Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy makyaj nelere kadir yarabbimmm ne kadar felaketler aslında
facede bir video izlemiştim ilk gece die adam şoka giriodu makyajı çıkarırken hehehe o lensler ne öle yawww berbat değişim diye ben buna derim böle makyajı kime yapsan süpr olur

sempatiksalakcinniay banada linkini ver bacım hatırlıyosan
mirak ettim şincik

ciltleri süper yalnız

eh işte sempatiksalakcinni

ayy bu neeeakannehirakannehirakannehir

aynen bende izlimeştim o video yu adam şok geçiriyodu ..bilmiyorumkismile

allahım çok garip genelde hepsi gözlerini iri göstermek için kalem ve rimeli abartı kullanmış hele o sondakine hakketen inanamadım ..akannehirakannehir
son olarakta türk kadının güzelligini hiç bir ülke kadını tutamaz burdada bunu görmüş olduk....zemuszemuszemuszemus

orası tartışılır bence :)
bkz: slav kızları rus kızları vs.

ayy bizde de olsa keşke öle kremlerr..
cidden porselen gibi yapıoakannehir

Ay canım araştırdım bi internet sitesinde satılıo uluslararası
krem renkli nemlendirici gibiymiş
cilde sürünce ciltle aynı renk duruormuş we aşırı doğal durormuş
ayrıca tedavi edici özelliği de warmış cildi izlere felan birebirmiş
fiyatı da uygun 15 $
alsak mı ne yapsak
bilmiyorumkismile

:roflol:
al bakalım alabiliyosan
doğrudur
çünki onu sürünce sanki kendi ciltleri öyleymiş gibi duruyo

gözlerini büyütmek için özel lens kullanıyorlar. ABD'de satışı yasakmış ama gençler internet üzerinden sipariş verip alıyorlarmış.

uzmanlar ise bu tür lenslerin çok tehlikeli olduğunu söylüyormuş.

bazıları gözlerini öyle ayırmışlar ki ödüm koptu :)) bunlarda büyük göz hastalığı var, çizgi filmlerinde bile karakterlerin gözleri yüzlerinin yarısı kadar... :))

söylentiye göre japonların uktesiymiş küçük gözlü olmak o yüzden kendilerini çizgi filmlerde hep büyük gözlü çizerlermişkaydirigubbakcemile3

Inanilmazz.. sonuclar gercekten cok sasirtici..
dikkat ettim de takma kirpik ve yogun göz makyaji sayesinde güzellesmisler..
bu tüyoyu degerlendiricem aklinialirimsmile

Dikkat ettim hepsininde kirpikleri yok gibi...
Takma kirpik ve göz makyajıyla nasıl değişmiş ifadeleri...
Kirpikk çok önemliiymiş bunu anladımmm....

farkındaysanız hepsinin alınları normalden fazla geniş.bu olaya da kahkülle çözüm bulmuşlar.

güzelleşmeyi biliyorlar valla bizim türklerde ne güzeller var,saçma sapan makyaj hatalarıyla güzelliğini kapatıyorlar.pembe body giydi die gözünün üstünü pespembe boyuo ne göz kalemi ne birşey:)
makyajda amaç güzellikleri ön plana çkarmak,vurgulamaktır,bizim bazı hatunlar sadce kıyafetine uygun gözlerini boyadılar mı oldu sanıolar :) o makyajı yapıcağına hiç makyaj yapmasa daha güzel görünüceğini söylememek için zor tuttuğum oluyor kendimi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…