Uyurken sütyen takmayın

aynen hayatta banyodan sonra yalan olur sütyen at gitsin:sm_cool:

:1shok: inanamıyorum ben ergenlikten beri gece gündüz takarım,hiç de rahatsızlık duymamıştım şimdiye kadar ve çok alıştım.çıkarınca boşluk hissediyorum kendimde.şekli şemali de gayet iyi ama çok korktum ben şimdi napıcam yaa,hadi kanser olursam ...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bende evde hiç takmam rahatsız olurum.Dışarıya çıkarken mecburen takıyorum :)

inanırmısınız okuduğum anda çıkardım attım daha töbeler töbesi takarmıyım ewde.anca dışarı çıkarken.hatta ona da bi çare bulmam lazım...:KK43:(

ben eve girer girmez çıkarıyorum valla.ya eşim izin verse dışarı çıkarken bile takmıycam...yok gibi zaten :roflol::roflol:

behey k.k kadınları meğer ne yiğitmişiniz be malınız meydandaymış.ne çok takmayan varmış yafff.ben takmaya başladığım günden beri çıkarmadım yaaa(aynı sütyeni değil heee)hep takıyorum yaaa acep artık takmasammıki dicemde söz veremiyom alışkanlık olmuş napim boşlukta gibi hissediyorum
o zaman bu haberi okuyanlar hadi artık memeler foraaaaaaaaaaaa

Benim annem de asla sütyensiz yatmaz
o benim emniyet kemerim gibidir
der hep. Bu yazıyı hemen ona da okuyayım
teşekkürler

bilgi için çoook teşekkürler canım.ama bende hayatımın yüzde 95 ini sütyenle geçiren birisiyim.valla onsuz yapamaaaam....yaşım belki büyük ama haala formumdayım ve sütyenimi geceleride çıkarmadım.bakalım artık biraz düşünelim napacas diye.allah kimseye kötü hastalık vermesin canlar

ben evde spor sütyeni olarak bilinen sıkmayan penyelerden takıyorum, eskiden onu da takmazdım ama hamileyim malum göğüslerim biraz büyüdü o yüzden evde spor takılıyorum.

aa bilmeden iyi birşey yapıyormuşum sevindim:))
gece asla yatamam sağa sola dönerken batar:))

yok ya benim alışabileceğim bir şey değil.
hiç çıkarmam ben sutyeni,rahat edemem öbür türlü.

benim komşum çok dikkat ederdi 41 yaşında ve hiç bir gece sütyenle yatmadım derdi maalesef bu yıl meme kanserine yakalandı sol memesi alındı hala tadavisi sürüyo yani olacağı varsa olacak önüne geçemeyiz tabii dikkatte etmeliyiz,komşumdan etkilenip sütyensiz yatmaya alışmaya çalıştım ama olmadı yani sütyensiz yatıyorum uyuyamıyorum kalkıp yine takıyorum yine denicem paylaşım için tşk...

X