uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

Korkuyor musun?
Benim kesin girmem lazım ki, yarın sabah namaza kalkabileyim, ayıptır söylemesi regl idim de..

ewet canım azıcık korkuyorum :) hıım o zaman başka canım tabi üşenme bismillah de harekete geç

bende böle bişi olacakmış yada biri girecek eve sanki türlü türlü saçma sapan şeyler üretiyorum beynimde :)

Şey vardır ya, koridorda yürürken arkandan biri gelir sanıp koşmaya başlarsın o hesap.
Biz seninle tanışmış mıydık canım? Evlisin sanırım, kaç yaşındasın nerede oturuyorsun?

Şey vardır ya, koridorda yürürken arkandan biri gelir sanıp koşmaya başlarsın o hesap.
Biz seninle tanışmış mıydık canım? Evlisin sanırım, kaç yaşındasın nerede oturuyorsun?

BİR yıllık evliyim kızım bu ayın 28 evlilikyıldönümüm Bursada oturuyorum güzellik uzmanıyım ama evlenince ara verdim bebek istiyorum ama olmuyo bakalım nasip SEN ANLAT BAKALIM :)

BİR yıllık evliyim kızım bu ayın 28 evlilikyıldönümüm Bursada oturuyorum güzellik uzmanıyım ama evlenince ara verdim bebek istiyorum ama olmuyo bakalım nasip SEN ANLAT BAKALIM :)

Allah mutlu etsin.
Ben henüz bekarım.. 2 buçuk ay sonra gelin olacağım, 23 yaşındayım, İstanbuldayım..
Bursanın neresindensin?? Ben halam dayım falan Bursada oturuyor.

Gerçekten öyle,şaşıyoruz bazen neyapsak diye.

Aynen canım yaa.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…