Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
inanamadım =) yok kızlar yıne bızden güzeli yok

bu senmisin çookkk şekerrrrr

Evet canım o benim. O senin şekerliğin tatlım.....Yanımdaki de bana ait olan terliğimin teki ^^ Ayy bende ne kokoş şeyler var bir bilsen... Bayılıyorum böyle süslü püslü şeylere ^^

Son düzenleme:

Bende çok beğendim terliği hehehe:))

sende çok sevimlisin ama yanaklarını sıkıştırasım geldi

Bende çok beğendim terliği hehehe:))

sende çok sevimlisin ama yanaklarını sıkıştırasım geldi

Hehehe teşekkür ederim. Istediğin kadar sıkıştırabilirsin yanaklarımı. ^^ O terlikleri sadece 5 dolara aldığımı söylesem inanır mısınız?

hepsi itici bence. ama ilk hallerinden iyimi olmuş evet iyi olmuş.. yinede itici robot gibiler:S ayrıca bikaç fotoda bedenleri küçük kafaları büyük fotoshoplu gibi

Evet canım o benim. O senin şekerliğin tatlım.....Yanımdaki de bana ait olan terliğimin teki ^^ Ayy bende ne kokoş şeyler var bir bilsen... Bayılıyorum böyle süslü püslü şeylere ^^

senin dolabında yaşamak istiyorum o zman hehuhe ayy sen hiç türkiyeye gelmiyomusun bizede getir terlik krem lens ne kadarsa verelim olmamı özendir özendir kaç olmaz kiiii

Kore filmlerini izledikten sonra kızların dupduru güzellikte,sağlıklı pürüzsüz ciltlerine hayran kalmıştım.ama şu resimleri gördükten sonra... aslında bakınca hani boya küpüne batmışlar tabiriyle alakaları yok.ama nasıl hala bu kadar dupduru olupta değişebiliyorlar

bencede şahsen ben o kadar boyansam maymuna dönerim ağır makyajı taşıyabiliyolar galiba birde dışardan şu meşhur söz duyulur ''suratındaki boyayla bizim ev boyanır''

aman tanrım baksan bi rümel allak ruj gibi gözüküyor ama altında neler yatıyormus cok sasırdım

bence yüzlerinin küçük olmasıda başka bi çocuksu göstermiş ama genel olarak makyajlı halleri çok güze.gerçek hayatta böle olsalar k,imse gözlerini alamaz kızlar başta:)))

Ya neden bu kadar güzel olduklarını merak ediyordum, Uzak Doğu hayranıyım koreli bayanları özellikle çok beğeniyordum ve eğer bir makyajla sihirli değnek değmişcesine değişebiliyorlarsa çok mucizevi Gene de hepsi çıtı pıtı ve bana sevimli geliyorlar. Güzel paylaşım. Arigatou

Canım nasıl yani lens göz mü büyütüyor hiç duymamıştım bunu ne demek istedin biraz açar mısın? :26:

Ben Kore'de adam akilli guzel bir bayan gormedim henuz caddelerde. Makyaj yaptiklari halde bana gore cirkinler. Estetikli olanlar guzel. Bunlar burun,alin,cene,elmacik kemigi,dis,kulak,yanak,goz,kas,gidik,dudak estetigi cok yapiliyor. Hele su goz kapaginin derisini kestirip cift kapak yaptiriyorlar ya. En igrenc olani o bence. Hem onca aci cekiyorlar hemde ocu gibi duruyor. Bence dogal halleri daha guzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…