uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

evlenmeden önce osmangazide merinosta oturuyordum canım şimdi yıldırımda oturuyorum akrabaların nerde ?

Dayım Çekirgede, Halam da Ataevlerde canım.. Yıldırım'a gitmiştim yanlış hatırlamıyorsam Emir Sultan'a. Emir'den emin değilim ama bi Sultandı..

Allah mutlu etsin.
Ben henüz bekarım.. 2 buçuk ay sonra gelin olacağım, 23 yaşındayım, İstanbuldayım..
Bursanın neresindensin?? Ben halam dayım falan Bursada oturuyor.

Aynen canım yaa.. :)

evlenmeden önce osmangazide merinosta oturuyordum şimdi yıldırımda oturuyorum canım senin akrabaların nerdeler ?

Dayım Çekirgede, Halam da Ataevlerde canım.. Yıldırım'a gitmiştim yanlış hatırlamıyorsam Emir Sultan'a. Emir'den emin değilim ama bi Sultandı..

HEHE evet canım emirsultan :) bu arada heycan varmı gelinliğin hazır mı ?

Çok mu kilolusun takma dicem ama biraz dikkat etmek lazım,bebiş düşünüyomuşsun,inşallah tez zamanda çift çizgiyi görürsün

amiiiiiiiiiiiiiin :) canım çok kilolu değilim ama evlenmeden önce zayıftım şimdi kilo alınca kıyafetler olmayınca moral 0 oluyo tabi

Ben senelik evliyim,9a girdi.Oğlum 7 yaşında özel bir durumu var otizm ama çok şükür iyi hafif durumda yani.

Allah bağişlasın canım ALLAH şifa versin onun daha fazla ilgiye ihtiyacı var ama senin gibi şeker bi annesi olduğu için eminim çok mutludur

amiiiiiiiiiiiiiin :) canım çok kilolu değilim ama evlenmeden önce zayıftım şimdi kilo alınca kıyafetler olmayınca moral 0 oluyo tabi

Canını sıkma hamur işini fazla yeme canım,buarada telden giriyorum,oyüzden geç yazıyorum,eksik yada yanlış olabilir

Allah bağişlasın canım ALLAH şifa versin onun daha fazla ilgiye ihtiyacı var ama senin gibi şeker bi annesi olduğu için eminim çok mutludur

Çok teşekkür edrim evet mutlu ve aramız da gayet iyi pek bi düşkün bana,arada inatlaşmasak daha iyi olacak ta bakalım artık. :)))

Canını sıkma hamur işini fazla yeme canım,buarada telden giriyorum,oyüzden geç yazıyorum,eksik yada yanlış olabilir

sorun değil tatlım ben bide evlenince işi falan bırakınca hep evde sağolsun eşimde durmuyo hep abur cubur göbek pek yok ama basenler sorun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…