Uyurken sütyen takmayın

yaa bende sütyen takmassam sarkar dıyee korkuyım cok kötu ol uyo sarkıncaa anemde hıc cıkarmaz sütyenını walla 42 yasında ama ta gibi masallahhh:))))

Kizlar bu arada mutlaka sutyenlerinizin demirlerini cikarin kesinlikle cok buyuk zarari varmis bana doktor soyledi
ben aldigim her sudyenin demirini cikararim
demirli sudyen taktigim zamanlarda resmen gogsum agriyor valla

yaaa:1shok:bende gece gündüz ewde uykuda farketmez hep takarım..asıl sütyensiz rahat edemem..lömbür lömbürr..daha öncede duymuştum bunu bari yatarken çıkartiim demiştim ama onu da unutuyorum off yaa:uhm:

ben önceden çıkarmazdım,sonra bu tür bir yazı okudum ve takmamaya başladım.ilk başlarda insan biraz garip hissediyor kendini ama alışınca da önceden böyle cenderede gibi nasıl yatıyormuşum diyor.

bu arada ben meme kanseri riskini artırdığını bilmiyordum ama kan dolaşımını engellediği için çok sağlıksız birşey olduğunu biliyordum.

Bana da eşim söylemişti, kanser riski varmış gazetede okudum diye...
O günden sonra geceleri bende sütyen takmıyorum.
Ama gündüzleri takmadan rahat edemem açıkçası...

ben değil gece,gündüz evdeyken bile takmıyorum sıcakta çekilmiyo hiç.alıştım bide çok rahat oluyorum ya sutyensiz

ben evde gündüz yarım atlet tarzı spor sütyen takıyorum, geceleri de çıkarmadan uyumam

amaninnnn ben hic cikarmam :-(((( alistirmaliyim o zaman kendimi , bilgi icin tsk

riskleri bildiğim için ben de geceleri mutlaka çıkarırım. hatta gündüzleri evdeyken de takmıyorum bazen. tüm kız arkadaşlarıma da söylediydim zararını. konuyu açtığın için çok tşkkürler, herkes bilgilenmiş oldu. umarım daha çok KK üyesi okur bu konuyu, çokk önmli çünkü.

Önceden hep takıyordum ama son zamanlara çıkarmaya başladım. Bundan sonra çıkarırım.

iki gecedir bende takmiyorum, aman ne rahatmis yaw, bende zaten sütyeni hissetmiyorum rahatsiz etmiyor diye cikarmiyordum meger ne rahatmis, artik insallah sabahlari ise giderken giymeye unutmam :))))

Elimden gelse gündüz de takmayacağım ama benimkiler yerçekimine yenik düşmüş kızlar... :roflol: :roflol::roflol:

:smiley-cool:

aynen canım ya...bende varlığını bile unutuyorum hiç rahatsız olmuyorum...çıkartırsam eksik hissediyorum.....

ayrıca bir konu dikkatimi çekti....sütyen takmayanların çoğu evli....insan kocasının yanında rahat olabilir...ama bekar olan bayanlar ne yapsın...aile bireylerinin arasında ben şahsen rahatsız oluyorum....

12 yaşımdan bu yana banyo ve deniz harici ha birde bazı alerjik reaksiyonlar dışında hiç çıkarmadım büyük oldukları için rahat edemiyorum napayım ama çıkarmak gerekiyormuş artık :)

bende yatarken takılan sütyenin vücuttaki kan dolaşımına olumsuz etkisi olduğunu okumuştum seneler önce ve o gün bugündür yatarken sütyen takmıyorum

demekki cıkartmak gerekiomuş bende cıkartmazdım paylasım için sağolun

ben yatarken çıkarıyom hatta bazen normaldede takmıom yarım sporcu atleti giyiyorum. işte bi öyle bi böyle idare ediyom.

kendimi bildim bileli ne eve ne de yatarken sütyen takıyorum.elimde olsa dışarı çıkarken bile takmıycam ama napalım mecburen.kahrolsun sütyenler ikizlere özgürlük:):):teytey:

Bende bekarken hiç çıkarmazdım annem çokkızardı bari yatarken çıkar kanser yapıyolar derdi çıkarmazdım ama evlendikten sonra çıkardım ve artık işten eve geldiğimde ilk iş olarak üzerimi değiştirdiğim için çıkarıyorum birdaha sabah işe giderken takıyorum..hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…