide dip yapmaya basladi. FBa gelmiyor. Ben sosyal degilim diyor.
Ama biliyorum.
Yapayalniz odasinda Hristiyan muziklaeri dinleyerek agliyor.
Cok uzgunum.
Bir insanin ruhu bu kadar kirilabilirmis.

Not: Kendine yeni bir FB sayfa acti. Oraya tasinan ilk on kisiden biriydim. Ben, ablalari, eski komsusu birkac mesklekdas disinda kimse yok. Bir ara Whatsapp benzeri bir app ile konusalim dedi onu da kapatip gitti.
En sasirtani da, iyi bir Hristiyan olarak, eski karisini affedip onu da ekledi.
Ama ne o yaziyor ne eski karisi.
Sok olduk tabi.
Ama affetmek ve unutmak cok buyuk iffet sayiliyor biliyorsunuz.

WTF! Kizlar IMDAT!
Durumu kisaca anlatyim isim basimdan askin.
Bahsettim miydi, yeni FB sayfasina cok az kisi tasidi ve icinde ben de eski esi de variz.
14 Subat oncesi ona attigim siiri cok begendi, ve ondan cok anlamli bir sarki aldim, konu "Ban bakmadigimda kimsin". Evet sarkinin ustune kendi vokalini ekleyip yollamis.
Tabii ben tam isler yoluna grecek diye bir umut dogunca, yas gununde eski esi hortlayip onunla cok fena dalga gecen bir kutlama mesaji atiyor. Nasil bir arsizlik bu anlatamam. Adamla dalga geciyor yas gununu yanlis yazmis mis cunku bunamis ve yasliymis. Terbiyesiz yuzsuz kadin. Ben de hayir, FB ayni telefon numarasini kabul etmedigi icin oyle yazmi sdiye duzelttim.
Bunun uzerine issiz adamin is arkadasina bir mesaj attim. Kadin onu yillardir taniyor cok matrak yasi ileri bir hanim. Onu cok seviyor ve devamli takiliyor. Ya boyle boyle , esi ve ilk kizinin eski kaynanasi niye onla dalga geciyorlar diye. En sonunda kadin itoiraf etti. Bu kadini )eski karisini) isyerinden taniyormus. Nefret dolu dille onu kullanmak icin evlendigindigini (10 yas farki var), issiz adami dolaysiz yolla uyarmaya calismasina ragmen onun evlenmesine engel olamadigini soyledi. O da cok uzuluyor issiz adam icin.
Arsiz eski esi ona bir tebrik karti hazirlamis. Issiz adam bunu begenince kadin ekledi: "Yaptigim payi begendigine sevindim".
Bu bir savas deklarasyonudur. Onun hakkinda dusunduklerimi buraya yazarsam kesin banlanirim, o kadar ofkeliyim.
Siz olsaydiniz ne yapardiniz???????

WTF! Kizlar IMDAT!
Durumu kisaca anlatyim isim basimdan askin.
Bahsettim miydi, yeni FB sayfasina cok az kisi tasidi ve icinde ben de eski esi de variz.
14 Subat oncesi ona attigim siiri cok begendi, ve ondan cok anlamli bir sarki aldim, konu "Ban bakmadigimda kimsin". Evet sarkinin ustune kendi vokalini ekleyip yollamis.
Tabii ben tam isler yoluna grecek diye bir umut dogunca, yas gununde eski esi hortlayip onunla cok fena dalga gecen bir kutlama mesaji atiyor. Nasil bir arsizlik bu anlatamam. Adamla dalga geciyor yas gununu yanlis yazmis mis cunku bunamis ve yasliymis. Terbiyesiz yuzsuz kadin. Ben de hayir, FB ayni telefon numarasini kabul etmedigi icin oyle yazmi sdiye duzelttim.
Bunun uzerine issiz adamin is arkadasina bir mesaj attim. Kadin onu yillardir taniyor cok matrak yasi ileri bir hanim. Onu cok seviyor ve devamli takiliyor. Ya boyle boyle , esi ve ilk kizinin eski kaynanasi niye onla dalga geciyorlar diye. En sonunda kadin itoiraf etti. Bu kadini )eski karisini) isyerinden taniyormus. Nefret dolu dille onu kullanmak icin evlendigindigini (10 yas farki var), issiz adami dolaysiz yolla uyarmaya calismasina ragmen onun evlenmesine engel olamadigini soyledi. O da cok uzuluyor issiz adam icin.
Arsiz eski esi ona bir tebrik karti hazirlamis. Issiz adam bunu begenince kadin ekledi: "Yaptigim payi begendigine sevindim".
Bu bir savas deklarasyonudur. Onun hakkinda dusunduklerimi buraya yazarsam kesin banlanirim, o kadar ofkeliyim.
Siz olsaydiniz ne yapardiniz???????
Bir şey yapmazdım.
Adam mutlu olmuş kendisiyle uğraşılmasından diye düşünürdüm.
Eski eşine karşı duyguları devam ediyor galiba.

Ne avukati, beni kendisiyle bir hayat bile dusunebiliyorum, amacimdan neden doneyim. Eski karisi tam bir parazit.

Benim baklava borek resmi paylasmalarima misilleme.
Iki hafta once ablalari onun genclik fotosu paylastiginda altina "ne kadar yakisikli genc adam " deyip kendine benzeyen cok guzel bir Greco-Romen heykel bustunu (inanilmaz sey, adam tipatip Adonis) eklemistim. Ne karisindan ne ablarindan ne de kendisinden tepki ya da sansur gelmisti. Zaten meydan okumaya ben o zaman baslamistim.

Amac benim mesajlarima misilleme yapmak. Yoksa issiz adam ona zaten pay icin tesekkur etmistir, maksat herkese duyurmak.

Kadin ekmek kapisina engel olarak goruyor beni. Istirmarci parazit.

Kadin tam bir ...

neyse

Lale tam dediginiz gibi galiba o da kendisiyle ugrasilmaktan hoslaniyor! Tam umudu kaybetmisken iki kadinin kendisi icin savasmasi hosuna gidiyor.

Cok keskin bir cikarim bravo.
Neden hem beni hem de eski karisini bir araya getirdi sizce?

Karisina " Bak bana asik yeni bir kadin var, ustelik beni cocuklugumdan taniyor, sen benimle dalga geciyorsun ama benim de alicim var".

Bana " Ehh elini cabuk tut yoksa yanibasimda, cok iyi yemek pisiren eski karim var".

Ding dong! hakem iki dovuscuyu ringde birakip geri cekilip kis kis guluyordur sanirim.

Off of.

OOO aysen ben o sekilde sormazdim soruyu pek duyarli olmamis. Daha yuzyuze konusamadik uc yildir mesajlasiyoruz.

X